INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da li netko zna sto Ingra trenutno radi, ako uopce nesto radi? Vidim samo izdavanje komercijalnih zapisa, a nista ne mogu naci o poslovima.

pogledaj malo po mađarskim portalima-lol


Da li netko zna sto Ingra trenutno radi, ako uopce nesto radi? Vidim samo izdavanje komercijalnih zapisa, a nista ne mogu naci o poslovima.

sve u svoje vrijeme.
u svakom slučaju volimo raditi bolnice, bile one vojne ili civilne ili ih obnavljat.
Sve dok se love vrti je super.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Da li netko zna sto Ingra trenutno radi, ako uopce nesto radi? Vidim samo izdavanje komercijalnih zapisa, a nista ne mogu naci o poslovima.

Dogovorili su sve do 2015.
Par obnavljanja bolica, domova zdravlja, Vatrogasnih domova, vrtića.
Građevina cvjeta u hrvata.

budem ja opet malo u vasem drustvu sa svojom novom kolicinom koju bi željela/planiram kupiti po nekih 33.5-34 kn, jer jos nekih 2-3 mjeseca ovdje nece biti nekakvih prevelikih iznenadjenja, pa cu se onda slatko sekirati(?) dok bude rasla [wink]. Al do tada ima brate jos vreeeemeeenaaa….

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....


budem ja opet malo u vasem drustvu sa svojom novom kolicinom koju bi željela/planiram kupiti po nekih 33.5-34 kn, jer jos nekih 2-3 mjeseca ovdje nece biti nekakvih prevelikih iznenadjenja, pa cu se onda slatko sekirati(?) dok bude rasla [wink]. Al do tada ima brate jos vreeeemeeenaaa….

Ali ti neće biti bolje kupovati VDKT po 250 kn pošto rade nešto u Libiji? [wink]

A biti će i VDKT-a po toj cijeni sto meni i nije tako loše. Čak dapače. Za 3-4 godine na INGRI, VDKT, JDPL mislim da cu dobro, dobro zaraditi. Uspjela sam u 6. i 9. mj. vratiti se na startnu poziciju od prije krize sto se tiče količine kapitala, tako da sada kao svaka dobra žena i majka samo skupljam za budućnost. Možda ću morati čekati i 5 godina, a možda i 7, nije tako ni bitno, ali ovliku količinu dionica mogla sam prije 1.5 godinu vijeti u svom portfelju samo ako ju podjelim sa 10-15. Uvijek se može dogoditi nešto ovako nepredvidljivo, ali nekakvi drastični pomaci prema dolje su samo jedan malli segment crog promatranja. Jedino ako netko ode u stečaj možemo ovdje izgubiti. A inače, biti će beba. Neće ovo vječno trajati, doći će i jesen, a od onda će biti bolje. A proći će i slijedećih 5 godina, a onda odoh na Mauricius [thumbsup]

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

šta je ovo danas..nitko ne prodaj enitko ne kupuje, a najbolje od svega niko se ne gura na prodaji..

ovo ne izgleda dobro…slabo se kupuje,..treba lupiti po bid-u da se spasi ekipa…
nije dobro

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


šta je ovo danas..nitko ne prodaj enitko ne kupuje, a najbolje od svega niko se ne gura na prodaji..

ovo ne izgleda dobro…slabo se kupuje,..treba lupiti po bid-u da se spasi ekipa…
nije dobro

Još uvijek brkaš "ask" i "bid"? Koju bi ti ekipu spašavao lupanjem po bidu, crvene kmere? Odoh ja take a nap a vi se dopisujte.
[yawn]

marcello

ne brkam ja ništa…samo kažem da prodaju ovo a.s.a.p
ovo ne valja..nema joba..

pa slušajte barona aka zeko aka mnogo mnogo drugih…on kaže sell..Tko Zna Baron Zna!!!!!
stoga sell ili ti udri po bid-u

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ti to nagovaraš na prodaju a.s.a.p.? Pa onda počni prvi! Al još ne vidim koga misliš "spasiti" osim svoje naloge na kupnji……… [lol] [lol] [lol]

marcello


Ti to nagovaraš na prodaju a.s.a.p.? Pa onda počni prvi! Al još ne vidim koga misliš "spasiti" osim svoje naloge na kupnji……… [lol] [lol] [lol]

a kaj da radim…kada nitko ne lupa po bid-u..
nitko se ne boji ovih na 39..
strava..
gasim i odo off.
čekam vas…samo prodajte…danas došla friška lova pa mora tranu..lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kolega pobjeda jos 2 dana do vase famozne srijede!!!

New Report

Close