INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…kolika bi mogla biti dividenda ovaj put???…

Zadnji pit je bila 0,50 Kn, a sada bih mogla 0,05 Kn [embarass]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Ak nam daju dividendu i nakon toga dionica padne za nezamislivih pol kune, pa opet ce nam trebat 6 mj da se dignemo na 38,5 😀



…kolika bi mogla biti dividenda ovaj put???…

0

možda dobimo nekaj u naturi [lol] [lol] [lol] S
[/quote]
Svako dobi po ciglu :))))

Već ove jeseni Dubrovčani bi trebali uživati u multipleks kinu s tri polivalentne dvorane smještene u Ingrinom kompleksu u Uvali Lapad. Grad Dubrovnik je s Ingrom i Kinematografima Dubrovnik (javnom ustanovom u vlasništvu Grada) danas dogovorio detalje oko kupovine multipleks kina s tri polivalentne dvorane, koje su zahvaljujući konstrukciji i visini od 9 metara pogodne i za održavanje raznih skupova i kongresa. Prva dvorana ima 248 sjedišta, druga 193, a treća 188 sjedišta.

Na sastanku na kojem su bili gradonačelnik Andro Vlahušić, Željan Konsuo, izvršni direktor Ingre i ravnateljica Kinematografa Đive Galov zaključeno je kako će se početkom travnja krenuti u potrebite procedure, a na jesen bi prema dogovorenom, multipleks kino trebalo započeti i s radom.
No, osim kupnje multipleksa poradit će se na uređenju i poboljšanju uvjeta kako Kina Sloboda tako i ljetnih kina u kojima Dubrovčani posebno uživaju gledati filmske novitete.

Malo dobrih vijesti iz Dubrovnika [smiley]

Ajde, konačno malo pozitivnih vijesti. A koji je izvor informacije?


Ajde, konačno malo pozitivnih vijesti. A koji je izvor informacije?

Ja jedva čekam da se obajvi ono kaj stalno govorim.
Već sam sam sebi dosadan, ali me ekipa toliko blati preko PM da mi je psotalo neugodno.
Jedva čekam da objave, i to ne radi rasta cijene već da neki (koji me obožavaju hebat preko PM) shvate da ne lažem.
Biti će ovdje veselja, samo treba biti strpljiv.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/97632/Default.aspx

u google upiši ingra + dubrovnik pa dobiješ rezultate, a možeš koristiti i “prikaži opcije” pa pretraži samo zadnjih 24 sata)..

ma google je genijalan

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ajde, konačno malo pozitivnih vijesti. A koji je izvor informacije?

http://www.dulist.hr/content/view/8711/65/
Grad kupuje multipleks kino
Srijeda, 31 Ožujak 2010

Ovo je kako se kaže važan deal za lapad, sada će ta kina privući kupce za poslovni prostor, a čim ima i trgovina biti će i kupaca za stanove…… [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

. Cjelokupna investicija vrijedna je oko 25 milijuna kuna, a potreban novac za taj projekt, koji je u izradi, već smo osigurali − dodao je gradonačelnik Vlahušić.

Negdje oko 18-20 milijuna Kn ide ingri na račun……. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

…ima još takvih i većih poslova koji još nisu objavljeni…dokup po ovim cijenama je dobrodošao…neće još dugo biti tako male…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Da sumiramo ove godine što se desilo na ingri

Ingra srezala troškove, dala otpremnine i spustila plaće za 20 posto
refinancirala svoje dugove,
nadalje prodala oko 15 posto Vila srebranjak
vlada osigurala 512 milijuna Kn za gradnju autocesta gdje ingra ima ugovore
Autocesta ZAGREB-SPLIT-DUBROVNIK, Dionica: Ravča – Ploče 1

Nadalje sada je prodala za iznos oko 18-20 milijuna prostor u lapadu za kina,
dobila je posao u vezi preuređenja arene u vaterpolo igralište,

A sada u krajem 3 i početkom ovoga 4 krenuli su natječaji u Alžiru investicije u toj zemlji će biti oko 150 milijardi dolara u sljedećih 5 godina……

A za BIH odluka tko je dobio natjačaj je u ovome mjesecu……… + druge vijesti koje nisu niti očekivane……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Da sumiramo ove godine što se desilo na ingri

Ingra srezala troškove, dala otpremnine i spustila plaće za 20 posto
refinancirala svoje dugove,
nadalje prodala oko 15 posto Vila srebranjak
vlada osigurala 512 milijuna Kn za gradnju autocesta gdje ingra ima ugovore
Autocesta ZAGREB-SPLIT-DUBROVNIK, Dionica: Ravča – Ploče 1

Nadalje sada je prodala za iznos oko 18-20 milijuna prostor u lapadu za kina,
dobila je posao u vezi preuređenja arene u vaterpolo igralište,

A sada u krajem 3 i početkom ovoga 4 krenuli su natječaji u Alžiru investicije u toj zemlji će biti oko 150 milijardi dolara u sljedećih 5 godina……

A za BIH odluka tko je dobio natjačaj je u ovome mjesecu……… + druge vijesti koje nisu niti očekivane……

…veoma dobre vijesti…u Utorak dokupljujem još malo do 39-40…isplatiti će se brzo…za cca 1 godinu smo na duploj cijeni, ako ne i više…osim dobrih tu je i činjenica da smo najbliži dnu od kojeg su drugi rasli i do 100%… mora se priznati da su se ovdje vodile razne igrice onih koji će doobro zaraditi u sljedećih najviše godinu dana…dakle, iskreni Ingraši strpljivost se isplati…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close