INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda dobiva podatke o prodaji na mobitel pa si je postavio odbrojavanje da mu dolaze sms prije nego ovo ode ko šprih!

Netko vam se stvarno ruga IMHO

ma jucer je bio isto taj igrac..
vjerojatno u nedostaku ulagatelja on se malo zaigrao…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Jadni smo a još nam se i rugaju…
Ajmo malo optimističnih postova. Nisam ja valjda zadnji optimist na ovoj temi?
Hvata me nostalgija u ovim teškim trenucima pa listam temu unazad i čitam postove Antiše, Bigbossa, filije, arene…
Prodati ćemo arenu, onda ćemo dobiti posao u BH, Alžiru, pa će se prodat stanovi…
Prijatelji stari, gdje ste [undecid]
Evo guraju nas zlobni fond menađeri duboko ispod..više se ne nazire 40…

39,50 1,050
39,55 500
39,69 918
39,70 2,000
39,74 100
39,75 500
39,78 604
39,79 211
39,80 244
39,95 100



Izgleda da će se danas zacementirati prodaja ispod 40kn.
Idemo dublje polako ali sigurno.
Prilika za ući u ingru? …ali stvarno dugoročno [wink]

Nema tu kruha za PRVE dioničare INGRE (one prije splita, a bogami i poslje)

Evo ako mi vlada ukine HARAČ ja dajem časnu pionirsku da ću tu lovu ulupati svaki mjesec u Ingru, po principu: kako došlo tako ošlo [smiley]
[/quote]

…sad dok sam se tak lepo priviknul na harač…pa da ga ukinu?
Nema šanse!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

ma samo bez panike-to je "ingra"
kad-tad poteci ce voda i nas mlin..
ptice rugalice obicno ne prolaze dobro [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Ma svega će bit, al prijatelja neće moj Neimare. Ići će sada stanovi kada Jaca uleti s 200 ojra po kvadratu, ali rekla je da ako će se kupovati skupi stanovi od Ingre da će uletiti i sa više.

Zapeta je Ingra ko šprih! Još samo da nam se kolega Plavi vrati na temu i samo nebo je granica.


Jadni smo a još nam se i rugaju…
Ajmo malo optimističnih postova. Nisam ja valjda zadnji optimist na ovoj temi?
Hvata me nostalgija u ovim teškim trenucima pa listam temu unazad i čitam postove Antiše, Bigbossa, filije, arene…
Prodati ćemo arenu, onda ćemo dobiti posao u BH, Alžiru, pa će se prodat stanovi…
Prijatelji stari, gdje ste [undecid]
Evo guraju nas zlobni fond menađeri duboko ispod..više se ne nazire 40…

39,50 1,050
39,55 500
39,69 918
39,70 2,000
39,74 100
39,75 500
39,78 604
39,79 211
39,80 244
39,95 100

…teško onome kome si ti optimist… [lol] …pa krećemo se na 0:0…39,50, s obzirom da su drugi u većem crvenilu…prva prodaja je na 39,60 što je u granicama o%…dakle ne padamo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ma svega će bit, al prijatelja neće moj Neimare. Ići će sada stanovi kada Jaca uleti s 200 ojra po kvadratu, ali rekla je da ako će se kupovati skupi stanovi od Ingre da će uletiti i sa više.

Zapeta je Ingra ko šprih! Još samo da nam se kolega Plavi vrati na temu i samo nebo je granica.

I meni strašno nedostaju neki forumaši.
Ovi koje sam već naveo, a posebno plavi i blueman.
Oni bi nam mogli donijeti sreću, baš kao što je ingra njih usrećila.
Također bi se trebao vratiti i Operenhajm.
Siguran sam da bi znao reći što nam je činiti.

Bljumen je bio drag dečko, on je DCF metodom za idučih 100 godina s brutalnim rastom dobiti došao do cifre od 120.000 kuna (po današnjem 800 kuna) za dioncu kao bagatelno i svima poželjno.
Sam je zaboravil reći koji je predznak ispred te cijene (+ ili -)


ma samo bez panike-to je "ingra"
kad-tad poteci ce voda i nas mlin..
ptice rugalice obicno ne prolaze dobro [lol]

Za ingru nema brige, sada je došlo do pozitivne akumlacije kapitala, ali i različiti sektori će povući crobex, a tako će doći do viška kapitala.

Ako ovdje cijena kojim slučajem padne, eto prilike za one koji znaju što je prilika……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

po svim komentarima daje se zaključiti da je Ingra u fazi ružnog pačeta, kako će priča završiti i kada će Ingra shvatiti svu svoju ljepotu ili će nam ostati samo m..a labudova, to će riješiti tržište [cry]

Tko je sutra na prodaji po 39kn. ?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close