INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Također u Alžiru još nije gotovo.

Da stvarno u kojem je to stadiju?
[/quote]
paaa… trenutno se nema para za avionske karte, odn. putne troškove i sl.. sry




Također u Alžiru još nije gotovo.

Da stvarno u kojem je to stadiju?
[/quote]

To je nažalost u stadiju piši kući propalo. Skoro pa 100 posto… [angry]
[/quote]
Iskreno se nadam da nije, pa dugo rade na tom projektu i sumnjam da bi dopustili da samo tako propadne i to sada kada im najviše treba.

Mean people suck and nice people swallow!

Pero jel to onaj posao s bolnicama ili nešto drugo?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Pero jel to onaj posao s bolnicama ili nešto drugo?

Da mislim na bolnice. Pa zar nije to bilo najavljivano 08.09.2009.g.
u prilogu obavijest:
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/bv9xKdGDedbb8iyQYYgv4Q==.pdf

Mean people suck and nice people swallow!





Također u Alžiru još nije gotovo.

Da stvarno u kojem je to stadiju?
[/quote]

To je nažalost u stadiju piši kući propalo. Skoro pa 100 posto… [angry]
[/quote]
Iskreno se nadam da nije, pa dugo rade na tom projektu i sumnjam da bi dopustili da samo tako propadne i to sada kada im najviše treba.
[/quote]

Poznanik koji radi u jednoj našoj, isto velikoj, građevinskoj firmi, kaže mi da je čuo od kolega da se od Alžira skoro pa odustalo…
Ako on mene laže ja lažem vas. A siguran sam da ne laže. A ionako nema nikakvih vijesti od nikuda, ni Alžir, nI prodaja Arene, ništa. Sve počmu ništa ne dovrše. Pogubili se total. Nadam se da sam u krivu…
[bye]




Također u Alžiru još nije gotovo.

Da stvarno u kojem je to stadiju?
[/quote]

To je nažalost u stadiju piši kući propalo. Skoro pa 100 posto… Isto ko svi ingrini potezi u zadnjih 2 godine. Ponekad mi se čini da firmu vode osnovoškolci. Ništa nisu napravili kako valja. Ja ne izlazim jedino iz razloga što sam lud u glavu, iako sam gotovo siguran da će ovo ostati zakopanije od ičega…. [bye] [angry]
[/quote]

Vi ste kolega jedan obični mali zločesti druker. Morate napisati da je to pobjednička strategija Ingre. Pretvaraju se da je sve propalo, a onda u zadnjoj sekundi kopernikanski obrat, kao Grci u Crnoj gori. Trbali bi pisati da će prvi Jospovićev službeni posjet biti u Alžir [wink], a da će s njim ići i Jaca Oš broš!






Također u Alžiru još nije gotovo.

Da stvarno u kojem je to stadiju?
[/quote]

To je nažalost u stadiju piši kući propalo. Skoro pa 100 posto… [angry]
[/quote]
Iskreno se nadam da nije, pa dugo rade na tom projektu i sumnjam da bi dopustili da samo tako propadne i to sada kada im najviše treba.
[/quote]

Poznanik koji radi u jednoj našoj, isto velikoj, građevinskoj firmi, kaže mi da je čuo od kolega da se od Alžira skoro pa odustalo…
Ako on mene laže ja lažem vas. A siguran sam da ne laže. A ionako nema nikakvih vijesti od nikuda, ni Alžir, nI prodaja Arene, ništa. Sve počmu ništa ne dovrše. Pogubili se total. Nadam se da sam u krivu…
[bye]
[/quote]
ONDA SVE PRODAJ JOS DANAS NA OTVARANJU…
[wink]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

A sta da prodaju,kad vjerojatno nemaju Ingru.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Poznanik koji radi u jednoj našoj, isto velikoj, građevinskoj firmi, kaže mi da je čuo od kolega da se od Alžira skoro pa odustalo…
Ako on mene laže ja lažem vas. A siguran sam da ne laže.
[bye]


Najvažnije vam je poboldano – naklasak na skoro, ali nije. Rade na tome ohoho i da sada to puste. Mišljenja sam da samo "glancaju" cijenu i to je to. A što se prijatelja tiče – ne vjerujem da vas laže, već možda čovjek jednostavno ne zna
[wink]

Mean people suck and nice people swallow!





Također u Alžiru još nije gotovo.

Da stvarno u kojem je to stadiju?
[/quote]

To je nažalost u stadiju piši kući propalo. Skoro pa 100 posto… Isto ko svi ingrini potezi u zadnjih 2 godine. Ponekad mi se čini da firmu vode osnovoškolci. Ništa nisu napravili kako valja. Ja ne izlazim jedino iz razloga što sam lud u glavu, iako sam gotovo siguran da će ovo ostati zakopanije od ičega…. [bye] [angry]
[/quote]

Vi ste kolega jedan obični mali zločesti druker. Morate napisati da je to pobjednička strategija Ingre. Pretvaraju se da je sve propalo, a onda u zadnjoj sekundi kopernikanski obrat, kao Grci u Crnoj gori. Trbali bi pisati da će prvi Jospovićev službeni posjet biti u Alžir [wink], a da će s njim ići i Jaca Oš broš!

[/quote]

Druker. Zločesti mali druker . Hahaha. Dobar, dooobar.
Ma šta da drukam, ne kontam. Na manje da ode haaa. Ima je po 40 kuna kolik oćeš a ja koji imam nekoliko tisuća da drukam. Šta da drukam, da dođe na 30 pa da prodam.

Ja ne znam ljudi koji je vama k…..C. Priznajte sami sebi, kao što sam ja, da ste zasrali sa Ingrom. Ingra je trenutno smeće i od dionice i od firme, razloga je milion, ali ja je prodati neću jer mislim da usprkos svemu ima perspektivu, i od likvidnih dionica na ZSE vjerojatno je najpotcjenjenija. Kada sam je ovoliko trpio u svo portfelju, trpit ću je i dalje.

A vi slobodno vrijeđajte sve koji god napišu da Ingrin performans u zadnje dvije godine i nije baš nešto. Da je tako kako vi govorite ne bi bila ovdje di je[undecid]


Poznanik koji radi u jednoj našoj, isto velikoj, građevinskoj firmi, kaže mi da je čuo od kolega da se od Alžira skoro pa odustalo…
Ako on mene laže ja lažem vas. A siguran sam da ne laže.
[bye]


Najvažnije vam je poboldano – naklasak na skoro, ali nije. Rade na tome ohoho i da sada to puste. Mišljenja sam da samo "glancaju" cijenu i to je to. A što se prijatelja tiče – ne vjerujem da vas laže, već možda čovjek jednostavno ne zna
[wink]
[/quote]

Čovjek je dobio informaciju od kolege iz INGRE.

Ponavljam nitko sretniji od mene da dobiju posao, ovdje mi je zarobljeno ( za mene) puno para, al da je situacija ružičasta, nije…


Najvažnije vam je poboldano – naklasak na skoro, ali nije. Rade na tome ohoho i da sada to puste. Mišljenja sam da samo "glancaju" cijenu i to je to. A što se prijatelja tiče – ne vjerujem da vas laže, već možda čovjek jednostavno ne zna
[wink]

Ja isto mislim da je u stvari sve u redu s tom pričom.
Kako kolega kaže – "glancaju" cijenu.

New Report

Close