INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Je, i ja mislim da je to ingrino zemljište, baš kao što je i zemljište od arene bilo ingrino.
Ingra će to raditi vrlo vjerojatno a možda i uloži svoj kapital, te preuzme 25 do 50 posto vlasništva tog arena centra.
Šteta što je burza prestala raditi jer bi počeo sumanuto lupati po asku… [undecid]

Ne znam čemu vam je trebala zadnja rečenica, da popunite post ili se spremate na prodaju. [shocked].
Joj, joj…

[/quote]


Unicorno, 21.02.2010. u 15:22

Dobro nam se vratio kolega Operenhajm, makar i pod novim nickom "konzorcij"
Bilo nam je tako dosadno bez tebe

….
Ingra je isto tako otpustila velik broj radnika i velik broj dionica.
Nije to nikakav buy signal!!!
Dobro promislite svojom glavom i izvucite pouku iz tragičnih sudbina nas koji smo ovdje zapeli.
Pozdrav svima DOBRONAMJERNIMA!!!!

[/quote]

Dajte se više odlučite dal prodajete ili kupujete. Postajete dosadni. [yawn]

Jel se samo praviš ili ti stvarno nije jasno?
Pa ono šta si citirao je bila obična drukerska zafrkancija.
I ja i Bigboss i filija dobro znamo da zemljište pripada trigranitu koji je ingru dobro iskoristio i ostavio na cjedilu, a trebali su sudjelovati u financiranju arene.
Zemljište na kojem je sagrađena arena je također pripadalo trigranitu.
Ingra je trebala sudjelovati u arena centru, ali je izašla iz projekta jer nema novaca.
Baš si interesantan, samo tako nastavi i ulaži u znanje!!!
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima INGRE!!!!

Slažem se da je to bila drukerska zafrkancija, ali mi je drago da ste shvatili bit problema.
Samo se nemojte previše živcirati.

Evo da i ja pozdravim PRAVE day tradere. I oni su dioničari INGRE !!! [wink]

ekipa, drukanje ovdje više ne igra nikakvu ulogu prema dolje. cijena će se vrtiti oko 40 kn dok ne dođe prva pozitivna vijest i onda će biti nagli rast cijene. hoće li to biti za 1 mjesec ili 6 nije bitno, bitno je da znatnije od ovoga ingra neće pasti

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


ekipa, drukanje ovdje više ne igra nikakvu ulogu prema dolje. cijena će se vrtiti oko 40 kn dok ne dođe prva pozitivna vijest i onda će biti nagli rast cijene. hoće li to biti za 1 mjesec ili 6 nije bitno, bitno je da znatnije od ovoga ingra neće pasti

Nevjerovatno je koliko se drukera skuplja na određenom topicu dok dionica grebe po dnu. Dosta to govori o psihologiji ulagača. Sjećam se pred godinu-dvije dok se ova dionica vrtila oko 200kn svi su je preporučivali kao best buy, vjerovatno su to isti ljudi koji sada pljuju po njoj.
Smisao ulaganja je pokušati dobiti nekakvu predožbu o firmi u budućnosti te na temelju sadašnje vrijednosti odrediti dali se tu može zaraditi.
Financijska izvješća su gotovo uvijek uračunata u cijene, tako da na loš FI 2009g dionica uopće neće negativno reagirati.
Prema mojim procjenama Ingra je definitivno best buy 2010g po cijeni oko 40 kn, u tu cijenu je uračunato toliko negativnih očekivanja, da je jedan prosječan poslić može ispaliti u nebesa.
Ali većini naših "investitora" s foruma Ingra će postati zanimljiva iznad 100 kn kad budu imali opipljive brojke. Od 40kn do 100kn je 150% rasta nešto što ovi burek ulagači neće nikada zaraditi.

Ingra i u slučaju stečaja vrijedi više od 40 kuna, ali to je nemoguća opcija.
Strpljivi će na ovoj dionici zaraditi između 100 i 200 % i to do kraja ove godine bez obzira što drukeri mislili i pisali po forumu.


Ingra i u slučaju stečaja vrijedi više od 40 kuna, ali to je nemoguća opcija.
Strpljivi će na ovoj dionici zaraditi između 100 i 200 % i to do kraja ove godine bez obzira što drukeri mislili i pisali po forumu.

…koliko god mi smeta pljuvanje po Ingri, utoliko sam i sretan jer mi to govori koliko puno ima zainteresiranih za kupnju ove dionice(inače ne bi pisali po ovoj temi po nekoliko komentara dnevno), i upravo oni su to pogonsko gorivo koje će je vinuti u nebesa, ali tek posle 45-50kn, jer će do tada još uvijek tražiti spuštanje na 25…bute vidli da bu bilo upravo tak…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


http://seebiz.eu/hr/nekretnine/ljubicic-treba-ozakoniti-kupnju-stana-na-leasing,68913.html

…dobra ideja…za sve…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Istina je što fajrunt kaže.Ako dođe posao,nebi me čudio niti rast od 20% u jednom danu.
A bez posla kako se bude kretao crobex tako će i ingra. Mogli bi malo porasti na račun crne gore i ako se ingre to ne tiče,al uvijek zavlada euforija.

Samo ne vidim šta čeka ta uprava,pa zar su toliko nesposobni naći neki posao, oni će svu lovu od arene potrošiti na kamate izdavajući ove papiriće.
Ovo je postalo spajanje kraja s krajem. Nešto ko peglanje kartice. Prikaži dobit, pa se opet zaduži do grla.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Kao što sam već ranije pisao pregovori sa Tehnor energy su još u tijeku i Ingra ima velike šanse dobiti taj posao. Također u Alžiru još nije gotovo. Valjda će nešto upasti.


Jel se samo praviš ili ti stvarno nije jasno?
Pa ono šta si citirao je bila obična drukerska zafrkancija.
I ja i Bigboss i filija dobro znamo da zemljište pripada trigranitu koji je ingru dobro iskoristio i ostavio na cjedilu, a trebali su sudjelovati u financiranju arene.
Zemljište na kojem je sagrađena arena je također pripadalo trigranitu.
Ingra je trebala sudjelovati u arena centru, ali je izašla iz projekta jer nema novaca.
Baš si interesantan, samo tako nastavi i ulaži u znanje!!!
Pozdrav svim PRAVIM dioničarima INGRE!!!!

Bemmumiša [shocked]

Onda je ovo super cijena za izlaz ako je ovako kako ste vi predstavili kolega.

Bojim se da sam imao pravo danas točno godinu dana kada sam govorio da je 40 kn savršena cijena za izlaz iz ove ciganske navlakuše.

Ne znam jel kolega Plavi još uvijek ima u potisu INGRA MOŽE LI BOLJE? Jel znate vi kolega? Ili mu je novi potpis Ingra, okrala me ko malog m.

Znači spušili su sve. Ugovor o areni mogu prodati samo uz lihvarski diskont. Pljunuli su si u lice kada su prestali plaćati dobavljačima i uništili su si ugled do balička. Gazde su se namirile, a ostali tu pjevaju borbene.

http://www.poslovni.hr/140451.aspx

"…….Od građevinskih tvrtki a koji imaju ugovore tako će ove godine najbolje proći Hidroelektra i Konstruktor. Hidroelektra je vodeći partner za gradnju autoceste do Vrgorca, a na toj dionici su uz njih Konstruktor, Viadukt, Cesta Varaždin, Zagorje Tehnobeton, Strabag i Ingra. Kod dionice Buševac – Lekenik vodeći je partner Konstruktor, zajedno s Hidroelektrom i Osijek Koteksom. I Konstruktor i Hidroelektra imaju ugovorene poslove na dionicama Podravskog ipsilona."

marcello

New Report

Close