INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da je Pobjeda bio u pravu… Nešto se valja iza brda….

hahaha…..
pobjeda je bio u pravu ali iza brda ili sa brda kako vvam je lakše se obično valjaju stjene……..
A to znači da se trebate skloniti na neko sigurno mjesto od udara istih……….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Odma se sjetim onog članka onog novinara koji opisuje intervju sa FM-om, koji udari sa 1000 kom, po asku, pa onda nakon par minuta udari po bidu. Ništa ne zaradivši, nasmijan, on veli da malo zatalasa market.

Misliš na onaj Birtićev SF roman?
Nisam bolju bajku pročitao još od gospodara prstenova
A to je bilo davno..jako davno [bye]

sijem žito raste grahorica


Moram replicirat!
Vidim da ste vi malo pobrkali kupnju i prodaju.
Prodaja je jača 5-6 puta. Alo !!!

KUPNJE (14.433) – INGR-R-A PRODAJE (72.867) – INGR-R-A
Jedan nalog brani na 30kn od 2000 kom, tako da onda na bidu ima samo 12k komada nasuprot prodaje od 73k komada.
U povijesti burze, niti jedna dionica nije daleko dogurala i sa 2X većom prodajom, a kamoli 6X.

Jel vi znate kolega šta ste upravo izjavili?
Ma sve je super, sve je za 5. [bye]

šta ti vrijedi taj tvoj omjer kada imaš naloge na prodaji koji su takoreč zaboravljeni (stoje tamo već mjesecima ili tjednima) na 45+ kn ??? ti nalozi dana, sutra ne znače ništa….

samo se ti povodi i trguj na burzi sukladno tim omjerima…nečeš dobro završit…

DOKUP!



Moram replicirat!
Vidim da ste vi malo pobrkali kupnju i prodaju.
Prodaja je jača 5-6 puta. Alo !!!

KUPNJE (14.433) – INGR-R-A PRODAJE (72.867) – INGR-R-A
Jedan nalog brani na 30kn od 2000 kom, tako da onda na bidu ima samo 12k komada nasuprot prodaje od 73k komada.
U povijesti burze, niti jedna dionica nije daleko dogurala i sa 2X većom prodajom, a kamoli 6X.

Jel vi znate kolega šta ste upravo izjavili?
Ma sve je super, sve je za 5. [bye]

šta ti vrijedi taj tvoj omjer kada imaš naloge na prodaji koji su takoreč zaboravljeni (stoje tamo već mjesecima ili tjednima) na 45+ kn ??? ti nalozi dana, sutra ne znače ništa….

samo se ti povodi i trguj na burzi sukladno tim omjerima…nečeš dobro završit…
[/quote]

Ne bi rekao kolega.
Kupnja je jadnija od najjadnijeg.
A kao ovaj nalog od 2000 kom na 30kn nije zaboravljen?

Ja sam davno imao MOSTICH za gledanje trenutnog stanjai žalio što nemam UKUPNU k/p, kad sam nju dobio napokon, na osnovu omjera se vidjelo da će jako rasti, i RASLO JE. [smiley]
Naravno to ide uz TA, ništa bez toga.
Ne da nisam dobro završio, zaradio sam odlično, samo na osnovu varijacija K/P.

Na kupnji je 4-5 većih naloga fondova, i ostalo su mali, sića. Nema ni 20 naloga.



E moj zeko, tebi je i 34 kune je previše. Ja ti savjetujem da sačekaš 34 lipe. tada ćeš napraviti najbolji posao u životu. Zašto bacati novac kad možeš čekati i kupiti puno jefitinije. Znaš za onu " tko čeka taj i dočeka ". A ima i ona " u očekivanju godota". zato pazi i pamet u glavu. Kupuj dok još uvijek ima budala koji jeftino prodaju jer uskoro neće biti ni za lijeka.

Moram replicirat!
Vidim da ste vi malo pobrkali kupnju i prodaju.
Prodaja je jača 5-6 puta. Alo !!!

KUPNJE (14.433) – INGR-R-A PRODAJE (72.867) – INGR-R-A
Jedan nalog brani na 30kn od 2000 kom, tako da onda na bidu ima samo 12k komada nasuprot prodaje od 73k komada.
U povijesti burze, niti jedna dionica nije daleko dogurala i sa 2X većom prodajom, a kamoli 6X.

Jel vi znate kolega šta ste upravo izjavili?
Ma sve je super, sve je za 5. [bye]
[/quote]

Ja sam svjestan ali vi niste svjesni da je moguće umjetno namještati količinu kupnje i prodaje. Npr. neki brokerčić špekulant izloži na prodaju 20000 komada po 100 kuna i napumpa prodaju. Isto tako na drugoj strani moguće je izložiti nalog na kupnju 100000 kom po 1 kunu i eto ti ogromne kupnje.

Pobjeda – čitam portale, ali ne znam što i gdje da tražim. Hajde nam reci nešto o tim portalima.

kolega zeko, taj netko vam je upravo objasnio da količina na kupnji i prodaji na ZSE ne igra neku posebnu ulogu. Valjda ste to sada upravo shvatili. Hvala na razumijevanju.



Izgleda da je Pobjeda bio u pravu… Nešto se valja iza brda….

hahaha…..
pobjeda je bio u pravu ali iza brda ili sa brda kako vvam je lakše se obično valjaju stjene……..
A to znači da se trebate skloniti na neko sigurno mjesto od udara istih……….
[/quote]
probao si..platio clanarinu….i sad kreni dalje u nove radne pobjede….. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ma samo nek se ona zadrži iznad 38 danas sa otvaranjem amera, oscilatori izgledaju savršeno.


ma samo nek se ona zadrži iznad 38 danas sa otvaranjem amera, oscilatori izgledaju savršeno.

eto ta man na 38..sutra možemo na 40..

Pobjeda – čitam portale, ali ne znam što i gdje da tražim. Hajde nam reci nešto o tim portalima.

probaj makedonske ili crnogorske

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



ma samo nek se ona zadrži iznad 38 danas sa otvaranjem amera, oscilatori izgledaju savršeno.

eto ta man na 38..sutra možemo na 40..

Pobjeda – čitam portale, ali ne znam što i gdje da tražim. Hajde nam reci nešto o tim portalima.

probaj makedonske ili crnogorske
[/quote]

Pobjeda legendo ja sam te poslušao i ulazio na 36…36,50 kad niko nije htio…uzeo sam 3000 kom.HVALA!!!!!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/94875/Default.aspx

New Report

Close