INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedan kolega zamijetio h&s na grafiću? volumeni nisu bas najbolji ali sve je moguće


ingr dlkv i igh, stohastic slow govori već sada da je sell. ili predah od rasta.
slika u prilogu.


kakvog crnog rasta crni barone….ovdje se bez rasta od 50-70% nema sto pricati….ekipa jel jos cekate na 30 kn?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kanalizacija na INGR-R-A

http://www.svijet-dionica.net/

20 i 30 kuna ova dionica nece nikada vidjeti.

Samo me zanima kad će doći na red poslovi o kojima se stalno priča, izgleda da natječaji za pojedine od tih poslova traju i 2godine!

Stalno priče,ingra radi ovo,ingra radi ono, pa zar to nebi bilo objavljeno na web stranici ingre…
Il su dali otkaz i ovome što je radio web stranicu…

Trebat će nešto jače,veče..da ingru gurne iznad 40kn.

idući tjedan će bit bolje...


ingr dlkv i igh, stohastic slow govori već sada da je sell. ili predah od rasta.
slika u prilogu.

Daleko je to od sell signala. Treba znati nauciti citati indikatore, a ne gledati povrsno.

Samo za kolegu ivedome. Danas je konačno završen natječaj za gradnju HE u BIH jer je danas istekao rok za predaju konačnih ponuda od strane dva prvoplasirana ponuđača. Na jednoj strani je Strabag i Ingra ( jaka evropska kompanija i naša Ingrica sa dugom listom referentnih poslova ), a na drugoj strani je Konstruktor, firma sa malim iskustvom na sličnim poslovima i opasno poljuljanim kredibilitetom ( Crna gora ), te navodno velikim financijskim problemima ( blokada vjerovnika ).

Mislim da investitoru Technor energy neće biti teško donijeti odluku – na veliku žalost gore spomenutog kolege.

meni neće biti nimalo žao ako Ingra dobije posao…

idući tjedan će bit bolje...


Samo za kolegu ivedome. Danas je konačno završen natječaj za gradnju HE u BIH jer je danas istekao rok za predaju konačnih ponuda od strane dva prvoplasirana ponuđača. Na jednoj strani je Strabag i Ingra ( jaka evropska kompanija i naša Ingrica sa dugom listom referentnih poslova ), a na drugoj strani je Konstruktor, firma sa malim iskustvom na sličnim poslovima i opasno poljuljanim kredibilitetom ( Crna gora ), te navodno velikim financijskim problemima ( blokada vjerovnika ).

Mislim da investitoru Technor energy neće biti teško donijeti odluku – na veliku žalost gore spomenutog kolege.

Mislim da bi mnogi bili zahvalni za link koji o tome govori. Inače, jeste li sigurni da su bila samo ta dva ponuđača?


meni neće biti nimalo žao ako Ingra dobije posao…

…a što onda čekaš…kreni u kupnju…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Jel se to radi o natječaju raspisanom u lipnju 2009.g. ?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Jel se to radi o natječaju raspisanom u lipnju 2009.g. ?


Samo za kolegu ivedome. Danas je konačno završen natječaj za gradnju HE u BIH jer je danas istekao rok za predaju konačnih ponuda od strane dva prvoplasirana ponuđača. Na jednoj strani je Strabag i Ingra ( jaka evropska kompanija i naša Ingrica sa dugom listom referentnih poslova ), a na drugoj strani je Konstruktor, firma sa malim iskustvom na sličnim poslovima i opasno poljuljanim kredibilitetom ( Crna gora ), te navodno velikim financijskim problemima ( blokada vjerovnika ).

Mislim da investitoru Technor energy neće biti teško donijeti odluku – na veliku žalost gore spomenutog kolege.

Dal se to radi o natječaju raspisanom u lipnju 2009.g. ?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close