INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Maximum mudro zbori. Situacija je win-win [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Nadam se da su navlakači prema dole dovoljno dokupili, a paničari se smirili…Tko je prodao po 35k…magarac je bio…hi..hi..hi
I opet se jednom kolegi (već će se on prepoznati) vidio nalog na (.??k). I opet mu nije prošlo..baš čudno.
Neki ljudi ne uče ništa na temelju ne tako bliske povijesti…[smiley2]

Lipari se na kupnji. Ima ih puno koji bi kupovali, ako prodaja ostane čvrsta i ne popusti moglo bi fino otić prema gore i polupat prodaju pred sam kraj dana.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Nadam se da su navlakači prema dole dovoljno dokupili, a paničari se smirili…Tko je prodao po 35k…magarac je bio…hi..hi..hi I opet se jednom kolegi (već će se on prepoznati) vidio nalog na (.??k). I opet mu nije prošlo..baš čudno. Neki ljudi ne uče ništa na temelju ne tako bliske povijesti…[smiley2]

A onaj tko je nadokupio po 35?
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A onaj tko je nadokupio po 35? [smiley2]

Svaka čast…ja sam svoj broj zaokružio na x4 …spremio lovu za dokapitalizaciju i samo sam ovo mogao lijepo promatrati…[smiley8]

Danas je netko na Ingri kupio u jednoj transakciji 107 komada, ušao sa ca. 4 miliona kuna..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Danas je netko na Ingri kupio u jednoj transakciji 107 komada, ušao sa ca. 4 miliona kuna..[smiley2]

Svarno…taj nezna kaj radi s lovom..kad bu to još debelo palo..po mišljenju nekih “stručnjaka”he..he..he[smiley1]

obje strane napete, nema puno popuštanja

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Bumo vidli tko je bolje prošao….[smiley9]
Oni koji nisu htjeli dići ponudu za kupnju ili….

Dođite i hurdite....

Vezano uz dokapitalizaciju…..jedino što je sigurno da vlasnik 4 dionice ima pravo na 1, vlasnik 8 na 2, vlasnik 12 na 3 itd……vlasnik 5 dionica na 1 (eventualno 2 ukoliko ostane za drugi krug), vlasnik 3 dionice nema zagarantiranu 1 dionicu. Eto, to je informacija koju sam upravo dobio i koja bi morala biti 100% točno.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Vezano uz dokapitalizaciju…..jedino što je sigurno da vlasnik 4 dionice ima pravo na 1, vlasnik 8 na 2, vlasnik 12 na 3 itd……vlasnik 5 dionica na 1 (eventualno 2 ukoliko ostane za drugi krug), vlasnik 3 dionice nema zagarantiranu 1 dionicu. Eto, to je informacija koju sam upravo dobio i koja bi morala biti 100% točno.

vlasnik 5 nikako nema pravo na 2

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


fenomeno: ” Vezano uz dokapitalizaciju…..jedino što je sigurno da vlasnik 4 dionice ima pravo na 1, vlasnik 8 na 2, vlasnik 12 na 3 itd……vlasnik 5 dionica na 1 (eventualno 2 ukoliko ostane za drugi krug), vlasnik 3 dionice nema zagarantiranu 1 dionicu. Eto, to je informacija koju sam upravo dobio i koja bi morala biti 100% točno. ”

vlasnik 5 nikako nema pravo na 2

Najvjerojatnije, zato sam i napisao da ima pravo na zagarntiranu 1, a 2 eventualno u drugom krugu, ali nikako zagarantirano

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

New Report

Close