INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…nema prometa…niti na Ingri niti na forumu… [yawn]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…nema prometa…niti na Ingri niti na forumu… [yawn]…

Na tim cijenama sve je manje prodaje.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

…iako nema prometa situacija se dobro razvija…nema prodaje po niskim cijenama iako je velika ponuda…danas bi mogli završiti bliže 39, a to je dobar postotak zelenog…strpljivo se čeka…što se čeka? bumo vidli…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

i preko 39,,interesantno da svi samo cekaju a niko nece potegnuti okidac

Misle li ovi obajviti FI? Ili ce to napravti iza 16h kako nebi dodatnu rusili dionicu ocekujuci da ce stvari splasnuti do utorka? Ili je mozda FI tako fantastican pa ce do utorka dodatno pumpati atmosferu i onda ode u nebo? [shocked]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

postali smo raj za trejdere …između 38-38,60 — može se brutalno zaradit na 100 somova kuna ukupnog prometa …hahah…

ah di su ona vremena …60000 !! ccc………

…kolika bi mogla biti dividenda ovaj put???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ako idu u isplatu to nebu dobro dugorocno…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

koliko god bude covjeka veseli,,mozda mi potegnemo prije dividende kao ht!!Sad poslije ht-a svi u ingu


…kolika bi mogla biti dividenda ovaj put???…

0

možda dobimo nekaj u naturi [lol] [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

pa j…te pa cemu ovakva trgovina pa ako vec hoces kupiti pokupi tih 10lipa skuplje a ne on ceka da ga neko poklopi!!!!!!

…i na kraju neriješeno…ali ohrabruje jer se vidi napetost i iščekivanje da se krene po kupnji…da li će to biti prije ili poslije 16.4. neznam ali blizu je…možda već i po objavi izvještaja…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close