INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



frki18@ okljevao je kupit na 36-38…pa bi sad nazad da se vrati… [bye]

Ne znam da li ima ili nema gapa, ali cijena se vraća prema 38 [angry]
[/quote]

Možda zato pada jer kolega NE STAVLJA LINKOVE.
Kupnja opet šuplja ko babin zub.
Šta market makeri sad misle, pitanje je sada.

Ni nakon višekratno ponovljenih molbi kolega Pobjeda ne želi otkriti što se to događa na portalima u Makedoniji. A da nam ipak kažete?

Evo počeli su na prodaju dolaziti nalozi po 1000 komada (2 su među prvih 5 [angry] )
Bit će dobro ako je gap na 38 kn a ne i niže [pray]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

…samo dajte…sve po 40-50 kom -treba za burek pa vrijeme je marende…ali malo ćete ih navući da vam daju ovako nisko…strašljivaca je sve manje…nije problem ionako se to na 40 vrati u pola dana, čim se maknu zastrašivači sa nalozima 1xxx, 3xxx…samo pametno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ni nakon višekratno ponovljenih molbi kolega Pobjeda ne želi otkriti što se to događa na portalima u Makedoniji. A da nam ipak kažete?

Što netko stvarno vjeruje u te lovačke priče i na osnovu toga kupuje? [cry]

Kod odabira dionica je najbitniji ROI



Ni nakon višekratno ponovljenih molbi kolega Pobjeda ne želi otkriti što se to događa na portalima u Makedoniji. A da nam ipak kažete?

Što netko stvarno vjeruje u te lovačke priče i na osnovu toga kupuje? [cry]
[/quote]
Kako ne kužiš da zapravo nitko ništa ne kupuje. Ne možeš ovu količinu kupnje uopće ni nazvati kupnjom. Pitanje je kako uopće nazvati ovu našu burzu. Vani sve zeleno a mi u minusu. No, s obzirom na stanje stvari, još nam je i dobro.



Ni nakon višekratno ponovljenih molbi kolega Pobjeda ne želi otkriti što se to događa na portalima u Makedoniji. A da nam ipak kažete?

kolega to vam je klasični sindrom kojega ovdje ima gotovo na svim dionicama-APP
Što netko stvarno vjeruje u te lovačke priče i na osnovu toga kupuje? [cry]
[/quote]

Pa iskreno ja tek sada razmišljam o ponovnoj kupnji makar i 3 % skuplje…………
Nije problem………..
meni ovo miriše na dobro…………

meni ovo izgleda tehnički perfektno……..
ps. ne interesira me piskaranje kolege pobjede……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Pa iskreno ja tek sada razmišljam o ponovnoj kupnji makar i 3 % skuplje…………
Nije problem………..
meni ovo miriše na dobro…………

meni ovo izgleda tehnički perfektno……..
ps. ne interesira me piskaranje kolege pobjede……..


tako se radi….priznas gresku pojedes .ovno platis clanarinu ,i ponovo unutra…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa gledajući , kolege , cijelu situaciju oko građevinara u zadnje vrijeme …..rekao bih da se ostvaruju prognoze o teškoj godini …..dionice , uključujući i ovu , taljigaju cijelo vrijeme po dnu …uz malo skakutanja IGH , Tehnike …ali evidentna je nezainteresiranost ..VELIKIH …..da to ode gore ….
esade, gledano dugoročnije ….situacija jako pogoduje …kolekcionarstvu ..pa je najbolje u ova vremena …SKUPLJANJE …. ( daytrading je za bureke) … izuzevši dio 2006 i cijelu 2007 . godinu dionice građevinara su od 2000. g. relativno lagano kontinuirano rasle …mada i ne malo, postotno. Ako smo se gledajući cikluse kriza ( svakih 10 godina ) vratili sad u npr 2000…..onda se bez obzira na naše želje ( a velike su ) , bojim da bumo se polagano vraćali gore …..tek prave visine iza 2012-2013 ….. napominjem niko sretniji od mene da odemo na 100 …kuna …onda bum na nuli hahaha…
ali ….
daj bog da griješim …..



daj bog da griješim …..

Dao bog da ti izađeš bar na nuli, meni je to troznamenkasti plus…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Pa gledajući , kolege , cijelu situaciju oko građevinara u zadnje vrijeme …..rekao bih da se ostvaruju prognoze o teškoj godini …..dionice , uključujući i ovu , taljigaju cijelo vrijeme po dnu …uz malo skakutanja IGH , Tehnike …ali evidentna je nezainteresiranost ..VELIKIH …..da to ode gore ….
esade, gledano dugoročnije ….situacija jako pogoduje …kolekcionarstvu ..pa je najbolje u ova vremena …SKUPLJANJE …. ( daytrading je za bureke) … izuzevši dio 2006 i cijelu 2007 . godinu dionice građevinara su od 2000. g. relativno lagano kontinuirano rasle …mada i ne malo, postotno. Ako smo se gledajući cikluse kriza ( svakih 10 godina ) vratili sad u npr 2000…..onda se bez obzira na naše želje ( a velike su ) , bojim da bumo se polagano vraćali gore …..tek prave visine iza 2012-2013 ….. napominjem niko sretniji od mene da odemo na 100 …kuna …onda bum na nuli hahaha…
ali ….
daj bog da griješim …..

znaci na 100 kn ocekujemo jak otpor… [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close