INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolika je mogućnost da se Ingra raspadne?


Kolika je mogućnost da se Ingra raspadne?

ugrubo izračunato otprilike 8,48875%, na dan 16.02.2010 u 17:19.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ma neće se raspast. Čeka se neki poslić već godinu dana.nije stigao E pa time sad ima šanse da bude neki poslić u idućih godinu dana. Optimistično gledano!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Jadni smo a još nam se i rugaju…
Ajmo malo optimističnih postova. Nisam ja valjda zadnji optimist na ovoj temi?
Hvata me nostalgija u ovim teškim trenucima pa listam temu unazad i čitam postove Antiše, Bigbossa, filije, arene…
Prodati ćemo arenu, onda ćemo dobiti posao u BH, Alžiru, pa će se prodat stanovi…
Prijatelji stari, gdje ste [undecid]
Evo guraju nas zlobni fond menađeri duboko ispod..više se ne nazire 40…


Ja se pomalo povlačim s aktivnog sudjelovanja na burzi. Konačno je došlo vrijeme da se dionice mogu držati duže vremena, neće više biti padova. A kad će rasti?
Kad bude razloga za to!
Ingra je odlična firma i to je razlog što je ja imam u porfelju. Donositi zaključke o firmi na osnovu jedne loše godine u cikličkom sektoru kao što je građevina je krajnje neozbiljno.
Ingra je od 2005-2008g imala prosječni godišnji rast prihoda više od 50%, to se zove odlična firma i sposoban managment. Nađite mi još jednu takvu.
Ova recesija je meni pružila priliku da postanem dioničar Ingre za male novce. Cijena je fer, poslova sada nema toliko koliko je bilo dok je Ingra vrijedila 400 kn, ali i to će se promijeniti.

Pozdrav dobronamjernima!

Ne bi se ipak složio, dok na VDKT, HDEL, DLKV, THNK, IGH imamo brutalni masakr, INGRA i nema pomaka. Grebemo po dnu, koliko još je upitno

Ma eto pitam jer se naslušao svakakve negative iz krugova bliskih Ingri, a osobno posjedujem par tisuća dionica pa mi nije svejedno. Od svih dionica u portfelju (a to je nemalo) priznajem ova mi zadaje najviše briga, ostale ne moram ni gledat postavim target i pustim da se kisele pa nekoliko godina ako treba, ne znam koji me vrag tjeral da se vratim u nju nakon što sam fino na njoj zaradio zadnjom prodajom…

Evo jednog stečaja… [undecid]

HRT-ov Orfej ide u stečaj, a time izlazi i iz Arene

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/mediji/hrt-ov-orfej-ide-u-stecaj%2c-a-time-izlazi-i-iz-arene,68639.html


Ma eto pitam jer se naslušao svakakve negative iz krugova bliskih Ingri, a osobno posjedujem par tisuća dionica pa mi nije svejedno. Od svih dionica u portfelju (a to je nemalo) priznajem ova mi zadaje najviše briga, ostale ne moram ni gledat postavim target i pustim da se kisele pa nekoliko godina ako treba, ne znam koji me vrag tjeral da se vratim u nju nakon što sam fino na njoj zaradio zadnjom prodajom…

-Pa valjda zato, što misliš na njoj još jednom zaraditi.Ili sam ja možda Fata?

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont



Ma eto pitam jer se naslušao svakakve negative iz krugova bliskih Ingri, a osobno posjedujem par tisuća dionica pa mi nije svejedno. Od svih dionica u portfelju (a to je nemalo) priznajem ova mi zadaje najviše briga, ostale ne moram ni gledat postavim target i pustim da se kisele pa nekoliko godina ako treba, ne znam koji me vrag tjeral da se vratim u nju nakon što sam fino na njoj zaradio zadnjom prodajom…

-Pa valjda zato, što misliš na njoj još jednom zaraditi.Ili sam ja možda Fata?
[/quote]

Jes’ vala fato ma prokleta bila pohlepa

dok nejde kupnja – ide prodaja!
[huh]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

U privitku TA ingre…a sto dalje?

Optimist - loše informirani pesimist


U privitku TA ingre…a sto dalje?

mislim da sad sljeduje : __________________________________________________________

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close