INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moram priznati da je onda jeftinije odmah danas kupiti po 34500..hi..hi…..[smiley8]

nema vise…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Gle..gle…prodaja je odmah reagirala…Koje su to igre…[smiley11]

Di nam je uvaženi kolega Plavi da nam objasni svrsishodnost kupovine dionica Ingre u svrhu sudjelovanja u dokapitalizaciji? I da nam objasni po koliko će dobiti dionice oni što su ih velikodušno “otpuštali”?
Ingra…….pušiona……kako god okreneš.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

ako fondovi do kraja iskoriste svoja prava po 35k uopće mi nije žao ovakve odluke.

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Barem neće cijena više padati. Eh, eh.. [smiley16] Malotko će se preko noći obogatiti, ali barem su čvršći temelji za rast.

What we've got here is a failure to communicate...


Barem neće cijena više padati. Eh, eh.. [smiley16] Malotko će se preko noći obogatiti, ali barem su čvršći temelji za rast.

Da čvrsti………………ne mogu biti čvršći. Armiranobetonski.[smiley2]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Di nam je uvaženi kolega Plavi da nam objasni svrsishodnost kupovine dionica Ingre u svrhu sudjelovanja u dokapitalizaciji? I da nam objasni po koliko će dobiti dionice oni što su ih velikodušno “otpuštali”? Ingra…….pušiona……kako god okreneš.

Što si ti, majstore, tol’ko navro na plavog i na ovu dionicu?!?! Uopće ne razumijem kaj ti je toliko stalo uvjeravati ekipu na ovom topicu da dionica INGR-e niš ne vrijedi… Ako tako misliš, najvjerojatnije ju uopće nemaš i nebi te trebalo dotikavati kaj se s njom događa…. A vidim da si puno aktivniji od mase drugih koji ju posjeduju… Koncentriraj se na svoje vrijednosne papire i ne tuci non-stop u jedan te isti bubanj jer si lagano, oprosti na izrazu, postao zamoran s jednim te istim postovima iz tjedna u tjedan. Nemoj se ljutiti ali si, fakat, blago rečeno, dosadan! Uživaj u lijepom i sunčanom danu, a nas koji smo odlučili popušiti s ingrom ostavi na miru. Lijepi pozdrav

Dođite i hurdite....

Kupiti ce kupiti, nebojte se.
Uzimete kalkulator u ruke i uzmite prvu kotaciju.
Nebojte se vi za INGRU.
Ja sam danas malo uzeo po 34,000

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Di nam je uvaženi kolega Plavi da nam objasni svrsishodnost kupovine dionica Ingre u svrhu sudjelovanja u dokapitalizaciji? I da nam objasni po koliko će dobiti dionice oni što su ih velikodušno “otpuštali”? Ingra…….pušiona……kako god okreneš.

Ma nije pušiona.. u to budi uvjeren…Debelo će to prekko 50k…ali sam pomalo razočaran u menadžment firme jer baš i nisu nagradili svoje vjerne dioničare….Ovako to sve ima gorak okus pogotovo jer se pisalo o nekakvoj prosječnoj cijeni u zadnjih….cca…mjeseci.Ne znam kako se osjećaju oni koji imaju manje od 4 kom. ili manje od 4x(cijeli broj) komada???
Iako uz ovakvu cijenu…možda preostane nešto i za drugi krug…[smiley8]

apoksiomen:

Di nam je uvaženi kolega Plavi da nam objasni svrsishodnost kupovine dionica Ingre u svrhu sudjelovanja u dokapitalizaciji? I da nam objasni po koliko će dobiti dionice oni što su ih velikodušno “otpuštali”? Ingra…….pušiona……kako god okreneš.

Što si ti, majstore, tol’ko navro na plavog i na ovu dionicu?!?! Uopće ne razumijem kaj ti je toliko stalo uvjeravati ekipu na ovom topicu da dionica INGR-e niš ne vrijedi… Ako tako misliš, najvjerojatnije ju uopće nemaš i nebi te trebalo dotikavati kaj se s njom događa…. A vidim da si puno aktivniji od mase drugih koji ju posjeduju… Koncentriraj se na svoje vrijednosne papire i ne tuci non-stop u jedan te isti bubanj jer si lagano, oprosti na izrazu, postao zamoran s jednim te istim postovima iz tjedna u tjedan. Nemoj se ljutiti ali si, fakat, blago rečeno, dosadan! Uživaj u lijepom i sunčanom danu, a nas koji smo odlučili popušiti s ingrom ostavi na miru. Lijepi pozdrav

Uvaženi kolega vi ste mene s nekim zamijenili. Više ste vi napisali svojih uvaženih traktata i lauda na ovoj temi nego ja na cijelom forumu.
Pozdrav

btw vjerovatno ste mislili na temu ADplastik

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Još u tekstu piše 26. srpanj umjesto 26. lipanj. Od silnog petljanja još su se malo i “prekombinovali”.
Horor/humor dionica.[smiley2][smiley3]

apoksiomen:

Di nam je uvaženi kolega Plavi da nam objasni svrsishodnost kupovine dionica Ingre u svrhu sudjelovanja u dokapitalizaciji? I da nam objasni po koliko će dobiti dionice oni što su ih velikodušno “otpuštali”? Ingra…….pušiona……kako god okreneš.

Ma nije pušiona.. u to budi uvjeren…Debelo će to prekko 50k…ali sam pomalo razočaran u menadžment firme jer baš i nisu nagradili svoje vjerne dioničare….Ovako to sve ima gorak okus pogotovo jer se pisalo o nekakvoj prosječnoj cijeni u zadnjih….cca…mjeseci.Ne znam kako se osjećaju oni koji imaju manje od 4 kom. ili manje od 4x(cijeli broj) komada???
Iako uz ovakvu cijenu…možda preostane nešto i za drugi krug…[smiley8]

pa 35k je prosječna cijena! [smiley2]

pokušavam se ja vratit na kupnji s 11 komada, al brijem da nebu baš lako išlo……. [smiley5]

New Report

Close