INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova vezanost trgovine građevinarima sa situacijom u Crnoj Gori je stvarno nevjerojatna! Kada rastu 5% ingra raste 0,25%, kada krenu padati, ingra i dlkv padnu više i završe u minusu, a oni su odavno već nadoknadili sve minuse. Užas.


Ova vezanost trgovine građevinarima sa situacijom u Crnoj Gori je stvarno nevjerojatna! Kada rastu 5% ingra raste 0,25%, kada krenu padati, ingra i dlkv padnu više i završe u minusu, a oni su odavno već nadoknadili sve minuse. Užas.

a na osnovu čega bi to ingra trebala rasti??

idući tjedan će bit bolje...

A na osnovu čega bi trebala padati?

ja ne vidim da pada. gdje je bila u petak tu je i sada. prosjecna u petak 39,97 danas 40,11
znaci jos uvijek u plusu.

idući tjedan će bit bolje...



Ova vezanost trgovine građevinarima sa situacijom u Crnoj Gori je stvarno nevjerojatna! Kada rastu 5% ingra raste 0,25%, kada krenu padati, ingra i dlkv padnu više i završe u minusu, a oni su odavno već nadoknadili sve minuse. Užas.

a na osnovu čega bi to ingra trebala rasti??
[/quote]

na osnovu statistike,jer dugo nije [lol] ali se ipak vidi da se radi o stabilnoj firmi ako je suditi po cijeni, ni makac od 40 [lol]


ja ne vidim da pada. gdje je bila u petak tu je i sada. prosjecna u petak 39,97 danas 40,11
znaci jos uvijek u plusu.

Ako ne razumiješ što želim reći, žao mi je. Prije mjesec dana je bila preko 43, a sada ne može završiti na 40. To je pad od nešto manje od 8%.

Kakav se ovo junak svako malo pojavljuje na bidu sa 1 kom [undecid]

Mean people suck and nice people swallow!


Također u Alžiru još nije gotovo.

Da stvarno u kojem je to stadiju?

Mean people suck and nice people swallow!

Slabo se piše ovdje zadnjih par dana izgleda da su se svi drukeri preselili na IGH, meni je baš bilo zanimljivo s njima.
Neće valjda Ingra krenuti gore u tišini?


Neće valjda Ingra krenuti gore u tišini?

Prije uz veliki prasak [wink]

Mean people suck and nice people swallow!

Samo da je ne povuče konzorcij kad potvrde da ne mogu dobiti jamstvo…
Ne bi bilo dobro…[undecid]



Također u Alžiru još nije gotovo.

Da stvarno u kojem je to stadiju?
[/quote]

To je nažalost u stadiju piši kući propalo. Skoro pa 100 posto… Isto ko svi ingrini potezi u zadnjih 2 godine. Ponekad mi se čini da firmu vode osnovoškolci. Ništa nisu napravili kako valja. Ja ne izlazim jedino iz razloga što sam lud u glavu, iako sam gotovo siguran da će ovo ostati zakopanije od ičega…. [bye] [angry]

New Report

Close