INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kad će više tih 36 kn, slabo vi to nešto po bidu
ingra hdel i dlkv ni luk jeli ni luk mirisali svejedno padaju ali nema tu force
jalovi su to napori, dodijalo ovo čučanje na bidu

…tako je…samo mi badava stoji novac na 35…sutra dižem letvicu na 37 al teško će i to proći…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


..samo mi badava stoji novac na 35…sutra dižem letvicu na 37 al teško će i to proći…

ne bih se baš kladio…kupnja je sve slabija i slabija, sad je na kupnji niti 7000 komada naspram 68.800 komada na prodaji…dosta da netko veći zvekne par tisuća komada po bidu i cijena će otići nisko da boli glava…a puno nas ima po par tisuća komada u portfeljima,,,a živci sve tanji i tanji [sad]

I što ti govori taj omjer k/p? Što??
Meni govori da su jadni oni što imaju npr. HT jer kod njih je k/p ratio nekih 1:20.
Tamo je na prodaji skoro 300k, a na kupnji niti 17k, i tako je to ko zna otkad. Ako je to kriterij, onda Ingra stoji duplo bolje od HT.
Pa zvekni brate ti po bidu tih par hiljada, skucaj taj jadni bid, pa da vidimo više i taj slučaj, nemoj da se živci tanje..
Šta misliš da onaj ko misli ozbiljno kupit na ovim cijenama smije i hoće pokazat nalog veći od 1k..
Smiješno..

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)

Sutra ću izložiti na prodaju svojih 15000 komada Ingre na 200 kn pa će na prodaji biti preko 83.000 komada. Odnos kupnje i prodaje je nerealan pokazatelj ako se gleda ukupna količina izloženih dionica.
Isto tako mogu sutra i staviti na kupnju 80.000 komada po 1,00 kn pa će omjer kupnje i prodaje biti izjednačen. Toliko o tome.


Sutra ću izložiti na prodaju svojih 15000 komada Ingre na 200 kn pa će na prodaji biti preko 83.000 komada. Odnos kupnje i prodaje je nerealan pokazatelj ako se gleda ukupna količina izloženih dionica.
Isto tako mogu sutra i staviti na kupnju 80.000 komada po 1,00 kn pa će omjer kupnje i prodaje biti izjednačen. Toliko o tome.

pustite te priče,kupnja je sve slabija zato što ljudi vide da se Ingra ne miče, već stalno klizi prema dolje. kupnja je nekad imala (realnih, ne na 1 kn) oko 30.000 kom.pa je pala na 20.000, pa na 15.000 koamda, sad smo oko 10.000 ili ispod
ingra ne ide nikud jer joj ulagači ne vjeruju! uprava obećava svašta, a ne izvršava ništa! ni jedan novi posao, nikakvi novi ugovori, same laži oko Arene, veliki dugovi koje stalno reprogramiraju, obveze koje nemaju odakle vraćati i to je kao neki uspjeh
Operenheim je gori od Radića! pa tko će kupovati dionice Ingre i zašto kad u drugim dionicama ostvariš +10% u 1 dan, a ovdje možeš samo gledati kao ti dionica pada iz dan u dan, totalna koma i mrtvilo
ovo je sporovozni vlak i uvijek se možeš ukrcati jer su svi nakrcani ingrom i čim malo krene gore odmah se trejderi iskrcavaju i onda opet u red za burek [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

trenutno je jedini izgled za oporavak,dolazak proljeća i intenziviranje radova na otvorenom u građevini i da su igh i tehnika trenutno u knockdownu pa će više ulagač biti usmjereno prema ingri.

sve u svemu na vidiku ništa dobro.

ima netko informacije kakavo je stanje u mavrovu,neki novi poslovi,projekti?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

ljudovi kaj nije uskoro neki natječaj?
8 – 10.03.?

ja nebi prodavao ingru na vašem mjestu..
lp

p.s. nemam ingru

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Eto ubacio sam dva naloga na prodaju,kad pada neka pada.
Nije mi namjera prodati, al kad neće rasti onda bolje nek pada još niže.
Pa ćemo kupovati po 30.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


ljudovi kaj nije uskoro neki natječaj?
8 – 10.03.?

ja nebi prodavao ingru na vašem mjestu..
lp

p.s. nemam ingru

To je i maximum koji ingra ostvaruje u zadnjih godinu dana. Tu i tamo se prijavi na neki natječaj.
Ko zna možda si u pravu,jednom im se možda i posreći.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



ljudovi kaj nije uskoro neki natječaj?
8 – 10.03.?

ja nebi prodavao ingru na vašem mjestu..
lp

p.s. nemam ingru

To je i maximum koji ingra ostvaruje u zadnjih godinu dana. Tu i tamo se prijavi na neki natječaj.
Ko zna možda si u pravu,jednom im se možda i posreći.

[/quote]
u krivu si…lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

U privitku TA graf ingre. Trenutno se potpora na 38 pokazala kao vrlo cvrstom…medjutim, kako je SMA20 (plava linija) na putu probijanja jednogodisnje dugorocne linije potpore (tj. bijela linija) tako je i za pretpostaviti da ni potpora na 38 vjerojatno onda nece moci izdrzati jos dugo. Koliko jos dugo? Na osnovu nekih prijasnjih dogadjaja za pretpostaviti je do kraja tjedna a mozda i danasnjeg dana pa onda opet novi potop mozda i bas kao sto se dogodilo proslog cetvrtka u zadnjem satu trgovanja. No kako su to ipak trenutno samo nagadjanja te se uistinu i nemora tako dogoditi jer znamo da svi s nestrpljenjem ocekuju objavu nekog novog posla a kojeg jos nikako ugledat na blizem horizontu…

Optimist - loše informirani pesimist




ljudovi kaj nije uskoro neki natječaj?
8 – 10.03.?

ja nebi prodavao ingru na vašem mjestu..
lp

p.s. nemam ingru

To je i maximum koji ingra ostvaruje u zadnjih godinu dana. Tu i tamo se prijavi na neki natječaj.
Ko zna možda si u pravu,jednom im se možda i posreći.

[/quote]
u krivu si…lp
[/quote]

pobjeda zašto ne kupite ingru kad ste toliko uvjereni da će gore.. ona elegantno,nezaustavljivo klizi prema dole

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close