INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zosprajc
Mislim i na indg i na onu udrugu dioničara na ddjh…još je bilo akcija sličnih i sve su završile neuspjehom.
Zato i kažem..bolje mir
Jer kad se mali počnu udruživati da bi se pravili velikima katastrofa je u konačnici neizbježna IMHO

krivo ste me shvatili išao bi tamo da dobijem nekih inside-informacija a lakše ih je dobit ako si veliki

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


krivo ste me shvatili išao bi tamo da dobijem nekih inside-informacija a lakše ih je dobit ako si veliki

Dajte se molim vas uozbiljite.
Zar stvarno mislite da se inside-informacije dobivaju samo tako, i to još na skupštini?
Možda griješim, al mislim da je to gubljenje vremena, jer jedno je biti stvarni vlasnik određenog broja dionica, a drugo su punomoći i slične kombinacije.



krivo ste me shvatili išao bi tamo da dobijem nekih inside-informacija a lakše ih je dobit ako si veliki

Dajte se molim vas uozbiljite.
Zar stvarno mislite da se inside-informacije dobivaju samo tako, i to još na skupštini?
Možda griješim, al mislim da je to gubljenje vremena, jer jedno je biti stvarni vlasnik određenog broja dionica, a drugo su punomoći i slične kombinacije.

[/quote]
njima je svejedno jer imaš pravo glasa kao da su tvoje,zamisli da dođeš kod Openheimera ili kod nekog iz uprave lijepo se predstaviš kao vlasnik 10% glasova i pitaš ga šta ima nova šta misliš da ti nebi ništa rekao mislim da nebi stao prićat

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Planiram skupit nekih 100000 kom. dionica što predstavlja oko 1.3% ja imam svojih 35000 a ostalih 75000 pokušavam dobit punomoći za glavnu skupštinu.Tamo bi se trebalo razgovarati o netransparentnosti i kašnjenju izvješća i tako dalje,cijena je takva kakva je zbog toga što ljudi neznaju kolko zapravo vrijedi ingra. Trebalo bi poćet razgovarati o budućim poslovima u energetici ali i o vjeroatno dobivenom poslu u RS sa Strabag-om tako da bi se tamo moglo saznat malo više o tome.

evo tako sam ja to smislijo mislim da bi mogli iz ovog izvuć sigurno nekih 20%min.

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

35+75=110

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

dečki ak ovak nastavite pisati bute i ovo malo nepreplašenih potjerali
pozz
imam ingru

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ulažite u znanje
Ulažite u Ingru [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


dečki ak ovak nastavite pisati bute i ovo malo nepreplašenih potjerali
pozz
imam ingru

nerazumijem cijelo vrijeme hvalimo ingru kako je podcijenjena i kako dižemo margine

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


dečki ak ovak nastavite pisati bute i ovo malo nepreplašenih potjerali
pozz
imam ingru

uhu slažem se!
ali neka ih otjerau do slijedečeg petka budu svi zajedno bili natrag skupa sa baronom!!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

hebate ako do sad nisu rastjerani… [yawn] znas kad ce s ukljucit ,nakon rasta 50% prije ne,,,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

šta niko se ne javlja za punomoć stvarno ako nećete ić bolje dat meni punomoć nego da se glas nećuje tako nećemo ništa promjenit

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



dečki ak ovak nastavite pisati bute i ovo malo nepreplašenih potjerali
pozz
imam ingru

nerazumijem cijelo vrijeme hvalimo ingru kako je podcijenjena i kako dižemo margine
[/quote]

Što ćeš gore za dionicu nego kad se u ova nestabilna vremena ona napuni marginašima kojima nad glavom visi margin call [shocked]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

New Report

Close