INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Onaj kupovni na 3000 komada ko partizan ;

Sad ga vidiš, sad ga ne vidiš…

koja zalost,,koj jad,sramota od cijele burze!!!!Nije ni cudno da je ovako,,ljudi su se opekli i nedaju se vise nagovoriti unutra,a jos vise je zalosno da ce kupovati po 50+ a ne sada!!


koja zalost,,koj jad,sramota od cijele burze!!!!Nije ni cudno da je ovako,,ljudi su se opekli i nedaju se vise nagovoriti unutra,a jos vise je zalosno da ce kupovati po 50+ a ne sada!!

to je to Buffet je lijepo rekao budi oprezan kad drugi nisu,riskiraj kad drugi ne riskiraju

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Odlično evo još lijepih vijesti
NOVO: Margin zajmovi uz polugu x3
Cijenjeni,

Ovim Vas putem obavještavamo kako smo pokrenuli novu uslugu odobravanja Margin Zajmova za kupnju dionica na Zagrabačkoj burzi. Kao i sve dosadašnje usluge Agram Brokera, Margin zajmovi sadrže inovativna rješenja po najboljim uvjetima dostupnim na ovom području. Provizije za trgovanje iznose 0,3%, a moguće je odabrati model X3M koji pruža dosad neviđenu mogućnost trgovnja na Zagrebačkoj burzi uz polugu x3. Više detalja o ovoj usluzi možete pronaći na našim internet stranicama, u uredima Agram Brokera ili na telefon 01/554-5553.

Bolji uvjeti nego prije 3 godine, tada si prilikom prvog margin calla morao rasprodati cijeli portfelj a sada više ne moraš…………..

to je pravi savjet , zaduži se puta 3 i sve skucaj u ingru [lol] . kolega imam je i ja al to ne bi napravio ni da izgorim po glavi na plus 40 . al eto nek ima i toga pa ko voli
[/quote]
margin da,,,ma sa strane dobra poluga….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ako krećemo, krećemo sutra ili prekosutra po mom skromnom sudu. A trebali bi.

A ovi partizani se skrivaju, kao da ide 100 njemačkih divizija svaki čas u napad [lol]
A od njemaca ni nj.

Nitko već par dana neće poklopit dotičnu gospodu.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


koja zalost,,koj jad,sramota od cijele burze!!!!Nije ni cudno da je ovako,,ljudi su se opekli i nedaju se vise nagovoriti unutra,a jos vise je zalosno da ce kupovati po 50+ a ne sada!!

…tako ti je to sa svime u životu…dok je malo više od badava neće nitko jer misli da to niš ne valja a kad je skupo i svi o tome pričaju onda idu svi ko krdo…bilo i biće…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ako krećemo, krećemo sutra ili prekosutra po mom skromnom sudu. A trebali bi.

A ovi partizani se skrivaju, kao da ide 100 njemačkih divizija svaki čas u napad [lol]
A od njemaca ni nj.

Nitko već par dana neće poklopit dotičnu gospodu.


mislim da krećemo nekad idući tjedan jer ovaj tjedan je ht u fokusu krupnog kapitala

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Vrijednost Ingre trenutno je 289 mil.kn.,što je znatno manje od vrijednosti nekretnina koje Ingra posjeduje.Prema tome dionica je drastično podcijenjena, i po ovoj cijeni isplati ju se kupiti.Dugoročno gledano isplatit će se peterostruko.
ja garantiram da će ingra do kraja godine bit barem na 70kn,ja sam u petak digo margin
sad sam 200% u ingri
[/quote]

još par da vas digne margin na ingru, pa kad je srušimo s 3000 komada na 30 kn i kad krene margin call bit će rasprodaje neviđene do sada [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



koja zalost,,koj jad,sramota od cijele burze!!!!Nije ni cudno da je ovako,,ljudi su se opekli i nedaju se vise nagovoriti unutra,a jos vise je zalosno da ce kupovati po 50+ a ne sada!!

to je to Buffet je lijepo rekao budi oprezan kad drugi nisu,riskiraj kad drugi ne riskiraju
[/quote]
bitno da drukeri dijele jedinice

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

fajrunt*
takvi ko ti su prodali na 36
Imaš 3000 ali n avirtualnoj burzi. Znaš ako tamo prodaš tu cijena neće pasti.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

fajrunt@ samo tresi stari…..margin je jos 70% cash [cool] rado bi utrpao po 30 ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


koja zalost,,koj jad,sramota od cijele burze!!!!Nije ni cudno da je ovako,,ljudi su se opekli i nedaju se vise nagovoriti unutra,a jos vise je zalosno da ce kupovati po 50+ a ne sada!!

ovi osisani u stock-splitu se nikada nece vratiti….ali dolazi nova generacija… [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close