INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve tako dobro izgleda da je sutra na redu još jedno testiranje potpore na 39kn

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Koji je po vama realan target za ingru ako se za par dana objavi da je konzorcij izgubio posao stoljeća?
Možemo pretpostaviti da će to povući čitav građevinski sektor u ponor, odnosno i crobex.
To će po mome mišljenju biti samo katalizator za korekciju ingre koja se već davno trebala dogoditi.
Vidio sam razna nagađanja i targete od 35-36 kuna, ali osobno smatram da je realan pad znatno niže.
Cijena se sad vrti na nekih 39 kuna, pa sumanjam da bi se smanjila samo 3 kune ako IGH i TEHNIKA padnu za 30-50%.
Puno je pitanja pred nama i bilo kako bilo, želim puno sreće svima u lovu na ingru [thumbsup]
Trebat će nam makar je kupili jeftino [bye]


Koji je po vama realan target za ingru ako se za par dana objavi da je konzorcij izgubio posao stoljeća?
Možemo pretpostaviti da će to povući čitav građevinski sektor u ponor, odnosno i crobex.
To će po mome mišljenju biti samo katalizator za korekciju ingre koja se već davno trebala dogoditi.
Vidio sam razna nagađanja i targete od 35-36 kuna, ali osobno smatram da je realan pad znatno niže.
Cijena se sad vrti na nekih 39 kuna, pa sumanjam da bi se smanjila samo 3 kune ako IGH i TEHNIKA padnu za 30-50%.
Puno je pitanja pred nama i bilo kako bilo, želim puno sreće svima u lovu na ingru [thumbsup]
Trebat će nam makar je kupili jeftino [bye]

Ako izgube posao IGH i Tehnika onda će oni i ispuhati jer su jedini i narasli brutalno!
Podsjetimo IGH dno na 1400, sada 3000kn, dakle cijena 2,08 puta veća!
INGRA dno ako se sjećam 33, sada 40, dakle samo 20-25% veća.
Stoga ne znam zašto bi INGRA padala ako dotični ne dobiju posao, jer isto tako nije ni sada rasla dok su IGH i Tehnika grabili gore.

26.11.2010 - Dan D


Koji je po vama realan target za ingru ako se za par dana objavi da je konzorcij izgubio posao stoljeća?
Možemo pretpostaviti da će to povući čitav građevinski sektor u ponor, odnosno i crobex.
To će po mome mišljenju biti samo katalizator za korekciju ingre koja se već davno trebala dogoditi.
Vidio sam razna nagađanja i targete od 35-36 kuna, ali osobno smatram da je realan pad znatno niže.
Cijena se sad vrti na nekih 39 kuna, pa sumanjam da bi se smanjila samo 3 kune ako IGH i TEHNIKA padnu za 30-50%.
Puno je pitanja pred nama i bilo kako bilo, želim puno sreće svima u lovu na ingru [thumbsup]
Trebat će nam makar je kupili jeftino [bye]

Možda malo padne zbog cijelog sektora, ali ingra za razliku od ovih gore ne priča puno već radi [wink]

Mean people suck and nice people swallow!

Pero imam dionice ingre,al budimo realni,što to ingra radi?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

1. Ubire periodične novce za izgradnju Arena.
2. Otplaćuje kredite dignute za izgradnju Arene.
3. Pokušava prodati Arenu.
4. Otpušta ljude.

izgleda, svi su spremni nisko prodati, a to je onaj dobar znak koji se čeka [smiley]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Pero imam dionice ingre,al budimo realni,što to ingra radi?

hi hi hi , to ti je Top secret…. neznaju niti oni sami u INGRi ….

IAKO ,
kako god bude s konzorcijem u CG , nama će biti dobro …
1. dobivaju posao – sigurno će rast cca 20% na kratke staze
i time i nas pogurat 10% …
2. gube CG , padaju 20% , mi padamo -1-2% i opet dobro za prebačaj kom se ne sviđa unutra….

smanjuje se minus.......

Izgleda da ovo sto se događa u crnoj gori više pogađa ingru nego theniku i igh.
Ingra im je potpora! Ma ako sve propadne,i padne cijena igh i tehnike,šta vas briga još uvijek se možete vratit u ingru,koja je jos na nizim cijenama nego što je bila…

Ingra u biti spasava male naivne dioničare,hvala joj!!!

idući tjedan će bit bolje...


Koji je po vama realan target za ingru ako se za par dana objavi da je konzorcij izgubio posao stoljeća?
Možemo pretpostaviti da će to povući čitav građevinski sektor u ponor, odnosno i crobex.
To će po mome mišljenju biti samo katalizator za korekciju ingre koja se već davno trebala dogoditi.
Vidio sam razna nagađanja i targete od 35-36 kuna, ali osobno smatram da je realan pad znatno niže.
Cijena se sad vrti na nekih 39 kuna, pa sumanjam da bi se smanjila samo 3 kune ako IGH i TEHNIKA padnu za 30-50%.
Puno je pitanja pred nama i bilo kako bilo, želim puno sreće svima u lovu na ingru [thumbsup]
Trebat će nam makar je kupili jeftino [bye]

…posao nije izgubljen…nema padova ispod 39…sve se kockice slažu za polagano kretanje prema gore…problem su burekinvestitori koji svakodnevno špekuliraju i navlače-malo gore malo dole…no i to će se promijeniti…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Zašto mislite da nema padova ispod 39? Tako ste govorili i na 41 i na 40? Ima li za to neki jak razlog? Inače sve dok netko želi prodati po niže, netko će čekati tu nižu cijenu.


Izgleda da ovo sto se događa u crnoj gori više pogađa ingru nego theniku i igh.
Ingra im je potpora! Ma ako sve propadne,i padne cijena igh i tehnike,šta vas briga još uvijek se možete vratit u ingru,koja je jos na nizim cijenama nego što je bila…

Ingra u biti spasava male naivne dioničare,hvala joj!!!

Sutra GS, pa rasplet konzorcija, pa izvješće …
…. tko to preživi skupljat će samo lijepe vijesti a ne više dionice
… ZAAAAKON [thumbsup] [lol] [lol] [tongue]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close