INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Traži se izmjena koeficijenata gradnje za trgovački centar vezano za arenu, više kvadrata više novaca , bolji prihod, bolji pokazatelji……, cijena raste.
PBZ je kupio 500 kom po 37 000 kn od člana uprave kako bi skupio novac za dokapitalizaciju, sigurno nisu dobro procijenili.

Bravo.
Dosta mi ovo lici na rusenje cijene i priprema da se udje na 1. kotaciju za vece igrace na ovim razinama.
Nekakvo predvidjanje nakon skupstine jest da ce banke i mirovinci (oz iste grupe) malo zamijeniti pozicije uz pumpanje na 40K.

Ocekujem jako dobar Q2.

Jedna od sigurnijih dionica za kraj godine.

Kaj ne veliš stari, ovo ti sliči na rušenje cijene? A meni više sliči na slobodan pad neg na rušenje. A kaj se tiče PBZeja ja im ne bi radi poveril svoje peneze, čim su tak široke ruke.

Ima li netko da mu nisu isplatili predujam dividende kao meni, mada im je bila obveza do 11.06.


Ima li netko da mu nisu isplatili predujam dividende kao meni, mada im je bila obveza do 11.06.

Ak’ si pod marginom onda ide na portfelj.

hvala sogun, to znam, ali nemam margin.

Čim je PBZ kupio znam koliko vrijedi. Jako fulaju u zadnje vrijeme. Uskoro ćemo to vidjeti i u slučaju Elke!


blueman: ” Bravo. Dosta mi ovo lici na rusenje cijene i priprema da se udje na 1. kotaciju za vece igrace na ovim razinama. Nekakvo predvidjanje nakon skupstine jest da ce banke i mirovinci (oz iste grupe) malo zamijeniti pozicije uz pumpanje na 40K. Ocekujem jako dobar Q2. Jedna od sigurnijih dionica za kraj godine. ” Kaj ne veliš stari, ovo ti sliči na rušenje cijene? A meni više sliči na slobodan pad neg na rušenje. A kaj se tiče PBZeja ja im ne bi radi poveril svoje peneze, čim su tak široke ruke.

Nesto sam nacuo da se cijena malo rusi kao priprema za 1/ kotaciju da bi mirovinci ulazili jeftino; tj. da blok transakcije nebi isle previse van trzisne cijene.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Slažem se sa Bluemanom. Ulaze u prvu kotaciju a to znači da bi neko od 4 mirovinca sigurno htio u ingru. E sad kako se radi o velikim ulaganjima u interesu im je držat cijenu nisko još neko vrijeme. Dokapitalizacija je fenomenalna stvar za Ingru, ide puno iznad BV i blizu MkP što je odlično za postojeće dioničare a s tim novoupisanim kapitalom ingra stvarno ima prostora za rast i razvoj, pogledajte listu projekata – jednom riječu jako dobro

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Slažem se sa Bluemanom. Ulaze u prvu kotaciju a to znači da bi neko od 4 mirovinca sigurno htio u ingru. E sad kako se radi o velikim ulaganjima u interesu im je držat cijenu nisko još neko vrijeme. Dokapitalizacija je fenomenalna stvar za Ingru, ide puno iznad BV i blizu MkP što je odlično za postojeće dioničare a s tim novoupisanim kapitalom ingra stvarno ima prostora za rast i razvoj, pogledajte listu projekata – jednom riječu jako dobro

Ove tvrdnje morema priznati ne razumijem. Zašto bi netko držao nisko cijenu da može ući kad su članovi Uprave mimo burze prodavali dionice.

Tko brani mirovincima da se i oni dogovore mimo burze.

Zar su oni najveće budale da kupuju po tržišnim cijenama.

Like my women hot and my beer ice cold, a real fast cars and my whiskey old, like slow drive down along dirt road - that's how I like it.

Kolega Mihajlo pročitajte pravilnik o blok transakcijama pa se vratite i napišite nešto konstruktivnije.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

evo zašto sam upozoravao na drugačiji scenari od onog koji se ovdje prodavao kao gotova stvar

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


evo zašto sam upozoravao na drugačiji scenari od onog koji se ovdje prodavao kao gotova stvar

Moram priznati da je onda jeftinije odmah danas kupiti po 34500..hi..hi..Da mi je vidjeti kakav im je bio izračun cijene dionice…Sad me zaista zanima kretanje tržišne cijene…Razočaran sam ovakvim razvojem…[smiley8]

New Report

Close