INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako sam se ukenjao… gledam DDJH i na kupnji 38kn…. i nebrem blivit
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Redovni promet….6.520.637,25
Instituc. promet …4.760.000,00
Ukupni promet….11.280.637,25

INGRA: 16.340,77
[thumbsup]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Jasan pokazatelj je i cijena ingrinih obveznica, sada se ne mogu nabaviti ispod 84,99 Kn, a još prije 3 tjedna moglo se kupiti po 75 Kn………

Još bolja je slika cijene kamatne stope prekonoćnih pozajmnica, pala je drastično, cijena svih dionica zbog oporavka u RH ide drastično, a sutra počinju i HNB aukcije za kredite……. Sve je bolje i bolje, iako cijena dionice pada, neće to još dugo trajati, to znam………

Kako je lijepo vidjeti da se cijelo tržište oporavlja………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Dva koraka naprijed,jedan nazad, pa jedan naprijed dva nazad. Tako se tržište oporavlja.
A za ingru da ne govorim.dno dna je bilo 33. A sad smo na 39.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Jasan pokazatelj je i cijena ingrinih obveznica, sada se ne mogu nabaviti ispod 84,99 Kn, a još prije 3 tjedna moglo se kupiti po 75 Kn………

Još bolja je slika cijene kamatne stope prekonoćnih pozajmnica, pala je drastično, cijena svih dionica zbog oporavka u RH ide drastično, a sutra počinju i HNB aukcije za kredite……. Sve je bolje i bolje, iako cijena dionice pada, neće to još dugo trajati, to znam………

Kako je lijepo vidjeti da se cijelo tržište oporavlja………

a gdje vi vidite taj oporavak? u kojem sektoru? ja ga baš ne vidim! ovo je sve korak naprijed nazad dva, pa nismo se makli smjesta!! kod nas burza jedan dan u zelenom i svi optimisti a za 3 dana će bit opet sve po starom!!

idući tjedan će bit bolje...


Dva koraka naprijed,jedan nazad, pa jedan naprijed dva nazad. Tako se tržište oporavlja.
A za ingru da ne govorim.dno dna je bilo 33. A sad smo na 39.

u potpunosti se slažem s vama, pa skoro smo to i na isti način objasnili [lol]

idući tjedan će bit bolje...



Jasan pokazatelj je i cijena ingrinih obveznica, sada se ne mogu nabaviti ispod 84,99 Kn, a još prije 3 tjedna moglo se kupiti po 75 Kn………

Još bolja je slika cijene kamatne stope prekonoćnih pozajmnica, pala je drastično, cijena svih dionica zbog oporavka u RH ide drastično, a sutra počinju i HNB aukcije za kredite……. Sve je bolje i bolje, iako cijena dionice pada, neće to još dugo trajati, to znam………

Kako je lijepo vidjeti da se cijelo tržište oporavlja………

a gdje vi vidite taj oporavak? u kojem sektoru? ja ga baš ne vidim! ovo je sve korak naprijed nazad dva, pa nismo se makli smjesta!! kod nas burza jedan dan u zelenom i svi optimisti a za 3 dana će bit opet sve po starom!!
[/quote]
oporavak je krenuo ….jučer je bilo 39,99 a sad je već 40,00 !!!

Ma kakav oporavak, pa već tjedan dana ako ne i više se cijena vrti između 39 i 40.
Oppenheim mudro šuti a možda mu je i bolje jer bi cijena mogla dodatno pasti ako nešto zucne.
Ingru bi trebalo poslati u drugu kotaciju i tada ne bi imao prigovora…možda se to popravi kad konačno prodaju burzu jer ovo je stanje nepodnošljivo…

Inače, uskoro će predsjednikom nadzornog odbora postati čovjek koji je rasprodajom svojih dionica svima dao do znanja koliko vjeruje u ingru.
Možda to konačno pokrene cijenu sa ove zacementirane razine…u određenom smjeru kojeg možete i sami pretpostaviti. [wink]

Pregovori sa Tehnor energy su još u tijeku. Ingra još uvijek ima velike šanse da dobije taj posao.


Ova Ingra je zapeta ko šprih [lol]
Do kraja tjedna je garan na 40 kuna!

Uvaljali mi kecove, a prognoziram ko Nostardamus [rolleyes]
Jesam rekao da će do kraja tjedna Ingra probit 40 kuna ko strijela?

evo ga [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Jasan pokazatelj je i cijena ingrinih obveznica, sada se ne mogu nabaviti ispod 84,99 Kn, a još prije 3 tjedna moglo se kupiti po 75 Kn………

Još bolja je slika cijene kamatne stope prekonoćnih pozajmnica, pala je drastično, cijena svih dionica zbog oporavka u RH ide drastično, a sutra počinju i HNB aukcije za kredite……. Sve je bolje i bolje, iako cijena dionice pada, neće to još dugo trajati, to znam………

Kako je lijepo vidjeti da se cijelo tržište oporavlja………

a gdje vi vidite taj oporavak? u kojem sektoru? ja ga baš ne vidim! ovo je sve korak naprijed nazad dva, pa nismo se makli smjesta!! kod nas burza jedan dan u zelenom i svi optimisti a za 3 dana će bit opet sve po starom!!
[/quote]
oporavak je krenuo ….jučer je bilo 39,99 a sad je već 40,00 !!!
[/quote]

ovo bi ja sad već nazvao divljanje cijene..40,18 trebala bi hanfa blokirati trgovanje da vidi šta se događa

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close