INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ crnaguja
najbolje sam znaš što treba napraviti, ali nemoj ko tisk onomad … može to u svim smjerovima ali mi se čini da je malkice izgledniji put prema gore

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

dobar nalog na kupnji od 4593 kom

Mean people suck and nice people swallow!


dobar nalog na kupnji od 4593 kom

ma to te ja pitam, to je nalog a ne ovi što imaju za 3 komada i fali im 5kn za četvrti.
daj tešku artiljeriju amo..
[thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

hm nestao nalog, malo se zahebava [cool]

Mean people suck and nice people swallow!

Aj nešto dobro, jutros je bilo na kupnji cca 7000 komada, malo se bid nabildao a ask smanjio
KUPNJE (14.188) – INGR-R-A PRODAJE (69.367) – INGR-R-A

Bid postaje jači kako se cijena smanjuje.
Kad cijena dođe na realnu razinu, bid i ask će biti u ravnoteži [thumbsup]


Aj nešto dobro, jutros je bilo na kupnji cca 7000 komada, malo se bid nabildao a ask smanjio
KUPNJE (14.188) – INGR-R-A PRODAJE (69.367) – INGR-R-A

Biti će to još bolje na strani kupnje [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Pa i HT KUPNJA cca 8000 prodaja 300 000 pa ne vidim baš pad?

Kad se kupuje prava dionica, odmah se lupa po ASK-u

[lol]

Znači kupovnina se i ne mora izjednačiti..

p.s. VLDS-u je mjesecima bila oko 50% naprema 50%

A u stvari što ču vas učiti kad vi pišete po direktivi…reče

Neimar: Ja kolega BigBoss i filija….malo se odao.. [lol]

Samo su ova druga dvojica lucidnija..pozdrav istima…

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Može li tko napraviti tehničku analizu?

po tehničkoj je sve pod kontrolom (možda čak i previše), macd se prekrižio, histogram preko nule, potpora unazad godinu dana neprobijena, po svim oscilatorima vrišti up ali nebi bilo prvi put da nas sve zahebu … osobno se kladim na rast ali ima i par crnih scenarija o kojima nebi pa nek svatko sam odluči

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

U privitku TA ingre za period od zadnja 3 mjeseca.

Promatrajuci graf mogu se uociti tri ciklusa:
1) Ciklus od 26 dana ispod SMA20 od 3.12.2009.-13.01.2010.
2) Ciklus od 11 dana iznad SMA20 ali ispod SMA 50 od 13.-28.01.2010.
3) Ciklus od 18 dana ispod SMA20 u kojem se trenutno nalazimo.

Ako gledamo po ciklusu 1, ovaj nas trenutno 3 ciklus bi onda trebao/mogao potrajati jos nekih 8 dana iliti tamo do kraja slijedeceg tjedna…a sto dalje?!…ako se malo prisjetimo, prosle godine je bas negdje u tom vremenu zapoceo onaj novi rast te bi li se onda i ovaj puta isto moglo ponoviti ili bi nas sada mozda moglo i negativno iznenaditi?!

No ono sto daje nadu je, a i vidljivo je u ciklusu 1 i 3, da postoji znacajni otpor ne probijanju dugorocne linije potpore, no medjutim, postoji i znatan otpor ne probijanju SMA20 linije a koja se je sada vec opasno pocela priblizavati i dugorocnoj liniji potpore. Ono ce uskoro uslijediti je razrjesenje ove situacije ili rastom sa probijanjem SMA20 ili padom sa probojem dugorocne linije otpora. I sto nakon svega reci osim da ce daljnji smjer ove psiho-igre opet ovisiti o tome kako su odlucili veliki igraci. No sve to bi jos moglo ovisiti i o tome kako ce proci i onaj natjecaj za posao-stoljeca u CG.

Optimist - loše informirani pesimist


po tehničkoj je sve pod kontrolom (možda čak i previše), macd se prekrižio, histogram preko nule, potpora unazad godinu dana neprobijena, po svim oscilatorima vrišti up ali nebi bilo prvi put da nas sve zahebu … osobno se kladim na rast ali ima i par crnih scenarija o kojima nebi pa nek svatko sam odluči

Slažem se, toliko dobro izgleda da je sigurno za…b.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close