INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bodul11

Interesantno da vec duze vrijeme nikakav fond ne kupuje??zasto??cekaju da cijena dode na 44?ILI…znaju da mogu nabaviti jos nize..hmm?

minimini

Fondovi čekaju da njihovi manageri i uposlenici kupe dovoljno dionica na što nižim cijenama kako bi onda to prekupili od njih kad cijena pređe 50 kuna. Fondovi nevole kupovati jeftino i na sitno. Više im se sviđa kad kupe veću količinu od managerove tetke ili punice, pa šta košta da košta. Samodol je i onako sljepac.
…nažalost tako se radi, ne samo na Ingri već na većini boljih dionica…bilo i biće…i oni se brinu za sebe a ne za naše mirovine…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

http://seebiz.eu/hr/nekretnine/mautlovic-dropulic-drzava-ne-moze-placati-kredite-nezaposlenima,70851.html


Što cijena dionice Ingre više raste to se javlja sve više i više drukera koji pokušavaju na sve moguće načine ograničiti i odgoditi rast. Stavljaju naloge na prodaju – tzv. plašljivce i pljuju non stop na forumu. Još samo fali da iz mrtvih ustane nick Operen…… i onda su kompletni.


Zašto bi bilo kome bilo u interesu štopati dionicu? Kaj zbilja mislite da ima onih koji imaju strašno puno love i baš sve žele utuč u ingru? Jedino drži vodu ova ideja da će fondovi radije kupovati skuplje od rodbine svojih djelatnika. Tu se više ne može biti pametan, jer igh raste preko 5% za što uopće nema razloga. Može mi netko to objasniti?

miniminiŠto cijena dionice Ingre više raste to se javlja sve više i više drukera koji pokušavaju na sve moguće načine ograničiti i odgoditi rast. Stavljaju naloge na prodaju – tzv. plašljivce i pljuju non stop na forumu. Još samo fali da iz mrtvih ustane nick Operen…… i onda su kompletni.

Zašto bi bilo kome bilo u interesu štopati dionicu? Kaj zbilja mislite da ima onih koji imaju strašno puno love i baš sve žele utuč u ingru? Jedino drži vodu ova ideja da će fondovi radije kupovati skuplje od rodbine svojih djelatnika. Tu se više ne može biti pametan, jer igh raste preko 5% za što uopće nema razloga. Može mi netko to objasniti?

Fond kupuje IGH od managerove punice.



http://seebiz.eu/hr/nekretnine/mautlovic-dropulic-drzava-ne-moze-placati-kredite-nezaposlenima,70851.html

nemoj samo reći da si ti mislio da može, pa si sada to postao…hehehehe…ovo je smiješno..
ako je netko to mislio neka rađe proda ingru i kupi si grob i sam sebe zakapa…

lp…
p.s. slabo čitate portale..(one makedonske)
[/quote]
Kolega , dajte nas prosvjetlite
Link, quote , bilo kaj!
Hvala

Manja je tragedija zakasniti na vlak od one kad se ukrcaš na onaj koji ide u krivom smjeru. [proud]

ovdje je ostao gap za popuniti na 38 kn, zato strpljenja

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

ma dajte više vi i vaše analize.kad je bila na 40,onda se trebo popunit gap na 44,pa je otisla na 36,sad kad je na 40,sad se treba popuniti gap na 38. 100 tehničara,100analiza.trzište diktira cijenu, ako nekom velikom puhne da prodaje opet past ce na 38
ako pak neki drugi to ne dozvoli,nece proci više nikad niže…
Vi čekajte gap na 38,ja ću čekat posao,i pun đžep na 52…možda više

idući tjedan će bit bolje...

Sve priče i naklapanja o popunjavanju gapova pasti će u vodu popuni li Ingra listu ugovorenih poslova.

Ingra je spremna za nove radne pobjede, reprogramirala je obveze, smanjila broj zaposlenih i smanjila troškove, te spremno čeka ko zapeta puška da neki od tenedra uleti.

Ja osobno smatram da je BIH pred zaključenjem jer Tehnor energy Ingru i Strabag drži za vrlo ozbiljne i respektabilne izvođače. Potreban je još samo završni korak i eto posla preko glave. Također tu je i autocesta u RS koju je dobio Strabag, Ingrin partner, koji će Ingri sigurno prepustiti nešto posla. Alžir je uvijek aktualan jer je tamošnje ministarstvo javnih radova objavilo nove tendera ( 99 kom ) i po svemu će i tu INgra omastiti brk.
Kad krenu objave novih poslova biti će strke i guranja na kupovnoj strani. Do tada je potrebno strpljenje i pametan dokup jer kada eksplodria u tri dana će biti preko 60 kn.
Ovo nije druk nego samo moje razmišljanje i očekivanje. Svatko sam donosi odluke i procjenjuje Ipak svatko na kraju misli svojom glavom i postupa po svom nahođenju bez obzira što mi ostali napisali.


ovdje je ostao gap za popuniti na 38 kn, zato strpljenja

nema tu nikakvog gap-a!

frki18@ okljevao je kupit na 36-38…pa bi sad nazad da se vrati… [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


frki18@ okljevao je kupit na 36-38…pa bi sad nazad da se vrati… [bye]

Ne znam da li ima ili nema gapa, ali cijena se vraća prema 38 [angry]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

New Report

Close