INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel se to radi o natječaju raspisanom u lipnju 2009.g. ?

Dal se to radi o natječaju raspisanom u lipnju 2009.g. ?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://limun.hr/main.aspx?id=476823

idući tjedan će bit bolje...


20 i 30 kuna ova dionica nece nikada vidjeti.

odakle ti ta ideja?! puno forumasa ima po 5000 do čak 20.000 komada ingre. pogledaj koliki je ukupni bid i zamisli da sad nekom od njih hitno zatreba lova. u 1 sekundi bi Ingra došla na 20 kn da se istresu [shocked]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica



evo me na prodaji

kaj ovih 1300
uff brz si skoro si ostao bez njih..hehehe
ja sam jučer malo plašio sa 2900 ali me bilo frka da ne ostanem bez njih…
[/quote]
Ta obrnuta psihologija navlačenja na kupnju ili prodaju je postala previše očita.
Svi koji su malo duže na burzi znaju da veći nalog na prodaji ne znači automatski želju za povoljnom kupnjom.
Često se postavi veliki nalog na prodaji pa kad naivci misle da se tim potezom želi kupovati, lagano se postavlja po stotinjak komada iznad velikog naloga i tako prodaju par tisuća komada, a da se to niti ne primjeti.

Ne želim drukati ni dolje niti gore jer mi je cijena za prodaju nekih 10% preniska, a kako nemam štampariju trenutno nemam love za dokup kao neki od vas koji stalno dokupljuju.
Ugodno trgovanje.
[thumbsup]


Jel se to radi o natječaju raspisanom u lipnju 2009.g. ?

Dal se to radi o natječaju raspisanom u lipnju 2009.g. ?

Da to je još uvijek taj natječaj. Nakon prvog kruga izabrana su dva ponuđača sa kojma su nastavili pregovore. Problem je bila nerealno niska cijena koju je ponudio Konstruktor, što vam je možda od nekud poznato. Zato su Norvežani vodili razgovore i sa jednim i sa drugim ponuđačem, te su im nakon završenih pregovora dali rok da do 18.03. predaju završne konačne ponude nakon čega će Technor energy izabrati izvođača i s njim potpisati ugovor.

…jedno pitanje: kakve su šanse da se na ponovnom natječaju za CG autoput javi INGRA u nekakvom konzorciju sa IGH-THNK i možda DLKV, ili sa nekom stranom firmom, jer vidimo da je Konstr. u banani… ima li to kakvog smisla??? očekujem svakojake komentare…naravno… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



20 i 30 kuna ova dionica nece nikada vidjeti.

odakle ti ta ideja?! puno forumasa ima po 5000 do čak 20.000 komada ingre. pogledaj koliki je ukupni bid i zamisli da sad nekom od njih hitno zatreba lova. u 1 sekundi bi Ingra došla na 20 kn da se istresu [shocked]
[/quote]
a udrugoj sekundi cjena se vrati nazad…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…jedno pitanje: kakve su šanse da se na ponovnom natječaju za CG autoput javi INGRA u nekakvom konzorciju sa IGH-THNK i možda DLKV, ili sa nekom stranom firmom, jer vidimo da je Konstr. u banani… ima li to kakvog smisla??? očekujem svakojake komentare…naravno… [thumbsup]…

Taj autoput se neće nikad ni graditi jer košta 2 BDP-a crne gore, nikom ne treba. Nikad ga nisu ni mislili gradiit, ali su razni prevaranti na njemu već dobro zaradili. Ne bi se čudio da je Đukanović kupovao IGH na 1500kn .


…jedno pitanje: kakve su šanse da se na ponovnom natječaju za CG autoput javi INGRA u nekakvom konzorciju sa IGH-THNK i možda DLKV, ili sa nekom stranom firmom, jer vidimo da je Konstr. u banani… ima li to kakvog smisla??? očekujem svakojake komentare…naravno… [thumbsup]…

jezus još ste na tom autoputu..
toliko se priča o njemu kao da netko gradi hrvatima besplatan autoput pa smo sada tužni jer ga moramo graditi sami..
hebiga jedno je osječaj jedno činjenica…
tim poslom hrvatski dug bi narastao za dodatnih 1 mlrd radi crnogoraca…

hebeš taj posao, rađe komentirajte u kakvim je problemima konstruktor…

teško da oni išta mogu u bosni…biti će veselja…220 milja job…uff

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kako neko ne želi da cijena prijeđe 39 kuna.

Po čemu taj zaključak, to ti čekaš na bidu…….a drugi brane 39 kn?

marcello


Kako neko ne želi da cijena prijeđe 39 kuna.

[lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close