INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

joda @ prodaj kolega….prodaj…..sto prije rasprodate to cemo prije gore …..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@konverter -kume moj nista od prodaje. ja sam nutra vec ohoho i još ću malo počkat. al da ne mrda, ne mrda

drži me pozitivna divergencija, a i tvoja šalica sa prstohvatom [proud]

…nema komentara…to je dobro…prošla hajka…malo smirenja a onda fine vijesti i pozitiva…sve više navodni stručnjaci govore da je građevina aut…to znači samo jedno…spremaju se ući jer su skupili novce… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

nama je samo potrebna jedna dobra vijest o dobivenom poslu i idemo preko 60,ingra je tolko podcijenjena da to nije normalno ingra trenutacno vrijedi 280 milja kuna a nominalna vrijednost je 300 milja ,samo arena vrijedi preko 400 milja.

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Ne znam šta bih rekao ima netko kakav komentar i zašto???????????

Predsjednik Nadzornog odbora Ingre Danijel Režek prodao je 86.320 dionica Ingre

[huh]

@staribarba

to najčešće predstavlja sell signal.

zosprajc*

nope jer prvo je netko kupio tih "82000" a cijena nije pala niti lipe već porasla,

a drugo očigledno (da li slučajno ili namjerno) seebiz druka kontra ingre…a do sada smo se već mnogo puta uvjerili samo kontra novinara i to je to

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

See biz tjednima druka protiv INGRE i svako imalo pametan to primjecuje…
Konstruktoru drukaju up sa svakakvim vjestima…dobro da nepisu i kad je prdnuo njihov mecena

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

baci oko na promete i kolicine protrgovane
neznam kad je to on prodao….na zse nema nikakav podatak o tome
seebiz zna prije zse….eto ti uredjenog trzista
🙂

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

(http://www.seebiz.eu/hr/burze/validus-pluris-prosli-tjedan-prodao-8.610,-a-nikomat-19.000-dionica,73878.html)
"Predsjednik Nadzornog odbora Ingre Danijel Režek prodao je 86.320 dionica Ingre (ZSE:INGR-R-A) čime je ispao iz deset najvećih vlasnika."

I sto sad, jel prodao svih 86.320 dionica ili je samo ispao is prvih deset ???…jer novi na toj poziciji trenutno posjeduje vise od njega tj. 91.500…koje li stupidne recenice!

Optimist - loše informirani pesimist


See biz tjednima druka protiv INGRE i svako imalo pametan to primjecuje…
Konstruktoru drukaju up sa svakakvim vjestima…dobro da nepisu i kad je prdnuo njihov mecena

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

baci oko na promete i kolicine protrgovane
neznam kad je to on prodao….na zse nema nikakav podatak o tome
seebiz zna prije zse….eto ti uredjenog trzista
🙂

Tak su prošli tjedan pisali da su dvojca iz top 10 dalekovoda prodali po 19000 dionica da bi nakon par sati objavili demantij……………. [angry]

Zato što se sada svaki novinar pravi facom i pokušava utjecati na tržište/dionicu svojim tekstovima.
Pije par godina nije bilo ni seebiza, ni mnogih portala tog tipa, samo Snježana iz VL.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close