INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li to znači nadopuni rečenicu ili nam slijedi ravna linija što se tiče cijene dionice?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

ajde što kukate!
pali smo ispod 40kn. ja se danas nakrcao do kraja. za par dana će trend opet gore kad se objave novi projekti i prodavati čemo po 50+ i opet se krcati u dakovštinu koja će dotle završiti ciklus..

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Nemojte se nadati izvješću za 4Q. Biti će godišnje izvješće tek 1.4. aprililili. Istina, ni jedan građevinac nije dostavio izvješće za 4Q osim tehnike, ali to je nerevidirano, pa oni tvrde da je to građevinarima nemoguće dostaviti. Problem je zbog čega sve to lijepo ne objasne svima, pa da svi znaju na čemu su.

napokon dobre vijesti,bdi up, sad će sigurno i ingra [sealed]

idući tjedan će bit bolje...


napokon dobre vijesti,bdi up, sad će sigurno i ingra [sealed]

[lol]

luke, brodovi...

prije vdkt

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

…pa zar niste zadovoljni sa današnjim danom???…ja jesam…di0oničarstvo je dugoročno ulaganje, nije kockarnica…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…pa zar niste zadovoljni sa današnjim danom???…ja jesam…di0oničarstvo je dugoročno ulaganje, nije kockarnica…

i ja sam isto zadovoljan današnjim danom, eto sve se pokreće na našem tržištu!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


U privitku TA ingre…a sto dalje?

Pa po TA …može samo gore …..sam si nacrtao liniju trenda od 9.3. .—- RSI ima potencijal prema gore …MACD također ….Stohastic također … Pitanje samo kolko je jaka kočnica ?
Što ju jače koče …jače će gore al da ju koče ….bogme rukama i nogama i to j….čki !!!

Čudo neviđeno!!! Na kraju prošlo na 39,99. Još će nas DKVS s lakoćom prešišati:::(((
Sutra na bidu 40,05. Nemreš bilivit [pray]



…pa zar niste zadovoljni sa današnjim danom???…ja jesam…di0oničarstvo je dugoročno ulaganje, nije kockarnica…

i ja sam isto zadovoljan današnjim danom, eto sve se pokreće na našem tržištu!
[/quote]

…naravno, treba malo i počekati a ne odmah u 3-4 mjeseca bi da zarade 20-50%…pa ljudi moji mi smo u krizi, takvo što će doći za 2-3 godine kada će se jahati na valovima i skinuti sigurnih 10-20% pa i više u nekoliko mjeseci…do tada treba raditi pamet i strpljenje…mjere koje se poduzimaju imati će učinka, samo polako, sada je vrijeme akumulacije…pogledajte graf u zadnje 4 godine…da li biste voljeli da za 4 godine opet ide takav graf???…e pa sada se vrše pripreme…da ne bude posle, ehh što nisam kad je ono bilo po…pa tko voli nek izvoli…pozzz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



U privitku TA ingre…a sto dalje?

Pa po TA …može samo gore …..sam si nacrtao liniju trenda od 9.3. .—- RSI ima potencijal prema gore …MACD također ….Stohastic također … Pitanje samo kolko je jaka kočnica ?
Što ju jače koče …jače će gore al da ju koče ….bogme rukama i nogama i to j….čki !!!
[/quote]
[thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close