INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto sad će se opet dogoditi. Igh,tehnika danas +5%,ingra +1%
A sutra teh. I igh -8% a ingra bar -3%. Imam dionice ingre al to ovdje nažalost ide tako. Mogu se samo nadati suprotnom. Iskreno bilo bi to veliko iznenađenje
da ingra ne ode u minus.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Optimist piše sukladno nicku. [thumbsup]

Dioničari Ingre su se pokazali pametniji, pa su unaprijed uračunali gubitak posla u CG i strku koja će nastati. [cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Optimist piše sukladno nicku. [thumbsup]

Dioničari Ingre su se pokazali pametniji, pa su unaprijed uračunali gubitak posla u CG i strku koja će nastati. [cool]


što su dioničari ingre sve prošli, mislim da su prilično cool. Bumo vidli, rekli su slijepci. Zadnjih dana su prometi niski, više nema nikoga tko bi mogao prodati i bilo što zaraditi. A većina gubi puno previše.


gospodine Operhajm objasnite nam vec napokon dal Vi cinite nesto za dobrobit INGRE i nas malih dionicara ili samo gledate svoje interese,ako neznate pitajte Juru i ostalu ekipu ,pa za nas se u medijima uopce ne cuje,morate posao traziti rukama i nogama ,nemojte glumiti sminkera na takve je narod alergican ,dal Vi uopce gledate stanje na burzi ? nadam se da cete ovo procitati,mozda ste pod kojim nicom(filija, vulkan,big boss ..itd) [cool]

…u jednom pogledu ne bi bilo loše da sam ja taj Ope…, no s druge strane ipak nebi htio da sam u on…meni je puno ljepše u životu nego njemu iako je novcem dobro potkovan…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

INGRA je tu gdje je zbog nedostatka novih informacija o poslovanju tvrtke, a sutra očekujem blagi pad jer nitko neće udarati po asku u situaciji pada IGH i TEHNIKE, a uvijek ima onih raspoloženih da tuku po bidu. [tongue]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


INGRA je tu gdje je zbog nedostatka novih informacija o poslovanju tvrtke, a sutra očekujem blagi pad jer nitko neće udarati po asku u situaciji pada IGH i TEHNIKE, a uvijek ima onih raspoloženih da tuku po bidu. [tongue]

Na žalost griješiš, ja sam prodao IGH danas, a Ingru sačuvao, ali sad sam uvjeren da će i Ingra sutra gadno roknuti zbog IGH i THNK [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Tko još nije prodao Ingr-r-a nek je proda jer 18.03. postoji veliki rizik da se arena sruši jer dolaze ONI…

http://www.shop-in-zagreb.com.hr/pripremite-se-za-palez-u-areni-zagreb-18-ozujka-2010—dolaze-rammstein!-3055.aspx
Nemoj se šaliti, kaj ne vidiš da je propao "posao stoljeća" sad smo mi nagrebusili. A tko zna, možda i profitiramo, pa oni koji su danas navukli raju da dignu cijenu da bi oni izišli, sutra ulože u ingru. Jednom građevinska dionica, uvijek građevinska dionica….

(hehe naravno ovo gore je šala, da nebi bilo…) Poz svima!

[/quote]
e baš to što kažeš "posao stoljeća" bitni su ""

heh nabijem ih na posao stoljeća, najobičnija glupost… to je sve ono kaj sam prije rekao: "špekul sim špekul špekul tam", a i kakve ingra ima veze sa svim tim, bolje njima da dobije izraelski konzorcij hehe, zna se kaj nam je gazde ne?


Eto sad će se opet dogoditi. Igh,tehnika danas +5%,ingra +1%
A sutra teh. I igh -8% a ingra bar -3%. Imam dionice ingre al to ovdje nažalost ide tako. Mogu se samo nadati suprotnom. Iskreno bilo bi to veliko iznenađenje
da ingra ne ode u minus.

Možda, al samo možda će ulagači shvatiti da Ingra nije imala veze sa CG.

Oni mjesecima u tišini pripremaju poslove … vjerujem da priprema duže traje jer
kvalitetne kalkulacije rade .. no u ovu dionicu je već ukalkuliran gubitak poslova
svih građevinara skupa i to slijedećih 5 godina … he he

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

valjda nebumo ispod 36 sutra … to me jedino zanima

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



Eto sad će se opet dogoditi. Igh,tehnika danas +5%,ingra +1%
A sutra teh. I igh -8% a ingra bar -3%. Imam dionice ingre al to ovdje nažalost ide tako. Mogu se samo nadati suprotnom. Iskreno bilo bi to veliko iznenađenje
da ingra ne ode u minus.

Možda, al samo možda će ulagači shvatiti da Ingra nije imala veze sa CG.

Oni mjesecima u tišini pripremaju poslove … vjerujem da priprema duže traje jer
kvalitetne kalkulacije rade .. no u ovu dionicu je već ukalkuliran gubitak poslova
svih građevinara skupa i to slijedećih 5 godina … he he
[/quote]

Ja sam shvatio, ali hoće li i oni što tuku po bidu?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ingra će sutra nastradati gore od IGH i Tehnike iako za to nema nikakvog razloga.

Da ima iole zdrave pameti na HR burzi svi oni koji sutra budu izlazili iz IGH i Tehnike a žele ulagati u građevinski sektor, trebali bi kupiti INGRU.


Ingra će sutra nastradati gore od IGH i Tehnike iako za to nema nikakvog razloga.

Da ima iole zdrave pameti na HR burzi svi oni koji sutra budu izlazili iz IGH i Tehnike a žele ulagati u građevinski sektor, trebali bi kupiti INGRU.

da ima!!!
no sobzirom da ih bude dosta nastradalo kaj su danas i jucer ulazili….tesko da ce se vratit u gradjevinski sektor.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close