INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja sam za organizaciju, ulazem svojih 5000 kom

A da se organizirate u nekakvu Udrugu malih dioničara?

svako koje za nek se javi na pm pa ću mu poslat broj da se dogovorimo

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Ja sam za organizaciju, ulazem svojih 5000 kom

A da se organizirate u nekakvu Udrugu malih dioničara?
[/quote]
trebamo se organizirat i izać svi skupa na skupštinu

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

A kakav je plan kad oformimo Udrugu malih dioničara?


A kakav je plan kad oformimo Udrugu malih dioničara?

Podignuti cijenu dionice na barem 100 kuna [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema




Vrijednost Ingre trenutno je 289 mil.kn.,što je znatno manje od vrijednosti nekretnina koje Ingra posjeduje.Prema tome dionica je drastično podcijenjena, i po ovoj cijeni isplati ju se kupiti.Dugoročno gledano isplatit će se peterostruko.
ja garantiram da će ingra do kraja godine bit barem na 70kn,ja sam u petak digo margin
sad sam 200% u ingri
[/quote]

još par da vas digne margin na ingru, pa kad je srušimo s 3000 komada na 30 kn i kad krene margin call bit će rasprodaje neviđene do sada [thumbsup]
[/quote]
…prvo ih morate kupiti kolega… a onda ih prodajite i po 25kn, nećemo se buniti…ali vam je problem što ih nemate pa nećete moći ni rušiti… [thumbsup]… [lol] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ja planiram ove godine ići na glavnu skupštinu tako da svako ko nemože ili neželi ići može meni poslat punopomoć za skupštinu ,ako skupimo preko 100000 možemo nešto postić

javite se na pm

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

javljam se na pm

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne znam…ne volim ovakve radne akcije
Čim počnu planovi za skupštinu, udruge malih dioničara i ostale pizda.ije zvoni mi na uzbunu [sad]

sijem žito raste grahorica


Ne znam…ne volim ovakve radne akcije
Čim počnu planovi za skupštinu, udruge malih dioničara i ostale pizda.ije zvoni mi na uzbunu [sad]


sjećate li se indg? eh…srećom, nije me bilo tamo…

zosprajc
Mislim i na indg i na onu udrugu dioničara na ddjh…još je bilo akcija sličnih i sve su završile neuspjehom.
Zato i kažem..bolje mir
Jer kad se mali počnu udruživati da bi se pravili velikima katastrofa je u konačnici neizbježna IMHO

sijem žito raste grahorica

Nije mi jasno šta želite postići s tim punomočima, molim konkretan odgovor, javno da svi vide i možda će vam više ljudi dati punomoć, a ovakav način, dajte mi punomoć pa ćemo vidjeti da li se šta može napraviti, meni ne drži vodu, a na kraju krajeva, ako nekome i dajem punomoć moram biti siguran da će me ta osoba adekvatno i zastupati……….

New Report

Close