INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dame i gospodo,
došli smo na 39…danas bi mogli na 41 s obzirom na sve lijepe vijesti..uff baš me interesira gdje ćemo biti kada seebiz i ekipa objavi one "prave" vijesti..

lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


dame i gospodo,
došli smo na 39…danas bi mogli na 41 s obzirom na sve lijepe vijesti..uff baš me interesira gdje ćemo biti kada seebiz i ekipa objavi one "prave" vijesti..

lp

e upravo to, ovo su sve vijesti koje kruže oko ingre,dotiću je, al još niti jedna je nije pogodila u sridu… a valjda i hoće,kad je pobjeda toliko navalio… [cool]

idući tjedan će bit bolje...

Da da taj isti gosp pobjeda je drukao na pad sve u 16 dok je bio u cashu, a sad kad se malo popušilo na igh, sad se druka gore [lol]

eto nas na 40 a ask ljepo biježi 🙂


eto nas na 40 a ask ljepo biježi 🙂

Još će se to vrtjeti dan-dva oko 40 kn prije nego krene jače gore

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



INGR-R-A vrlo blizu potvrde kupovnog signala

http://www.svijet-dionica.net/

?!? A ti si vrlo blizu dobijanja provizije..

Ovo još nismo imali na temi, čovjek nije druker, nego samo gleda kako će ubit koju kunu..
[/quote]

Ovo je točno sto posto. nije nam ni na kraj pameti davati krive preocjene.

ljudi nešto mozgam..
kada su parlamentarni izbori (naravno ako neće biti prijevremenih)
da li se išta zna glede toga?

uff našao 2011…jooooj kako bi jadranka mogla nabubat crobex do tada da glava boli…eto samo mislim malo..ovih 15 mlrd je predizborni trik..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

…ušao štop…eto to vam je trgovanje u hrvata…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…evo u 2 minute smo vidjeli što znači panika…samo ubaciš 3000 ili 1xxx kom… onda skineš i vidiš koliko je navučenih…jaki smo mi investitori haa… [bye]…ali ide to ide…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…valjda sada uspjeli rijesiti i svih onih drhtavih rucica pa eto i na malom prometu mozemo rasti…ili sve dok gazda, iliti donedavni vrsitelj pritiska na asku, ne odluci kad je dosta.(lp)

Eto, gazda je odlucio da mu je razina od SMA50 (zuta linija na TA grafu…vidi str. 1756) dovoljna za novo iskrcavanje…a bez probijanja iste nema ni novog kupovnog signala.(lp)

Optimist - loše informirani pesimist


Oni koji vjeruju u Ingru kao ja su je kupili ili još kupuju, a oni koji nevjeruju neka nam prodaju i odu sa ove teme. Nema potrebe da nas ubjeđuju i prosvjetljuju.
Predlažem da svaki onaj koji piše na ovom forumu prije svakog posta napiše koliko ima dionica Ingre. Ja imam nešto više od 15000 komada i nemislim ih prodavati prije nekih 80 – 100 kuna, za što mislim da će biti vrlo skoro na nesreću drukera tipa Operen… i sličnih koji su nažalost uspjeli isprovocirati neiskusne na prodaju po smješnim cijenama.
Nakon što svatko napiše broj dionica koje posjeduje vidjeti će se težina njegovog pisanja.
Unaprijed hvala

lijepa brojka,ja imam skromnih 1600 s naznakom kupnje svaki mjesec po nesto!;)

Čim malo porastemo, odmah krene val trejdera u iskrcaj [angry]
Ovo valjda nema ni jedna druga dionica [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close