INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Nigh….apoksi, je skinuo ovo po 35 000 osječam to.[smiley2]

Iz prve ruke znam da niste vi sve skinuli. Niste ni pola.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


blueman: ” Bravo Plavi, ipak je tvoj broker brzi, priznajem,. ” Možda da , možda ne [smiley2] SAmo što sam ja ranije saznao za ovo po 35 000. Kako je bilo , bilo je , moglo je i bolje, ali uvijek može bolje, zar ne?[smiley2]

Znao sam i ja ranije ali kad sam bahat, cekao na 33,000.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


plavi: ” Kolega Nigh….apoksi, je skinuo ovo po 35 000 osječam to.[smiley2] ” Iz prve ruke znam da niste vi sve skinuli. Niste ni pola.

Pa nisam to niti napisao.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nastavljamo natjecanje! [smiley2]

Žestoko liparenje na kupnji. Al ako netko stvarno želi kupit morat će malo više dignut ljestvicu. Rasprodaja je završila.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Žestoko liparenje na kupnji. Al ako netko stvarno želi kupit morat će malo više dignut ljestvicu. Rasprodaja je završila.

…ne bi reko da je rasprodaja završila, pa prodaja vam je 4-5 puta jača…..ovakvim udruženim navlakačkim postovima nikome ne činite dobro…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


nastavljamo natjecanje! [smiley2]

Jesi li polučio kakve rezultate?[smiley2]

Dođite i hurdite....

sad čamim na 35 sa 11…………..i kupit ću kiticu!!!!!! [smiley11]


Žestoko liparenje na kupnji. Al ako netko stvarno želi kupit morat će malo više dignut ljestvicu. Rasprodaja je završila. …ne bi reko da je rasprodaja završila, pa prodaja vam je 4-5 puta jača…..ovakvim udruženim navlakačkim postovima nikome ne činite dobro…..

Je, i n HDELU je kupnja 20 puta veca pa nejde 100% gore.
Cijena se stopa i ja ne ocekujem da ce do prve kotacije ovo nesto bijesno rasti ali da ispod 35,000 nece, mislim da nece, jer nas ima koji ce sve to lijepo pokupiti.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

A kad velim da prijedlog sa zaokruživanjem ne bi trebao proći već da će ići čisti za 4:1 jer je to Upravi u interesu onda pojedini vele da nemam pojma šta pričam. Kako da ne, svi smo mi pametniji od onih koji su za svoju pamet debelo plačeni i zarađuju grdnu lovu jer nemaju pojma. A o tome kad je tko znao za dokapitalizaciju po 35k samo ću reć da ne ispuštate fekalije bez veze. Da je netko znao pokupio bi po 33k prošli tjedan

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


sad čamim na 35 sa 11…………..i kupit ću kiticu!!!!!! [smiley11]

brzina je vrlina
[smiley2]

ne u svemu, al na burzi vrlo često

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ako tržišna cijena ne bude prije dokapitalizacije 10ak% iznad 35k….onda nema smisla ni ulaziti u dokapitalizaciju. Najbolja je dokapitalizacija bila po 34k….[smiley2]

New Report

Close