INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gle čuda i ja se malo omrsio…………….po 37,59
Pa pobjeda šta ti bi………… [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Gle čuda i ja se malo omrsio…………….po 37,59
Pa pobjeda šta ti bi………… [lol]

ovih dana ima puno tendera…valjda bu Ingra dobila koji posao..a znamo da bude..
ovog puta..napokon…pa očekujem up

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Jašta nego ap……….i samo ap…………. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Mislim da ste uranili. Ovaj na prodaji sreman je i na niže. Jel može netko provjerit ima li promjena u top10. Hvala!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Jel može netko provjerit ima li promjena u top10. Hvala!

promijena nema i evo ti linkovi za ubuduće, mojedionice. com osvježavaju 2xtjedno a SKDD svaki dan iza 18 sati pa uspoređuj
Vaš link
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

polako ali sigurno se ide prema kapitulaciji i micanju ingre ne samo iz portfelja već i iz gledalica … mislim da se bliži trenutak odluke te da nećemo još dugo čekat na potvrdu da li ćemo gore ili još prema dolje

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Pa čim se počme pričati o stečaju eto mene………
Čini mi se već 10-11-put……………… [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Pa to mozete i sami provjeriti na SKDD (http://www.skdd.hr/)…no za sada vec neko duze vrijeme stanje u prvih 10 izgleda nepromjenjeno…

No zanimljivo je jos jednom prouciti obavijest o izdanju 9. i 10. transe komercijalnih zapisa od 2.veljace 2010. (http://zse.hr/default.aspx?id=28843)…
"Izdanjem predmetnih transi putem prijevremenog iskupa postojecih komercijalnih zapisa, financijske obaveze drustva po duznickim vrijednosnim papirima u tekucem razdoblju a koje dospijevaju tijekom ozujka i svibnja 2010. godine smanjene su za 70%. Ostatak komercijalnih zapisa planira se refinancirati djelomicno novim izdanjem tijekom naredna dva mjeseca, a djelomicno iz vlastitih sredstava."

Znaci, po ovome gore moglo bi se uskoro ocekivati jos jedno izdanje komercijalnih zapisa.

Vlastitih sredstava???…ne misli li se pritom mozda i na vlastite dionice kojih je jos bilo preostalo oko 113.125 komada a spomenutih u izvjescu od 28.01.2010. (http://zse.hr/default.aspx?id=28709)

Optimist - loše informirani pesimist

da rastemo ne rastemo…da padamo padamo, ali vrlo sitno..

da sam u minusu jesam, ali niej bitno..

ali bitno je da je likvidnost tu…ipak se kupuje na ovim razinama..možda netko zna nešto o nekim poslovima????
uff to bi lijepo sjelo…
a ovi kaj se guraju guraju se jer žele brzo u atpl ili jdpl jer misle da će brodari kao rasti..
a žalosno je kaj cijeli crobex u paketu ide up ili down

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


polako ali sigurno se ide prema kapitulaciji i micanju ingre ne samo iz portfelja već i iz gledalica … mislim da se bliži trenutak odluke te da nećemo još dugo čekat na potvrdu da li ćemo gore ili još prema dolje

Zašto misliš da bi mogla kapitulirat?obrazloži malo?
Pa još se dobro drži s obzirom kakvih firmi ima na našoj burzi.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@ optimist
ne mislim na ingru kad pišem o kapitulaciji već o investitorima kojima je već dopiz…. gledat ovo mrcvarenje, pa u nastavku sam i napiso da ju ljudi polako krate i miču iz gledalica baš iz tog razloga jer ima je pun k. ingre i tobogana … mislim da je trenutak odluke što se tiče promjene cijene ili na dolje ili na gore jako blizu jer i ova situacija nemre trajat dovijeka
pozz

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Upravo zato tko je sada mudar, ali prije toga ipak malo financijski potkovan kako bi mogao i pokazati mudrost:) kupovati ce i dokupljivati..Na srecu po prometu se vidi da takvih ima..Mozda s objavom zaostalih rezultata dode i objava novog posla:) Pozz

New Report

Close