INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ko labuđe jezero,samo što je zaleđeno [lol]

Kolega, morat ćete biti malo precizniji. Moja greška, nisam shvatio vaš britki humor.

Kakvu korist će imati Ingra od toga shopping centra konkretno?

Ingra gradi ARENU u javno-privatnom partnerstvu, te grad i država imaju platiti cca 7,5 mil eura na rok od 28 godina, i pravo otkupa, nakon 8 bod za cca 80, 40 mil eura!
Vidi se da je ARENA loša investicija, te da je precjenjena te se nemože lako namiriti obveze prema INGR!
Da paradoks gluposti bude veči, sad HOLDING istu stvar možda vrati (Intel, Ingra, Dialogos i Orfej)
bez naknade, naravno ako uspije u svom naumu…… [lol]

Ja tu vidim samo BALKAN NA KVADRAT!
Ponekad da čovjek ne povjeruje gdje živi!

Mislim da je jedino ona tvornica bio dizela bilo nešto O.K. i pametno, za sve , (državu, Ingru, inu, prirodu, inaravno profit…

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Ovo mi je najbezbrižnija dionica … 2010. biti će sasvim druga priča [bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ovo je moja naj draža dionica! Za ovu dionicu čovjek treba imat dobre živce i strpljenje…

ingra je ko ht nejde gore ali bogami ni dolje [lol]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


ingra je ko ht nejde gore ali bogami ni dolje [lol]

kažu da su je fondovi u omjeru 1:1 cijenili 100 kn više od HT-ja [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Je, i ja mislim da je to ingrino zemljište, baš kao što je i zemljište od arene bilo ingrino.
Ingra će to raditi vrlo vjerojatno a možda i uloži svoj kapital, te preuzme 25 do 50 posto vlasništva tog arena centra.
Šteta što je burza prestala raditi jer bi počeo sumanuto lupati po asku… [undecid]

Ne znam čemu vam je trebala zadnja rečenica, da popunite post ili se spremate na prodaju. [shocked].
Joj, joj…


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Nekretnine/Kako-ce-izgledati-Arena-centar
A mogla bi i ingra nešto raditi za TRI GRANIT……. [lol] [lol]

Zna li itko išta o ovoj gradnji oko arene? U kakvim su odnosima ostali tri granit i ingra?
Piše trebalo bi biti gotovo do kraja godine,postoji li neki natječaj za gradnju?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

19.2.2010

Slom građevinara u regiji

Hrvatsku i Sloveniju muče "nekretninski baloni" i dugovi građevinara. U Sloveniji, Srbiji i Mađarskoj ne prestaje val bankrota prezaduženih građevinara u kojem je likvidirano tisuće građevinskih tvrtki
…………..
Mogu li si građevinari objektivno priuštiti bojkot Vladine akcije obzirom na poslovne rezultate, stanje zaduženosti, situaciju u sektoru? Kraj prošle godine obilježen je nizom zabrinjavajućih korporativnih vijesti: nepodmirene obveze građevinara progresivno rastu, Hidroelektra je poslala 800 radnika na godišnji, Ingrina tvrtka kći je blokirana, Osijek Koteks ima operativu "na čekanju", navodno je i Konstruktor pred domaćim blokadama, IGH nema novca za plaćanje ugovorenog zemljišta Zagrebačkom holdingu.

Ingri je u devet lanjskih mjeseci dobit pala za 98 posto na neznatnih 1,31 milijuna kuna[bye] [bye] [bye], a prihodi su smanjeni za 37 posto na 447,46 milijuna kuna. Institut IGH imao je pad dobiti od 40 posto na 36,34 mil. kuna, a prihoda za 6,8 posto na 594,19 milijuna kuna.
Vaš link


Je,je shvatili smo poruku [bye]

Zar Ingra još prikazuje dobit? A cijena na manje od 10% od ATH?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

http://seebiz.eu/hr/nekretnine/ljubicic-treba-ozakoniti-kupnju-stana-na-leasing,68913.html

Neimar, 21.02.2010. u 13:33

Dobro nam se vratio kolega Operenhajm, makar i pod novim nickom "konzorcij"
Bilo nam je tako dosadno bez tebe

Haha!!
Zar niste mene svi do nedavno optuživali da sam reinkarnacija Operenhajma? [lol]
Dopustite mi da zahvalim kolegi konzorciju na njegovom humanitarnom angažmanu na temi ingre.
Da je bilo ovdje više korektnih kolega poput njega kad sam ja kupovao ingru, možda ne bi zapao u teške gubitke…i prokockao imetak koji sam stjecao godinama!
Ali sad je prekasno, nisam slušao ni prijatelje, ni brokera, ni dobronamjerne forumaše.
Mislio sam da imam svu pamet svijeta i da će ingra preko noći narasti na 60 kuna kako su mi sugerirali drukeri na ovoj temi…
Sada trpim gubitke. Izgubio sam svoj teško zarađen novac.
Tek nakon toga sam shvatio da su i oni zapeli u ovoj dionici i da ne mogu iz nje..
Sav novac im je zarobljen ovdje i jedino im preostaje drukanje.
Industrogradnja je poslala radnike na godišnji jer nema posla..nemaju za plaće! Iznajmljuju neboder! Ingra je isto tako otpustila velik broj radnika i velik broj dionica.
Nije to nikakav buy signal!!!
Dobro promislite svojom glavom i izvucite pouku iz tragičnih sudbina nas koji smo ovdje zapeli.
Pozdrav svima DOBRONAMJERNIMA!!!!

New Report

Close