INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova cijena od 35000 daje za zaključiti da bi tržišna cijena u trenutku kada se bude provodila dokapitalizacija mogla biti značajno veća pa će se tada i ovih 35000 činiti jeftino.
A sa druge strane sada je garancija da sada više nećemo ispod 35k.

Meni ovdje ništa nije jasno. Tko tu koga i zašto? Daj neka netko star i iskusan objasni ovu zavrzlamu.

Like my women hot and my beer ice cold, a real fast cars and my whiskey old, like slow drive down along dirt road - that's how I like it.

Da neznaju pisati, brate neznaju.
Al da znaju raditi znaju sto ce i izvjesce pokazati.
Jest mi glupi post….

Ako nebude na 50,000K na kraju godine objesite me za lijevo….
Ja sam danas uzeo, i mislim da cu jos,

Racunajte ovo kao IPO.
Ako ce Magma ici po ovoj cijeni, pogodite sto ce biti sa Ingrom (1.kotacija je potvrdjena)..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Još u tekstu piše 26. srpanj umjesto 26. lipanj. Od silnog petljanja još su se malo i “prekombinovali”. Horor/humor dionica.[smiley2][smiley3]

Nisam to ni vidio od silne brzine kojom sam čitao…hi..hi..hi…Stvarno neozbiljno za jednu takvu firmu.A da nije taj izvještaj “lažnjak”???

Šta je tu je.[smiley2]
Odlična vijest za kratkoročnu cijenu dionice ( srednje-dugoročno je ionako izvjesno ).
Tko je kupovao i dokupljivao danas dobro je napravio, isto kao i onaj tko je dokupljivao dok je cijena padala.
Kako god okreneš zarada je zarada, bilo na razlici cijene u dokapitalizaciji, bilo na porast cijene zbog ovako visoke cijene.

Što se tiće kolege apoks. , prošli tjedan sam dobio potvrdu, radi se ( vjerovali ili ne ) , o jedno te istom korisniku, za kojega samo bog zna koliko ima otvorenih nickova na ovom forumu.
Uostalom tko je jedini na forumu kupovao dionice famoznog GIPK-a? :

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1927&pg=9&#post152772

Nevjerovatno ali istinito.
[smiley6][smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ja ću popiiiiiii ak je ne čopim do 35k……………a cijelo jutro gruntam i gruntam, tak mi i treba! [smiley11]

Tko mi se ovo lipari!!!!!

Da sumiramo, vijest nije dobra za one koji su uzimali po 40,000 to sigurno, iako pogledajte malo prodaju, uopce je nema!!!.
Rekao sam da se sve ovo vrijeme stopala cijena za fondove i da ce se vrtiti oko ovih 35K sto ce se sada i vidjeti.
Upisati ce svi po ovih 35K, nebojte se.
A onda si izracunajte BV.
Ma nemojte ni racunati nista nego odite na stranicu i pogledajte projekte.
A tamo ih nema jedno 50%.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Fenomenalno za sve postojeće dioničare. Novi P/BV će se svidjeti velikom broju investitora kojima je taj omjer sveto pismo. Profitni pokazatelji ionako nisu nikada bili upitni [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Kolega Blueman, mislim da bi bilo uputno malo smanjiti doživljaj, hehe, ako znate na što mislim.
P.S. Iako sam krcat ovom dionicom, i ja se još liparim.
Moji brokeri su poznati kao direktori svemira hehe.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ja ću popiiiiiii ak je ne čopim do 35k……………a cijelo jutro gruntam i gruntam, tak mi i treba! [smiley11]

Uzmi INDG i tamo će dokapitalizacija, ali ne po tržišnoj već po 1200 [smiley2]


Meni ovdje ništa nije jasno. Tko tu koga i zašto? Daj neka netko star i iskusan objasni ovu zavrzlamu.

Kako ti nije jasno. Provodi se dokapitalizacija APP metodom. Inače je to vrlo popularna metoda u zadnje vrijeme….


Kolega Blueman, mislim da bi bilo uputno malo smanjiti doživljaj, hehe, ako znate na što mislim. P.S. Iako sam krcat ovom dionicom, i ja se još liparim. Moji brokeri su poznati kao direktori svemira hehe.[smiley2]

Da, mozda bolje da sutim, da en navlacimo previse ljudi.
Nije ni moj broker los, al nema vise ispod 35K, to je sigurno.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close