INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto danas se vidi da nitko ne prodaje, tj. da su svi slabi pobjegli, neki fond ili neki veći igrač pokušava s većim nalozima na prodaji da natjera na prodaju, vidjeti ćemo dalje što će biti…… [lol] [lol]

Vjerojatno je i taj isti malo prije bio na kupnju!
Koja mu je namjera pitaj boga.
Isprobava i kupnju i prodaju ali ingra niti makac.
Ljudi su postali imuni na takve fore.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

pokušao je s većim nalozima na kupnji da isprovocira prodaju, ali ništa, sada pokušava s većim nalozima na prodaji da isprovocira prodaju opet ništa, pa neka proba da proda po 38 ili niže, baš je lijep dan……. [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Eto danas se vidi da nitko ne prodaje, tj. da su svi slabi pobjegli, neki fond ili neki veći igrač pokušava s većim nalozima na prodaji da natjera na prodaju, vidjeti ćemo dalje što će biti…… [lol] [lol]

nis nece biti….iscjedjeni su svi koji su trebali bit….sad sljedi jedna veeeelika cup &handle
skolski [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Eto danas se vidi da nitko ne prodaje, tj. da su svi slabi pobjegli, neki fond ili neki veći igrač pokušava s većim nalozima na prodaji da natjera na prodaju, vidjeti ćemo dalje što će biti…… [lol] [lol]

nis nece biti….iscjedjeni su svi koji su trebali bit….sad sljedi jedna veeeelika cup &handle
skolski [cool]
[/quote]
—do sada si kolega više puta pogodio [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

ima li jos toga za stavit na ask [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Eno netko je stavio dva fina naloga, pa ako kome fali dionica nek se posluži….

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Eno netko je stavio dva fina naloga, pa ako kome fali dionica nek se posluži….

ma najbolje je opet malo na 36 kn…da jos malo natrpamo…. [pray]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Eto kako sam i ranije napisao jedino mu preostaje da ruši, pa sada i čini kako bi isprovocirao prodaju……. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ja se vratila sa puta od tri tjedna,a na burzi ništa nova? Uglavnom,dok smo putovali puno puta vidjela natpis izvođača Strabag,ima li to kakve veze sa Ingrom?Veliki pozdrav,kući je ipak najljepše.

…bravo (ja) majstore…jesi ga navukao haaa…tako se to radi…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

lijepi fight..hehehe
polupano 5500 komada po prodaji a opet iznad 38 ima dovoljno…
lapajte braćo lupajte

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


…bravo (ja) majstore…jesi ga navukao haaa…tako se to radi…

ugrabio si dio????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close