INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neloše za sada … ipak se dobro držimo obzirom na sentiment

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kakav sentiment ? Mi smo kao IGH na 700 kn (koji su to posao oni dobili ili pbavili) ?!
Oni koji su jutros prodavali do 37,50 su prave kamikaze [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Niti jedna građevinska tvrtka nije spremna na krizu u RH kao ingra, reducirali rashode i broj zaposlenih, otplatili premije, smanjili plaće za 20 posto, podmirlili sve kooperante, refinancirali većinu kredita, i nadalje sada bi bilo odlično vrijeme da počnu dobivati neke poslove vani, i ingra bi bila predvodnik građevinara u RH a time i crobexa……

…potpuno sa e slažem kolega… a i vidi se jer nismo povučeni za ostalim građevinarima…ovo je zaista dno dna…pozz kolegama investitorima…
PS:zaista nisam vjerovao da će RH propustiti takav posao u ovakvom trenutku. U neka bolja vremena nebi ni bila tolika šteta ali u ova…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

mog prijatelja zanima hoće li biti dividende-kada i kolika će biti.zahvaljujem na odgovoru u njegovo ime.


mog prijatelja zanima hoće li biti dividende-kada i kolika će biti.zahvaljujem na odgovoru u njegovo ime.

tvoj prijatelj nebi trebao biti opterecen svjetovnim stvarima.

neka pogleda u sebe
[lol]
pomozi mu da shvati da nije sve u lovi.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

dobro je za sada svaka kuna dole je 200 € van džepa hm hm evo nek se nađe malo ogoljeni graf

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

ovo nije tehnička analiza nego moja maštanja

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

@maminepare

kolega nema potrebe obijašnjavati situaciju- ovo je bilo preočito već prije mijesec ili dva da ide prema 35 kn-ako ne i niže..iako sam zbog svog komentara dobio jedinice -ha,ha.

stoga nisko na bid- i strpljenja

mene veseli što je počeo brodski sektor ponovno jači oporavak, pa bi bilo kakav jači pad u ovoj dionici mnogi bi iskoristili kao ulaz……… [thumbsup] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


mene veseli što je počeo brodski sektor ponovno jači oporavak, pa bi bilo kakav jači pad u ovoj dionici mnogi bi iskoristili kao ulaz……… [thumbsup] [lol]

ma kud god da odes,kad se vracas u ingru uvijek mozes kupit hrpu dionica vise…al kad prodaš nešto i uđeš u ingru,zaboravi da češ se vratiti u to nešto sa zaradom.

idući tjedan će bit bolje...

http://www.poslovni.hr/141307.aspx [pray]

kad će više tih 36 kn, slabo vi to nešto po bidu
ingra hdel i dlkv ni luk jeli ni luk mirisali svejedno padaju ali nema tu force
jalovi su to napori, dodijalo ovo čučanje na bidu

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close