INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Anonimno, 31.03.2010. u 10:39
PS:tko se želi obogatiti preko noći taj propada…

Filija , nemisliš valjda na ove iz SNHO ili ADPL ili na koje? Pa skoro svi su 70 – 150% UP…
od crobexa 1250…
Jedini mi smo na skoro povijesnom minimumu …
Ovdje sigurno neće preko noći , da nam je bar osvojit 2-3 kn mjesečno …
PS : pogledaj graf malo desno – jadno da jadnije nemože….

Al normalno , da bar ja nemislim prodavat , 10% moguće korekcije dolje naspram 100% gore ,
u ovom trenutku čini se kao sigurna opklada ….
Niti koga savjetujem na prodaju , al tu smo gdje smo ….objektivno i zaslužili …
[/quote]

…ma ove što explodiraju i potonu u par dana ne računam…oni koji riskiraju na takav način nekada dobro prođu nekada propadnu tako da je to li-la…INGRA je veoma perspaktivna od normalnih dionica, i zato sam u njoj i čuvam je-nadokupljujem…ovi što štopaju i krcaju čine to isto jer znaju da vrijedi…
[/quote]
hhahaha
pa treba dokupiti kaj ne?
kada dokupiš makneš dionice sa ask-a i zatvoriš gledalicu i forum i nastaviš delat svoj job..
tu je barem lagano dokupiti..
lp i hvala

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Došla obrana na 38 kn, sa 2000 komada, ali stigao i napad sa 3000 komada na 38,68 kn.

Ne bu ovo nigdje ljudi moji.

Stojte mi dobro !

Mislim da ovo i na kupnju i na prodaju stavlja isti fond.

Šta misliš.

Možda Slvonijainvest?


a gle sada znamsve*sada će se maknuti 38,68 i premjestiti na 38,73, jer je opasnost na vidiku


Kakva opasnost? Čini mi se da izvještaj neće doći danas. Kaj mislite?

Igore, ako citas ovaj Forum, a nisi znao za ovaj natjecaj javi seeeee [lol] [lol] [lol]

http://www.dnevnik.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=6429:poinje-utrka-projektanata-za-autocestu&catid=81:bih&Itemid=458

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Kolege ….htio bih u ovom trenutku umjesto praznog mlaćenja slame …..pozvati vas naročito potkovanije financijskim znanjima i podacima … na jedno pravo skeniranje ove naše firme u ovom trenutku ….
naime evidentno je da nema promjena u top 10 ..istovremeno …struktura otkupa komercijalnih tranši ( trenutno iskupljena 6. ) sa nove 3 …firme pokazuje da i Inv. fondovi , banke i os. društva ..kupuju tranše tj zapise ..tj ..zadužnice kak hočete …čime pokazuju vjeru u firminu budućnost ( bez obzira što su tranše kratkoročne do 1. godine ) znači ulažu paralelno sa burzom u firmu ….
Molio bih vas konstruktivne podatke ….tko kaj ima…naročito čekajući ovo izvješće …baj d vej ….ionako je prošla godina bila opaka …pa ne treba očekivati "čuda" … a cijena se opako štopa …pa sve ima neku svrhu kaj ne ?

Dakle KAKO FIRMA STOJI TRENUTNO FINANCIJSKI …LJUDI …ZADUŽENJA …KAPITAL ….itd….?

http://danas.net.hr/novac/page/2010/03/31/0047006.html

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


http://danas.net.hr/novac/page/2010/03/31/0047006.html

Ovo mi liči na one članke iz 2001. kad su se raspisali da Hrvatska ima zeleno svjetlo za ulazak u EU.

koliko kesolovaca ovdje ceka vjesti [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…otišlo po 85 kn 35000kom jedanaestice… naraslo malo haaa…što bi to značilo???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…otišlo po 85 kn 35000kom jedanaestice… naraslo malo haaa…što bi to značilo???…

A što bi to značilo? Nikako da se odlijepi od 38, izvješća nema… katastrofa!

Vidi kupnja na Ingri…. nema šta…šala na mestu

40,00 20
38,66 100
38,56 500
38,05 16
38,03 447
38,02 445
37,98 200
37,95 1080
37,72 53
37,66 100
37,51 230
37,35 270
37,34 92
37,20 80
37,02 350

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close