INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ingr dlkv i igh, stohastic slow govori već sada da je sell. ili predah od rasta.
slika u prilogu.

Ja sam jučer prodao 70% na osnovu ovog grafa i zahvaljujem na izumitelju TA.
Imam dionicu ingre.
Ovo ide još debelo dolje, zato jer nema zainteresiranosti za kupnju, i da bi se to desilo dionica treba biti jeftinija.
Mislim da se uzalud očekuje rast.Eto, tek toliko.
[/quote]

nema vam ovdje rasta iz prostog razloga jer je 200.000 komada podjeljeno forumašima na 38-40 kn i sad bi svi van a nitko nema para za dizat cjenu!!!
ovdje treba najprije jedan dobar pad da dođe do nove akumulacije tamo na 30-33 kn, a tek onda rast!!!
[/quote]
a kako bi tebi to pomoglo ,,,i da ti je cjena 25 kn opet nebi kupio…nego bi cekao 19 kn….kao i 90% ljudi ovdje ,to je jednostavno tako…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kolege eto jedna mala interesantna stvar.
Do 1. lipnja o.g. ingra bi mogla potpisati poslove u vrijednosti od 360 milja eura.
220 bih
70 alžir
70 xxxxx

Kakva bi cijena dionice mogla biti?
100-150?

Premda naravno i jedan posao bi bio triger za jači up, ali ta tri posla bi mogla pasti u naše ruke.
uff to bi bilo sick

Mislim da se previše priča o poslovima, koji će se "dobiti", pa evo, dalekovod je dobio posao od 200 mil pa je dionica išla svojim tokom, i rasla 5%.
Treba bolje gledati opći trend na ZSE, a on je znamo kakav.
Dakako , ljudi su izgubili povjerenje u građevinare, tako da ti poslovi rekao bih ništa ne znače na cijenu, ako uostalom, vidimo da se prodaja podebljava iz dana u dan.
Pitanje je, da li su dobavljači ingre koji su dobili desetke milijuna u dionicama, izašli?

Barona za moderatora



Kako neko ne želi da cijena prijeđe 39 kuna.

[lol] [lol]

[/quote]
…što ne vidiš da te to netko od nas zeza… [rolleyes]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…interesantno je koliko ljudi mogu biti pokvareni samo da bi zaradili koju kunu…do jučer su imali jedno ime i drukali na gore govoreči o poslovima i td, jučer su prodali i danas se registrirali drugim imenom i drukaju na dole i govore kako nema nikakvih poslova…ajde ti sada reci kakvi su to ljudi…i da li je čudno što sve propada kada živimo sa takvim ljudima-ne samo kod nas-to je svjetski fenomen…nije ni čudo što će biti sud svijetu jer ovo zlo je stvarno prevršilo svaku mjeru…ovo pišem samo radi karaktera ljudi a ne radi cijene dionice…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…interesantno je koliko ljudi mogu biti pokvareni samo da bi zaradili koju kunu…do jučer su imali jedno ime i drukali na gore govoreči o poslovima i td, jučer su prodali i danas se registrirali drugim imenom i drukaju na dole i govore kako nema nikakvih poslova…ajde ti sada reci kakvi su to ljudi…i da li je čudno što sve propada kada živimo sa takvim ljudima-ne samo kod nas-to je svjetski fenomen…nije ni čudo što će biti sud svijetu jer ovo zlo je stvarno prevršilo svaku mjeru…ovo pišem samo radi karaktera ljudi a ne radi cijene dionice…

Mislite lil da je glasnogovornik Ingre, glasnogovornik Mavrova, čovjek bez linkova, čovjek obraz-đon, danas prodao?

Ko da sam znao da će se javiti, ovaj spomenuti, nakon tvojeg posta, ali ga izbrisalo. [lol]

Barona za moderatora

Jedno je pecati ribe, a drugo je smatrati ljude i praviti ljude budalama, svaka riječ što se kaže ili napiše bilježi se ako misliš nije istina pa pogledaj kompjuter danas skoro sve možeš pohraniti i samo znanje napreduje jer postoji što većina u RH priznaje, ako misliš da varaš druge, pod izgovorom jer tako svi rade. Ti tako podao ako ti nemaš savjesti, neće niti onaj koji te bude osuđivao imati savjesti zbog tvojih riječi i djela jer on sve vidi.

I zato je uvijek bolje ne pisati nego pisati, jer ako imaš dobro napiši dobro, ako ćeš zlo reći bolje šuti.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Jedno je pecati ribe, a drugo je smatrati ljude i praviti ljude budalama, svaka riječ što se kaže ili napiše bilježi se ako misliš nije istina pa pogledaj kompjuter danas skoro sve možeš pohraniti i samo znanje napreduje jer postoji što većina u RH priznaje, ako misliš da varaš druge, pod izgovorom jer tako svi rade. Ti tako podao ako ti nemaš savjesti, neće niti onaj koji te bude osuđivao imati savjesti zbog tvojih riječi i djela jer on sve vidi.

I zato je uvijek bolje ne pisati nego pisati, jer ako imaš dobro napiši dobro, ako ćeš zlo reći bolje šuti.

Bog te blagoslovio! [wink]


Jedno je pecati ribe, a drugo je smatrati ljude i praviti ljude budalama, svaka riječ što se kaže ili napiše bilježi se ako misliš nije istina pa pogledaj kompjuter danas skoro sve možeš pohraniti i samo znanje napreduje jer postoji što većina u RH priznaje, ako misliš da varaš druge, pod izgovorom jer tako svi rade. Ti tako podao ako ti nemaš savjesti, neće niti onaj koji te bude osuđivao imati savjesti zbog tvojih riječi i djela jer on sve vidi.

I zato je uvijek bolje ne pisati nego pisati, jer ako imaš dobro napiši dobro, ako ćeš zlo reći bolje šuti.


AMEN [pray]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Jedno je pecati ribe, a drugo je smatrati ljude i praviti ljude budalama, svaka riječ što se kaže ili napiše bilježi se ako misliš nije istina pa pogledaj kompjuter danas skoro sve možeš pohraniti i samo znanje napreduje jer postoji što većina u RH priznaje, ako misliš da varaš druge, pod izgovorom jer tako svi rade. Ti tako podao ako ti nemaš savjesti, neće niti onaj koji te bude osuđivao imati savjesti zbog tvojih riječi i djela jer on sve vidi.

I zato je uvijek bolje ne pisati nego pisati, jer ako imaš dobro napiši dobro, ako ćeš zlo reći bolje šuti.

BigBoss
Malo sam provrtio tvoje postove na brodarima, pogotovo na IGH dok je bio na 3000 kn.
Nadam se da ih nitko neće čitati.[bye]

Ipak mislim da je je čovjek opušteniji kad izađe iz graševinara.
Mislim da je tvoj mudri post samo posljedica izlaska iz graševinara.
Te mislim da ljudi koji su u dionicama, pišu manje realnije od onih u cashu.Kaj ne?

Barona za moderatora



Jedno je pecati ribe, a drugo je smatrati ljude i praviti ljude budalama, svaka riječ što se kaže ili napiše bilježi se ako misliš nije istina pa pogledaj kompjuter danas skoro sve možeš pohraniti i samo znanje napreduje jer postoji što većina u RH priznaje, ako misliš da varaš druge, pod izgovorom jer tako svi rade. Ti tako podao ako ti nemaš savjesti, neće niti onaj koji te bude osuđivao imati savjesti zbog tvojih riječi i djela jer on sve vidi.

I zato je uvijek bolje ne pisati nego pisati, jer ako imaš dobro napiši dobro, ako ćeš zlo reći bolje šuti.


AMEN [pray]
[/quote]

…i ja se s tim slažem, samo izgleda da oni koji mijenjeju "zasta" svako toliko, ne razumiju ili ne žele razumjeti…no sve do jednog dana…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ja sam na prodaji ako se uzme da je neki dan bila 36-37 kuna to je još uvijek dobra cijena,
a i ne sviđa mi se naslov ” Zagrebačka burza: Građevinari na meti oštre rasprodaje”



Jedno je pecati ribe, a drugo je smatrati ljude i praviti ljude budalama, svaka riječ što se kaže ili napiše bilježi se ako misliš nije istina pa pogledaj kompjuter danas skoro sve možeš pohraniti i samo znanje napreduje jer postoji što većina u RH priznaje, ako misliš da varaš druge, pod izgovorom jer tako svi rade. Ti tako podao ako ti nemaš savjesti, neće niti onaj koji te bude osuđivao imati savjesti zbog tvojih riječi i djela jer on sve vidi.

I zato je uvijek bolje ne pisati nego pisati, jer ako imaš dobro napiši dobro, ako ćeš zlo reći bolje šuti.


AMEN [pray]
[/quote]

Bez uvrede ikome, ali sam se fino nasmijao [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close