INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja kažem da će ova dionica eksploditati puno prije nego sta to ekipa misli.


Onda dobro, kupiti po 37,xx brdo komada onda je ok, a za kunu manje isplati se čekati i sutra [smiley]

I tako i bi … [tongue]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Prema projektu koji je potpisao dubrovački arhitekt Zvonimir Franić, poznat po megalomanskim
http://www.slobodnadalmac…icleId/94875/Default.aspx

“Dvorima“ u Uvali Lapad, novo bi cavtatsko hotelsko zdanje, uz podrum, trebalo imati šest katova, dvije etaže jednom stranom ukopane u teren, te četiri nadzemne etaže.

Prema neslužbenim, pouzdanim informacijama, u istoj liniji uz more izdano je još nekoliko dozvola za gradnju turističkih objekata, koje glase na “Ingru” i “Domove dalmatinske rivijere”, tvrtku čiji je osnivač “Ingra”, pa je očito da bi se u dogledno vrijeme mogla provesti apartmanizacija tog dijela cavtatskog priobalja.

…hvala, dobro je i ovo znati…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Za INGRU stvarno nema straha, pa pogledajte da se teški gubitaši poput OPTE, HGSP… trže po cijeni kao INGRA?! Da ne kažem koliki su dugovi HGSP, OPTE, zatim da skoro da nemaju nikakvu imovinu nego sve imaju u zakupu i ogromne obveze i gubitke!
Ingra ima veeeliku imovinu, dugove uredno vraća, gradi i realizira vlastite projekte.
Država ukida dio harača, donijela je mjere za poticanje stanogradnje (subvencioniranje kamata), i polako se krećemo naprijed. Zato na ovim cijenama nema straha, tko ne zna u što uložiti, INGRA je siguran izbor.

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

http://www.poslovni.hr/142098.aspx
Hoće li i ingra uzeti ovaj kredit? Meni se čini da je negdje čak i javila da bi se mogla natjecati za ovaj kredit.

Ovaj marketmaker na asku ingre mora hitno na repeticije iz matematike. Jedva da zna brojiti do 5. Najprije je stavio naloge 1,2,3,4,5 komada a onda opet 5, pa tek iz drugog pokušaja je shvatio da tu ide 6 za nastaviti niz. [lol] [lol]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ovo je zločin..ingra opet raste..
gdje je zeko 1234 danas
naravno vratiti će se s novim accnt..

a mi
gdje smo krenuli

p.s. čitajte portale
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

INGR-R-A 38,94 204 7.943,76 12.3.2010 10:00:00
A ovaj što je kupio , sigurno nema gledalicu , već tel…
Tako sam i ja počeo , nazoveš u 9.55. brokera i on ti kaže najveći na bidu i stavi lipu iznad…. [bye]

smanjuje se minus.......


Za INGRU stvarno nema straha, pa pogledajte da se teški gubitaši poput OPTE, HGSP… trže po cijeni kao INGRA?! Da ne kažem koliki su dugovi HGSP, OPTE, zatim da skoro da nemaju nikakvu imovinu nego sve imaju u zakupu i ogromne obveze i gubitke!
Ingra ima veeeliku imovinu, dugove uredno vraća, gradi i realizira vlastite projekte.
Država ukida dio harača, donijela je mjere za poticanje stanogradnje (subvencioniranje kamata), i polako se krećemo naprijed. Zato na ovim cijenama nema straha, tko ne zna u što uložiti, INGRA je siguran izbor.

Offtopic..ali nije ti točna ova konstatacija
Vrijednost tih dionica nije nikako ista..potrefilo se da je cijena po komadu tu negdje ali niti ukupni broj dionica niti pojedinačna vrijednost nemaju veze s ovim
Loša ti je ova usporedba..čudno mi je da netko ko je toliko na forumu uopće napiše ovako nešto
Čak i ako je druk je loše

sijem žito raste grahorica

Već je podne a protrgovano samo 550 dionica. Ni drugdje nije ništa bolje. Čak i HT stoji. O čemu se radi?

Miler centar: U Kustošiji kreće gradnja 2350 stanova
Autor/izvor: SEEbiz / Jutarnji.hr
ZAGREB – Tvrtka Miler centar nedavno je preko Društva arhitekata Zagreb raspisala natječaj za urbanističko-arhitektonsko rješenje na području Milerova brijega u Kustošiji.

…tko bi to mogao raditi…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Mirko?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close