INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Konstruktor je zahebao stvar jer je dao nerealno nisku ponudu. to vam sigurno na nešto sliči – crna gora.

Sada Norvežani na osnovu nerealno niske ponude Konstruktora koji usput rečeno nema blage veze sa gradnjom elektrana, pokušavaju izvući što nižu cijenu od Strabaga i Ingre. Natezanje traje ali sigurno je odluka pri kraju i ako Norvežani imaju imalo soli u glavi sklopiti će deal sa Strabagom i Ingrom koja ima jake reference u sličnim poslovima.

A što ćeš, Konstruktor mora u damping. Treba se bar malo prolongirati bankrot. Ima još takvih…

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ma ovo će biti superica, ja se nakrcao u ponedeljak i još nešto upalo tokom tjedna (mogao sam i bolje proći ali nisam imao vremena natezati se za 2 kune gore dolje) i baš sam zadovoljan [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!



Nema hrabrih ni po 38. Morat će prodavač spustiti letvicu na 37.
Ljudi moji nema ovdje kruha.

…samo vi spustite letvicu…čekamo vas…samo sad nemojte napisati da nemate Ingru…jer ako nemate onda podlo drukate da vam neko spusti a vi čekate na 37…pa kakav smo mi to narod postali…za šaku dolara bi………….
[/quote]

Imam ingru,ušao opet unutra nakon godinu dana. A ovo pišem jer je to objektivno,pa ako se netko istresao 42,41,40na 39,xx pa je interes kupaca pao, spustio je prodaju na 38,xx.
Ako i tu ne bude kupaca ići će i niže.
Zašto da drukam ni gore ni dole,zar vi još uvijek vjerujete da ovaj forum ima utjecaja na burzu?
Ako bude posla bit će i rasta, jednostavno!
Što bi sad trebao kad sam unutra vaditi članke stare 2god. I pisati o nekim starim poslovima,kao što mnogi ovdje rade? Il da crtam grafove kako sljedi rast?
A znate i vi i ja dok ne osvane članak http://www.poslovni.xx/ingra-dobila-posao.html

Do tada ništa od rasta.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


prosječna cijena 38,26 ,znate što nas sutra čeka….

VIKEND?

26.11.2010 - Dan D


Ma ovo će biti superica, ja se nakrcao u ponedeljak i još nešto upalo tokom tjedna (mogao sam i bolje proći ali nisam imao vremena natezati se za 2 kune gore dolje) i baš sam zadovoljan [thumbsup]

No, v redu je i tak! Za te pare mogel si iti i u kupleraj pa de bi ti tek onda sreći bil kraj…
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

uuuuuu pooonedjeljak uuuzlet na 43,21 [lol]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


prosječna cijena 38,26 ,znate što nas sutra čeka….

Stvarno sramotno,sprdacina.Da li uopce razmisljate dok pisete ili samo navijate za dolje?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


uuuuuu pooonedjeljak uuuzlet na 43,21 [lol]

ne budem dočekao jer će me pobrat prije

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

U privitku TA ingre.
Danasnji dan protrgovano ukupno 8.754 kom po prosjecnoj cijeni od 38.26 kn. Jucer je samo u pola sata trgovanja, kad je i zapocelo zestoko rusenje cijene sa 39.xx na 38, protrgovano vise od 11.517komada, i to prvo sa 6.000kom u 15.05h, drugo sa 3.447kom u 15.18h te trece sa 2.070kom u 15.32h, a zatim je uslijedila lancana reakcija…pitanje koje se sada namece je da li ima to rusenje ikakve veze sa jucer odrzanom skupstinom ili je to bila samo posljedica sveopce nastale psihoze oko dobivanja ili nedobivanja posla u CG a koji ustvari s nama i nema bas neke izravne veze?

No isto je za primjetiti da gdje druge dionice iz sektora regiraju na + ili – vijesti, ingrica bez obzira opet tone sve dublje. Pa tako je evo mozda i slijedeci tjedan vec na 36kn…a katalizator bi opet mogao biti propali "posao stoljeca" tamo nekih drugih igraca…e pa da bi i sad isto trebalo shvatiti kao opravdanje za jos dolje…stvarno svasta. Inace, promatrajuci prvih 10 vec duze vrijeme nema nikakvih promjena, tj. 46.41% drze i dalje…no zato se ispod prvih 10 nesto zanimljivo dogadja.

P.S.
Za upravu: i sto je sad s tom prodajom dvorane…dokle se doslo…rok je vec davno istekao…no, ili ima kupca ili nema kupca…i sto je s izvjescem za prosli kvartal…pa zar je tako lose da ga se sramite objaviti…ili mozda jos nije pravi tajming…i zasto drzati investitore u tolikoj neizvjesnosti kad je inako vec sve debelo ukalkulirano? Ali ocito da moze ici jos i nize…jel da.

Optimist - loše informirani pesimist

Može oklada hoće li uprava pročitati ove vaše analize? I čita ih čita. I ne pada im na pamet nešto objaviti ili ažurirati stranicu. Neće ni biti 4Q već sam godišnje izvješće. Sramota je da si to jedna ingra smije dozvoliti da joj dionica padne na ove razine.

No isto je za primjetiti da gdje druge dionice iz sektora regiraju na + ili – vijesti, ingrica bez obzira opet tone sve dublje. Pa tako je evo mozda i slijedeci tjedan vec na 36kn…a katalizator bi opet mogao biti propali "posao stoljeca" tamo nekih drugih igraca…e pa da bi i sad isto trebalo shvatiti kao opravdanje za jos dolje…stvarno svasta. Inace, promatrajuci prvih 10 vec duze vrijeme nema nikakvih promjena, tj. 46.41% drze i dalje…no zato se ispod prvih 10 nesto zanimljivo dogadja.

Ak ovako nastave, a ja prodam djedovinu … ili još pričekati pa im "mukte" preuzeti udjele ? [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Istraživanje: Svako peto poduzeće u RH u strahu od stečaja
(http://www.poslovni.hr/140939.aspx)

"Oko 20 posto poslovnih subjekata priznaje da se pribojava stečaja radi nelikvidnosti. Sektor turizma prednjači s 35 posto, a slijedi graditeljstvo s 25 posto. U sektoru prijevoza i usluga strah od stečaja navodi 21 posto ispitanih, u trgovini 19 posto te u proizvodnji 16 posto.

Navedeno istraživanje provedeno je na reprezentativnom uzorku od 402 poslovna subjekta."

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close