INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Joj,joj joj, kako nas je kostao ovaj posao u crnoj gori.
Ma jadna ta ingra,sve loše se za nju lovi…

idući tjedan će bit bolje...

Rekao sam da je na dnu negativna blokada…

Ovo se vidjelo iz aviona…

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

evo bez šale, naprimjer tehnika,prije ovog rasta,koji se dogodio usljed sada već izgubljenog posla bila je na 1600kuna. danas kada je 100% sigurno da je posao propao ,ta ista tehnika trži po 1700kn,a ingra je u međuvremenu kliznula sa 43 na 38kuna. stvarno se pitam,ko je izgubio taj posao,igh,i tehnika,il ingra!!

idući tjedan će bit bolje...

Ovi fondovi koji ruše ingru misle da još ima ljudi koji imaju margin kredite na ingri, sigurno ima, ali jako malo, nadalje misle da su ljudi budale i da će prodavati ove vrijedne dionice ali budala ima, ali što ćeš kupiš od njih i čekaš bolje vrijeme koje sigurno dolazi, u ingri us osigurali rekonstrukciju financiranja svojih kredita u iznosu od 70 posto, nadalje biti će poslova u Libiji jer po pismu veleposlanika iz Libije biti će jako puno natječaja od 3 mjeseca ove godine pa dalje, a ovaj koji ruši možda pogoduje svima pa i upravi jer može jako jeftino doći do dionica, ja sam spreman vrijedno dokupljujem od prilike do prilike i samo čekam …… [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Je. Eno nazire se bid od Openhajma.

Nego, reci mi, od kud još imaš snage za svakodnevni optimizam? Očito je da ni uprava ni dioničari ne čine ništa da zaustave pad dionice, pa mi stvarno nije jasno od kud izvor za bilo kakav optimizam.


Je. Eno nazire se bid od Openhajma.

Nego, reci mi, od kud još imaš snage za svakodnevni optimizam? Očito je da ni uprava ni dioničari ne čine ništa da zaustave pad dionice, pa mi stvarno nije jasno od kud izvor za bilo kakav optimizam.

…izvor je isti, samo što jednima služi za optimizam drugima za pesimizam…zar to još ne shvaćate…inače u ovoj državi bi se svi poubijali da nemaju trunke optimizma… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Je. Eno nazire se bid od Openhajma.

Nego, reci mi, od kud još imaš snage za svakodnevni optimizam? Očito je da ni uprava ni dioničari ne čine ništa da zaustave pad dionice, pa mi stvarno nije jasno od kud izvor za bilo kakav optimizam.

a što drugo preostaje nama koji imamo ovu dionicu? plakanje kako ide još dole?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

a što drugo preostaje nama koji imamo ovu dionicu? plakanje kako ide još dole?

Prodati i čekati niže? [huh]


a što drugo preostaje nama koji imamo ovu dionicu? plakanje kako ide još dole?

Prodati i čekati niže? [huh]
[/quote]

ti probaj, ja nemam živaca za te igre

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Danas je bio dan poticaja 🙂
Moglo se kupovati po nekadašnjih 5700 kn za dionicu.
Tko zna, možda su je prodavali oni koji toj cijeni imaju lijepe prinose ? [lol] [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

ovo danas je pravi manevar sa par tisuća komada poklopljen sa vanjskim crvenilom


Danas je bio dan poticaja 🙂
Moglo se kupovati po nekadašnjih 5700 kn za dionicu.
Tko zna, možda su je prodavali oni koji toj cijeni imaju lijepe prinose ? [lol] [lol]

[thumbsup] [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close