INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada bi po Vašem mišljenju cijena trebala počet rasti gosp. plavi (40tk+)?


Kada bi po Vašem mišljenju cijena trebala počet rasti gosp. plavi (40tk+)?

ja se nadam i mislim nakon upisa dionica i neposredno prije il nakon 2q izvješća inače će me naljutit!!! [smiley11]

” ja se nadam i mislim nakon upisa dionica i neposredno prije il nakon 2q izvješća inače će me naljutit!!! [smiley11]
[/quote]

Zahvaljujem kolega.


A šta ako ode još dole????

I šta ako ode? ako ste ju kupili dugoročno, ili barem srednjeročno, nemate šta brinuti. Pa pogledajte njihove FI, pogledajte s kakvom profit maržom rade – njihov problem do ove godine je bio relativno mali sales u odnosu na bilancu. Sada se to jako promjenilo – pogledajte njihove projekte, pa oni su izdali obveznicu za 200 mil., sada nabavljaju još kapitala dokapitalizacijom….. Ne budi slijep pored zdravih očiju i jasnih činjenica. Nek padne sutra, to je dobra prilika za dokupitii jer će na kraju godine Ingra vrijedit puno više.

Daj shvatite da ne kupujete imaginarne tickere na zaslonu vašeg kompjutera nego da kupujet UDJEL u dioničkom društvu. U ovom slučaju u jednom jako dobrom dioničkom društvu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

nevjerojatno mi je kako svi hvale ovu dionicu na 35k, a na 20k je velikoj većini bila precijenjena…….. [smiley11]

nadam se da ću pogodit “pravi” tajming za vratit se u nju iako mislim da nikad nije loš…

Unatoč ovom rušenju prodaja se ne spušta, ispod 36,500 samo 4 komada [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

eto prošlo i po 34k

Dođite i hurdite....

Samo 2 komada na prodaji ispod 36,499

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

daki, 21.06.2007. u 12:48
Conan O’B
I šta ako ode? ako ste ju kupili dugoročno, ili barem srednjeročno, nemate šta brinuti. Pa pogledajte njihove FI, pogledajte s kakvom profit maržom rade – njihov problem do ove godine je bio relativno mali sales u odnosu na bilancu. Sada se to jako promjenilo – pogledajte njihove projekte, pa oni su izdali obveznicu za 200 mil., sada nabavljaju još kapitala dokapitalizacijom….. Ne budi slijep pored zdravih očiju i jasnih činjenica. Nek padne sutra, to je dobra prilika za dokupitii jer će na kraju godine Ingra vrijedit puno više.

Daj shvatite da ne kupujete imaginarne tickere na zaslonu vašeg kompjutera nego da kupujet UDJEL u dioničkom društvu. U ovom slučaju u jednom jako dobrom dioničkom društvu.

Slažem se, kolega……..

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


Samo 2 komada na prodaji ispod 36,499

Prodana 3 komada po 34,500


daki: ” A šta ako ode još dole???? ” I šta ako ode? ako ste ju kupili dugoročno, ili barem srednjeročno, nemate šta brinuti. Pa pogledajte njihove FI, pogledajte s kakvom profit maržom rade – njihov problem do ove godine je bio relativno mali sales u odnosu na bilancu. Sada se to jako promjenilo – pogledajte njihove projekte, pa oni su izdali obveznicu za 200 mil., sada nabavljaju još kapitala dokapitalizacijom….. Ne budi slijep pored zdravih očiju i jasnih činjenica. Nek padne sutra, to je dobra prilika za dokupitii jer će na kraju godine Ingra vrijedit puno više. Daj shvatite da ne kupujete imaginarne tickere na zaslonu vašeg kompjutera nego da kupujet UDJEL u dioničkom društvu. U ovom slučaju u jednom jako dobrom dioničkom društvu.

Bravo.
Dosta mi ovo lici na rusenje cijene i priprema da se udje na 1. kotaciju za vece igrace na ovim razinama.
Nekakvo predvidjanje nakon skupstine jest da ce banke i mirovinci (oz iste grupe) malo zamijeniti pozicije uz pumpanje na 40K.

Ocekujem jako dobar Q2.

Jedna od sigurnijih dionica za kraj godine.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Evo baš gledam u Dubrovniku krenula je gradnja 5 zgrada u Uvali Lapad.Trebalo bi biti 150 stanova.To je elitni dio grada i mogu misliti koliko će biti m2.
Ingra će namlatiti hebenu paru tu!

Novac je kisik burze!

New Report

Close