INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zato što se sada svaki novinar pravi facom i pokušava utjecati na tržište/dionicu svojim tekstovima.
Pije par godina nije bilo ni seebiza, ni mnogih portala tog tipa, samo Snježana iz VL.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


(http://www.seebiz.eu/hr/burze/validus-pluris-prosli-tjedan-prodao-8.610,-a-nikomat-19.000-dionica,73878.html)
"Predsjednik Nadzornog odbora Ingre Danijel Režek prodao je 86.320 dionica Ingre (ZSE:INGR-R-A) čime je ispao iz deset najvećih vlasnika."

I sto sad, jel prodao svih 86.320 dionica ili je samo ispao is prvih deset ???…jer novi na toj poziciji trenutno posjeduje vise od njega tj. 91.500…koje li stupidne recenice!

Neki novinari i ne znaju ili se prave da ne znaju kako to funkcionira u top 10……

Pa jasno je da onaj tko ima više dionica na svojem računu ide prema gore, a onaj tko ima isto spušta se na jedno dolje, i sada ako je bio 10 a 11 je kupio još dionica i pretekao u broju dionica 10 postaje 10 a ovaj 11…… Zar je to toliko teško da se shvati [lol] [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ajme koja glupost…

Ovdje se vidi da Režek ima 86.320 dionica

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/t7souY5l4PtGrzS7Ykorig==.pdf

A ovi pišu da je ispao iz TOP 10 jer je prodao 86.320 komada a Gregur na 10. mjestu ima 91.500. Znači Režek je sa svojih 86 320 za Top 10 a gospodin Gregur koji je marljivo skupio 91 500 komada, po SEEBIZ – u nije među deset najvećih dioničara.

Predsjednik Nadzornog odbora Ingre Danijel Režek prodao je 86.320 dionica Ingre (ZSE:INGR-R-A) čime je ispao iz deset najvećih vlasnika. Na njegovo mjesto desetog najvećeg vlasnika ušao je Vjekoslav Gregur koji drži 91.500 dionica, odnosno 1,22 posto udjela.

Sjajno, sjajno , sjajno. Iz svega ovoga bitne su dvije stvari 1) očita diskriminacija gospodina Gregura kojemu seebiz nije dao u 10 najvećih dioničara ispred gospodina Režeka iako ima čitavih 5180 dionica više, te bi gospodin Gregur trebao potražiti zaštitu svojih prava pred sudom te 2 SEEBIZ mora pod hitno angažirati stručnjake sa Prirodoslovno – matematičkog fakulteta da dokažu da je broj 86320 veći od broja 91500, tako da od nas svih koji mislimo da nije tako otkloni jednu tako značajnu zabludu.
[embarass]

Vrijednost Ingre trenutno je 289 mil.kn.,što je znatno manje od vrijednosti nekretnina koje Ingra posjeduje.Prema tome dionica je drastično podcijenjena, i po ovoj cijeni isplati ju se kupiti.Dugoročno gledano isplatit će se peterostruko.


Vrijednost Ingre trenutno je 289 mil.kn.,što je znatno manje od vrijednosti nekretnina koje Ingra posjeduje.Prema tome dionica je drastično podcijenjena, i po ovoj cijeni isplati ju se kupiti.Dugoročno gledano isplatit će se peterostruko.
ja garantiram da će ingra do kraja godine bit barem na 70kn,ja sam u petak digo margin
sad sam 200% u ingri

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Vrijednost Ingre trenutno je 289 mil.kn.,što je znatno manje od vrijednosti nekretnina koje Ingra posjeduje.Prema tome dionica je drastično podcijenjena, i po ovoj cijeni isplati ju se kupiti.Dugoročno gledano isplatit će se peterostruko.
ja garantiram da će ingra do kraja godine bit barem na 70kn,ja sam u petak digo margin
sad sam 200% u ingri
[/quote]
to te ja pitam…. [thumbsup] sad se dize margin a ne na 400 kn…kao vecina….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Vrijednost Ingre trenutno je 289 mil.kn.,što je znatno manje od vrijednosti nekretnina koje Ingra posjeduje.Prema tome dionica je drastično podcijenjena, i po ovoj cijeni isplati ju se kupiti.Dugoročno gledano isplatit će se peterostruko.

…[thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Vrijednost Ingre trenutno je 289 mil.kn.,što je znatno manje od vrijednosti nekretnina koje Ingra posjeduje.Prema tome dionica je drastično podcijenjena, i po ovoj cijeni isplati ju se kupiti.Dugoročno gledano isplatit će se peterostruko.

Koje nekretnine? Nekretnine više ne vrijede ništa. Jedino ako Openheim vrijedi 289 milijuna


ja garantiram da će ingra do kraja godine bit barem na 70kn,ja sam u petak digo margin
sad sam 200% u ingri

All-in, a?
A na koliko ti je margin call? 85%?
Nije provokacija. Stvarno pitam.

Odlično evo još lijepih vijesti
NOVO: Margin zajmovi uz polugu x3
Cijenjeni,

Ovim Vas putem obavještavamo kako smo pokrenuli novu uslugu odobravanja Margin Zajmova za kupnju dionica na Zagrabačkoj burzi. Kao i sve dosadašnje usluge Agram Brokera, Margin zajmovi sadrže inovativna rješenja po najboljim uvjetima dostupnim na ovom području. Provizije za trgovanje iznose 0,3%, a moguće je odabrati model X3M koji pruža dosad neviđenu mogućnost trgovnja na Zagrebačkoj burzi uz polugu x3. Više detalja o ovoj usluzi možete pronaći na našim internet stranicama, u uredima Agram Brokera ili na telefon 01/554-5553.

Bolji uvjeti nego prije 3 godine, tada si prilikom prvog margin calla morao rasprodati cijeli portfelj a sada više ne moraš…………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Odlično evo još lijepih vijesti
NOVO: Margin zajmovi uz polugu x3
Cijenjeni,

Ovim Vas putem obavještavamo kako smo pokrenuli novu uslugu odobravanja Margin Zajmova za kupnju dionica na Zagrabačkoj burzi. Kao i sve dosadašnje usluge Agram Brokera, Margin zajmovi sadrže inovativna rješenja po najboljim uvjetima dostupnim na ovom području. Provizije za trgovanje iznose 0,3%, a moguće je odabrati model X3M koji pruža dosad neviđenu mogućnost trgovnja na Zagrebačkoj burzi uz polugu x3. Više detalja o ovoj usluzi možete pronaći na našim internet stranicama, u uredima Agram Brokera ili na telefon 01/554-5553.

Bolji uvjeti nego prije 3 godine, tada si prilikom prvog margin calla morao rasprodati cijeli portfelj a sada više ne moraš…………..

to je pravi savjet , zaduži se puta 3 i sve skucaj u ingru [lol] . kolega imam je i ja al to ne bi napravio ni da izgorim po glavi na plus 40 . al eto nek ima i toga pa ko voli

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



ja garantiram da će ingra do kraja godine bit barem na 70kn,ja sam u petak digo margin
sad sam 200% u ingri

All-in, a?
A na koliko ti je margin call? 85%?
Nije provokacija. Stvarno pitam.
[/quote]
ja sam digao u zabi jedva natezao sam se nekih mjesec dana,margin call je na 90%

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

New Report

Close