INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo samo za ingr-r-a jedna prigodna [wink]

http://www.youtube.com/watch?v=AZName8Cwok





ljudovi kaj nije uskoro neki natječaj?
8 – 10.03.?

ja nebi prodavao ingru na vašem mjestu..
lp

p.s. nemam ingru

To je i maximum koji ingra ostvaruje u zadnjih godinu dana. Tu i tamo se prijavi na neki natječaj.
Ko zna možda si u pravu,jednom im se možda i posreći.

[/quote]
u krivu si…lp
[/quote]

pobjeda zašto ne kupite ingru kad ste toliko uvjereni da će gore.. ona elegantno,nezaustavljivo klizi prema dole
[/quote]
…pa i vrijeme je da mekušci ostanu bez nje kad su spremni na gubitak…a i nije neki promet…a sa 2-3 tisućice smo iz -2 na +2 i obrnuto…jak mi je taj bid i ask…a i u danu kada skoro sve pada zar je realno očekivati ovdje neki rast…DLKV objavi super vijest i jedva se drži u zelenom…to je pokazatelj koliko je ova burza jadna i koliko su moćni oni koji špekuliraju-drže na nisko- i skupljaju za bolje dane…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Pa do sad se pokazalo da ti mekušci koji su prodavali ingru i na 40,39…pa sad na 38 su u biti dobitnici.još niti jedan nije u minusu. Jel možemo pričat o novoj potpori na 37kn? 🙂

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Pa do sad se pokazalo da ti mekušci koji su prodavali ingru i na 40,39…pa sad na 38 su u biti dobitnici.još niti jedan nije u minusu. Jel možemo pričat o novoj potpori na 37kn? 🙂

…dobitnici???…jedino ako su dobili po povlaštenoj cijeni…malo sutra jesu-izlaze sa gubitkom…a kad je već srušiše ovako nisko dajte još malo do 37,0x pa da i meni uđe još koja… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Pa do sad se pokazalo da ti mekušci koji su prodavali ingru i na 40,39…pa sad na 38 su u biti dobitnici.još niti jedan nije u minusu. Jel možemo pričat o novoj potpori na 37kn? 🙂

Ako želite da prometi porastu i da krene trgovanje, maknite se s kupnje. Tek jači pad privući će nove ulagače i trejdere unutra, ovako prodajete jedni drugima,a cijena polako pada.
Bolje da rokne na 32-33 kn pa da svaki dan bude 1 milja prometa i onda rast na 40 kn nego ova letargija

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Ovu dionicu treba zabraniti…

Več godinama ima silazni trend…
Predlažem upravi:

Izdajte novu tranšu komercijalnih zapisa ove, 4-5 su ništa
[angry]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Nekom je dosadno pa slaže ove paketiće po 200 na prodaji ili možda želi dati do znanja da je kupoval po toj cijeni



Pa do sad se pokazalo da ti mekušci koji su prodavali ingru i na 40,39…pa sad na 38 su u biti dobitnici.još niti jedan nije u minusu. Jel možemo pričat o novoj potpori na 37kn? 🙂

Ako želite da prometi porastu i da krene trgovanje, maknite se s kupnje. Tek jači pad privući će nove ulagače i trejdere unutra, ovako prodajete jedni drugima,a cijena polako pada.
Bolje da rokne na 32-33 kn pa da svaki dan bude 1 milja prometa i onda rast na 40 kn nego ova letargija
[/quote]
…pa prodajte vi svoje …sve do 30 raspalite a onda kupujte do 40…hmm… [lol] [bye]…da nije smiješno bilo bi žalosno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

..izuzetno perspektivna dionica već nekoliko godina…samo nažalost nikako da se pojavi ta perspektiva…možda kad bude na 15kn ili kad napokon nešto u Africi "ubodu"…samo da ne bude kao s IGH, puste milijarde u najavi, "kamioni-avioni" a na kraju "drž-gaće"…

..žalosno je što to ne vide mladi i nadobudni fond manageri OMF-ova…

U privitku 5. godisnji prikaz kretanja cijene ingre sa ciklusom napuhivanja baloncica te ciklusom ispuhivanja istog a u kojem se trenutno nalazimo. U volumenu je prikazan i pocetak stock-splita.
Za primjetiti je da je u ovom petogodisnjem periodu zabiljezena najiza cijena od oko 13kn a najvisa oko 416kn po dionici iliti rast cijene za punih 32 puta u manje od 28 mjeseci. I sad dali je za vjerovati da bi se slicno opet moglo ponoviti i u bliskoj buducnosti ili ce cijena i dalje nastaviti pad prema svojim pocetnim razinama, makar je ovaj ciklus pada vec premasio ciklus rasta.

Optimist - loše informirani pesimist

ma što se mene tiče neka padne i na tih 13. al onda ću prodat i kuću i bubreg pa kud puklo [lol]

Meni je ove dionice više na vrh glave!
Srećom da trenutno imam keša pa ne moram ništa prodavati, ali kad mi usfali keša za nešto kupiti neću ni sekunde dvojiti da li ovo prodati ili ne, tučem odmah po bidu makar je srušio na 30 kn…pun mi je više kufer ove žabokrečine, drugi rastu i padaju a mi kao da smo okuženi, mjesecima curimo prema dolje kao kiše jesenje i tješimo jedni drugi da će Ingra nekim čudom ubost neki poslić….koma totalna

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close