INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve je to ok,al ak su igh i tehnika u hovnima jer su izgubili posao,pa u kakvim je tek hovnima ingra ako je danas više u minusu od njih,a i 5% je dijeli od dna..

idući tjedan će bit bolje...

…evo i mene…slažem se sa kolegama koji pišu u pozitivnom tonu…nema rasprodaja, moguće je da se čak pomalo i namjerno štopa-ruši jer nije teško sa tako malom likvidnošću…nije problem hoće li biti 37 ili 40 jer znamo kad ova dionica raste kako to izgleda-u par transakcija 3-5 kn je gore…tko je do sada čekao u ovoj dionici nije mudro da je prodaje…naravno ovo nije nikakav nagovor jer ionako svatko radi kako ga volja…nikome sada ne ide i sve su dionice tu negdje tako da Ingra nije ništa posebno pala nego ostalo tržište…ako se ima municije nije loše dokupiti koju stoticu po stoticu-tisućicu… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


sve je to ok,al ak su igh i tehnika u hovnima jer su izgubili posao,pa u kakvim je tek hovnima ingra ako je danas više u minusu od njih,a i 5% je dijeli od dna..

Neznam ali sada se prodaje spika da im je Arena samo trosak, znaci bolje bi bilo da je nisu radili. Evo sad nemaju posla pa je to bolje za firmu nego da nesto rade. A i posao u CG bi bio samo trosak izvodjacima, pa cak nitko nije htio biti ni garant.
Mislim stvarno se svasta pise.
Cak da Arena i je trosak (sto sumnjam) imaju kao referencu izvrsnu dvoranu sagradjenu u rekordnom roku.


sve je to ok,al ak su igh i tehnika u hovnima jer su izgubili posao,pa u kakvim je tek hovnima ingra ako je danas više u minusu od njih,a i 5% je dijeli od dna..

…čujte kolega(ako uopće jeste-jer nemate INGRU) nekima je to znak za "zabrinuto" pisanje negative a drugi to znaju iskoristiti…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

dajte mi recite koji je zadnji veliki posao napravio igh, tehnika ili bilo koja firma čije su dionice na tržištu?

…jedino DLKV nešto novo ima ali vidite da se ni on ne pomiče…reče jedan kolega da su fondovi gazde i rade što hoće—a rade to što vidimo…kad njima bude odgovarao rast tada će i biti, bez obzira na poslove…nažalost izgleda da sam u pravu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Izgleda da će i ovaj ožujak biti prijeloman, kao i prošle godine kada smo došli na dno crobexa. Još kad krene kreditiranje privrede po 5% sve će biti bolje. Tko ima love neka dokupljuje, ali barem vi koji nešto znate o burzi nemojte namjerno tjerati cijenu sve niže. U ovom trenutku fondovi ne kupuju, to se vidi po prometu, a vjerojatno i u nekim izvještajima. Znači da upravo oni koji žele kupovati, žele to sve niže i niže. Gdje je kraj? I kakav je smisao svega toga?


….U ovom trenutku fondovi ne kupuju, to se vidi po prometu, a vjerojatno i u nekim izvještajima. Znači da upravo oni koji žele kupovati, žele to sve niže i niže. Gdje je kraj? I kakav je smisao svega toga?

to ti se zove burzovna deflacija [wink]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



kolege koliko vrijedi posao u Alžiru?

kakva su vaša očekivanja…kako bi ingr reagirala da se taj posao odradi..ovo pitam ozbiljno i stoga molim za odgovor..
hvala lijepo

p.s. znam da nitko nezna točno, ali eto pitam jer recino dlkv je dobio posao od 80 mil a nikaj se ne događa sa dionicom..


POsao bi trebao biti vrijedan cca 55.000.000,00 €. Ako misliš na Al Nadju, vojnu bolnicu.
[/quote]
yep vojna bolnica..
kupio bi dionicu ali me hebe kao i dlkv…koliko naši građevinari mogu reagirati na takve poslove…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ne brkati dlkv i ingr, dalekovodu ne vrijedi niti umjetno disanje a inga nakon reanimacije ipak prodiše…istina samo par udisaja, ali zato to učini muški

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Ingra dno 33,danas 37,5
Dalekovod dno 220 danas 350.
Pa kome treba umjetno disanje a kome respirator?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Pa kome treba umjetno disanje a kome respirator?

nažalost svima …..osim HT-u ….jer ko što veli gore kolega filija …..idemo gore kad ONI …oduče….

New Report

Close