INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



lovu su prebacivali na svoje računa, sve ima to napisano, ništa nije izmišljeno
sada i jest firma tu gdje je
onaj koji ulaže ima šansu i zaraditi
onaj koji potencijalni ulog potroši
nema apsolutno nikakvu šansu išta zaraditi
jednostavno [bye]

Ma ne kolega, Ingra će do petka probiti 39 kuna pa si vi mislite, a onda će biti kasno
[lol]
[/quote]
…šta do petka??? do 16:00… [lol] …vidim cili dan niko ne piše…zato i rastemo… [thumbsup]…posao u CG će biti dobiven ako ne danas onda sutra…i nama će to poboljšati rejting…pozz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




lovu su prebacivali na svoje računa, sve ima to napisano, ništa nije izmišljeno
sada i jest firma tu gdje je
onaj koji ulaže ima šansu i zaraditi
onaj koji potencijalni ulog potroši
nema apsolutno nikakvu šansu išta zaraditi
jednostavno [bye]

Ma ne kolega, Ingra će do petka probiti 39 kuna pa si vi mislite, a onda će biti kasno
[lol]
[/quote]
…šta do petka??? do 16:00… [lol] …vidim cili dan niko ne piše…zato i rastemo… [thumbsup]…posao u CG će biti dobiven ako ne danas onda sutra…i nama će to poboljšati rejting…pozz…
[/quote]
Filija…znaš da tvoje postove držimo za ozbiljno!
Nemaš niti jedan negativan u zadnju godinu….
Pozdravi Bigija…na njegove poste sam i ja dijelom nasijeo

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



…a tko nije danas u strahu??? zar to znači da će svi u stečaj??? …uz toliko mogućnosti stečaj je zadnja sulucija…ne budite smiješni jer samo želite ući još jeftinije…

Pa, kolega, tko ne bi htio da sve uvijek bude što jeftinije i jeftinije…..
ali kad cijena tone sve više i više, dodje trenutak kad si čovjek pomisli….
pa nije bez vraga ovo toliko jeftino iliti mozda je vrijeme počet se ravnati po onoj staroj:
"Nisam toliko bogat da kupujem jeftino".

Da se razumijemo, ne mislim da je to vrijeme na Ingri još došlo, ali s obzirom na stanje stvari, recimo da oni kojima je voda već došla do grla, jedva čekaju "mušterije" koji će im pomoći da izvuku živu glavu dok još mogu…
[/quote]

…pa vi kolega kupujte kad dođe na 70, a ako vam je i to jeftino možete čekati i 80…ili ako nemožete čekati onda nađite najskuplju dionicu i kupujte sa radošću i veselite se…tko je ovdje lud???… hoću reći drukerčina…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...





lovu su prebacivali na svoje računa, sve ima to napisano, ništa nije izmišljeno
sada i jest firma tu gdje je
onaj koji ulaže ima šansu i zaraditi
onaj koji potencijalni ulog potroši
nema apsolutno nikakvu šansu išta zaraditi
jednostavno [bye]

Ma ne kolega, Ingra će do petka probiti 39 kuna pa si vi mislite, a onda će biti kasno
[lol]
[/quote]
…šta do petka??? do 16:00… [lol] …vidim cili dan niko ne piše…zato i rastemo… [thumbsup]…posao u CG će biti dobiven ako ne danas onda sutra…i nama će to poboljšati rejting…pozz…
[/quote]
Filija…znaš da tvoje postove držimo za ozbiljno!
Nemaš niti jedan negativan u zadnju godinu….
Pozdravi Bigija…na njegove poste sam i ja dijelom nasijeo
[/quote]

…neznam na što si nasjeo???…ja ne želim da na moje komentare itko nasjeda…ja pišem svoje mišljenje a kako ćr tko na njih gledati i postupati , to je odluka svakog pojedinca…a i moja je odluka hoću li raditi po nečijem tuđem mišljenju a ne po svom…
PS: malo mi je čudno, danas kao da su svi osim mene moderirani…heheheh…tako vam i treba kada pišete svašta… [lol] …šala mala…ali zaista je čudno da je ovako malo koment u jednom danu…pozz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Problem je da kad netko nešto napiše svi se odmah sjate da ga popljuju. Ovaj je forum potpuno besmislen, a ima i onih koji tvrde da je bolje da nitko ništa ne piše. Obzirom da se gase mnoge stranice koje su nudile besplatne usluge u vezi s dionicama (e-portfelj, trendsignali…) očekujem da će se uskoro ugasiti i svi forumi. Valjda su se ljudi napričali i izrekli sve što misle i ne misle. Priznajem da ni firmama nije lako jer si je svatko umislio da može zvati i pitati svakakve informacije.

http://www.poslovni.hr/141181.aspx [thumbsup]

Samo čekaj na 38,85 , samo što ti nisam prodao , upravo ispisujem nalog. [bye]

Ima li netko kakvu analizu o budućnosti ove dionice obzirom na mogući rasplet s CG?
Hvala!!!

A što misliš da bi cg trebala prestavljat za ingru? Kad su dali lažne garancije ingra je bila na 42, i pala na 38. Sad kad stižu prave,oni već +10% a ingra na 39kn.

Zar nije neki dan bila skupšina,ja nisam čuo niti pročitao ijedne riječi o tom. Pa ako su nekog makli iz uprave,i zaposlili novog,mogli su to i obzdaniti,il su dali otkaze glasnogovornicima pa nema tko obavještavat.

Ja nevidim nekog rasta bez posla. Kamo crobex tamo i ingra.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

gospodine Operhajm objasnite nam vec napokon dal Vi cinite nesto za dobrobit INGRE i nas malih dionicara ili samo gledate svoje interese,ako neznate pitajte Juru i ostalu ekipu ,pa za nas se u medijima uopce ne cuje,morate posao traziti rukama i nogama ,nemojte glumiti sminkera na takve je narod alergican ,dal Vi uopce gledate stanje na burzi ? nadam se da cete ovo procitati,mozda ste pod kojim nicom(filija, vulkan,big boss ..itd) [cool]

Tko još nije prodao Ingr-r-a nek je proda jer 18.03. postoji veliki rizik da se arena sruši jer dolaze ONI…

http://www.shop-in-zagreb.com.hr/pripremite-se-za-palez-u-areni-zagreb-18-ozujka-2010—dolaze-rammstein!-3055.aspx

(hehe naravno ovo gore je šala, da nebi bilo…) Poz svima!


Tko još nije prodao Ingr-r-a nek je proda jer 18.03. postoji veliki rizik da se arena sruši jer dolaze ONI…

http://www.shop-in-zagreb.com.hr/pripremite-se-za-palez-u-areni-zagreb-18-ozujka-2010—dolaze-rammstein!-3055.aspx
Nemoj se šaliti, kaj ne vidiš da je propao "posao stoljeća" sad smo mi nagrebusili. A tko zna, možda i profitiramo, pa oni koji su danas navukli raju da dignu cijenu da bi oni izišli, sutra ulože u ingru. Jednom građevinska dionica, uvijek građevinska dionica….

(hehe naravno ovo gore je šala, da nebi bilo…) Poz svima!

New Report

Close