INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



koja zalost,,koj jad,sramota od cijele burze!!!!Nije ni cudno da je ovako,,ljudi su se opekli i nedaju se vise nagovoriti unutra,a jos vise je zalosno da ce kupovati po 50+ a ne sada!!

ovi osisani u stock-splitu se nikada nece vratiti….ali dolazi nova generacija… [rolleyes]
[/quote]

tako je kolega , stok split je stok split al dvaput je dvaput (a može i triput) [lol] [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan




Vrijednost Ingre trenutno je 289 mil.kn.,što je znatno manje od vrijednosti nekretnina koje Ingra posjeduje.Prema tome dionica je drastično podcijenjena, i po ovoj cijeni isplati ju se kupiti.Dugoročno gledano isplatit će se peterostruko.
ja garantiram da će ingra do kraja godine bit barem na 70kn,ja sam u petak digo margin
sad sam 200% u ingri
[/quote]

još par da vas digne margin na ingru, pa kad je srušimo s 3000 komada na 30 kn i kad krene margin call bit će rasprodaje neviđene do sada [thumbsup]
[/quote]
ako ingra dođe na 30kn poklonim ti mojih 35000 komada

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Kako los nacin za hvalit se :S



koja zalost,,koj jad,sramota od cijele burze!!!!Nije ni cudno da je ovako,,ljudi su se opekli i nedaju se vise nagovoriti unutra,a jos vise je zalosno da ce kupovati po 50+ a ne sada!!

ovi osisani u stock-splitu se nikada nece vratiti….ali dolazi nova generacija… [rolleyes]
[/quote]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Svijet/Slovenski-gradevinari-gube-milijarde-eura-zbog-libijske-sumnjicavosti

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Kako los nacin za hvalit se :S





Vrijednost Ingre trenutno je 289 mil.kn.,što je znatno manje od vrijednosti nekretnina koje Ingra posjeduje.Prema tome dionica je drastično podcijenjena, i po ovoj cijeni isplati ju se kupiti.Dugoročno gledano isplatit će se peterostruko.
ja garantiram da će ingra do kraja godine bit barem na 70kn,ja sam u petak digo margin
sad sam 200% u ingri
[/quote]

još par da vas digne margin na ingru, pa kad je srušimo s 3000 komada na 30 kn i kad krene margin call bit će rasprodaje neviđene do sada [thumbsup]
[/quote]
ako ingra dođe na 30kn poklonim ti mojih 35000 komada
[/quote]
ti imas 35000,pobjeda cck18000,,jos par ovdje i u top dest smo i u z malo dogovora mozemo raditi s dionicom sta hoces!!!smanjite malo pa nismo u ribama!!!!!!
[/quote]
trebamo se organizirat međusobno da ovo dignemo na nekih 80kn

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



koja zalost,,koj jad,sramota od cijele burze!!!!Nije ni cudno da je ovako,,ljudi su se opekli i nedaju se vise nagovoriti unutra,a jos vise je zalosno da ce kupovati po 50+ a ne sada!!

ovi osisani u stock-splitu se nikada nece vratiti….ali dolazi nova generacija… [rolleyes]
[/quote]
ali su ostali na forumu drukati i pravit se pametni

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

deca ja sam na 5000 a ne 18000
ste ponorili..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


deca ja sam na 5000 a ne 18000
ste ponorili..

digneš margin kod agram i evo te na 15000

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Ne, nego na 20.000

Ja sam za organizaciju, ulazem svojih 5000 kom


Ja sam za organizaciju, ulazem svojih 5000 kom

trebamo napravit punomoć za glavnu skupštinu nek skupimo 100000 komada mislim da bi bilo dosta da nas shvate ozbiljno

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

New Report

Close