INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Polako ali sigurno prodaja gura ingru ispod 40kn.

Ako ste pratili zadnjih dana, znate da se prodaja uglavnom držala na 40, a rijetko kad su se nalozi spuštali niže…

Sad se skupljaju niže…nebu ovo dobro završilo.

Nije dobro, nije…

Pozdrav svim PRAVIM dioničarima INGRE!!!


ništa iznenađujuće-taj trend je bio primjetan već tijedan -dva -laganim korakom prema 35 kn…

Bez glasnogovornika Debana nema nikakve informacije. A ako njega nema (a nema ga i ne mora ga biti ni duže vrijeme) vjerojatno nitko ubuduće neće ni objaviti izvješće ni bilo što drugo. Neviđeno!!!



…ekipa odoh ja sa ovog djela foruma…uživajte mi i čujemo se za 3-4 mjeseca…pozzzzz

kud baš sada kad će krenuti
[/quote]

Dobro, ne baš sad odmah, ali čim corbex potegne 15-20% gore ja sam siguran da će i Ingra odraditi rast od barem 2-3%.

Pozdrav svim PRVIM dioničarima INGRE!!!




…ekipa odoh ja sa ovog djela foruma…uživajte mi i čujemo se za 3-4 mjeseca…pozzzzz

kud baš sada kad će krenuti
[/quote]

Dobro, ne baš sad odmah, ali čim corbex potegne 15-20% gore ja sam siguran da će i Ingra odraditi rast od barem 2-3%.

Pozdrav svim PRVIM dioničarima INGRE!!!

[/quote]

Ha ha, mislim da si utješio mnoge.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ha ha, mislim da si utješio mnoge.

Nemoj tako! Moram afirmativno pisati,a teško je to s Ingrom. Vidiš da su me diskutant i prije par dana optužili da sam točno prije godinu dana tu na forumu kada je cijena dionice bila 44 kune, prognozirao pad.
A vidi Ingru danas, ha!!!!! [thumbsup] Bemmumiša, skroz sam fulo cijeli fudbal [lol]

Ljudi, ako ukinu harač bit će novaca za jeftine dionice ingre!!!

Izgleda da će se danas zacementirati prodaja ispod 40kn.
Idemo dublje polako ali sigurno.
Prilika za ući u ingru? …ali stvarno dugoročno [wink]


Ljudi, ako ukinu harač bit će novaca za jeftine dionice ingre!!!

Pa da, stvarno. Kad ukinu harač, ostat će ti 2%-4% više od dividende i moći ćeš i to reinvestirati u Ingru.


Izgleda da će se danas zacementirati prodaja ispod 40kn.
Idemo dublje polako ali sigurno.
Prilika za ući u ingru? …ali stvarno dugoročno [wink]

Ti mora da imaš većinu dionica na zse, svugdje te ima. Dugoročno danas ne postoji. Sve sve zbiva svjetlosnom brzinom. Problem je samo u tome da tko visoko leti nisko pada. I to jako brzo. Zato je ova bonaca na ingri jako dobra stvar. I polagani rast je izvrsna stvar. U svakom slučaju: kad ode gore sve i mi ćemo, prije ili kasnije, brže ili polakše. Tko nam kriv kad ima puno onih koji vole gubiti.


Izgleda da će se danas zacementirati prodaja ispod 40kn.
Idemo dublje polako ali sigurno.
Prilika za ući u ingru? …ali stvarno dugoročno [wink]

Nema tu kruha za PRVE dioničare INGRE (one prije splita, a bogami i poslje)

Evo ako mi vlada ukine HARAČ ja dajem časnu pionirsku da ću tu lovu ulupati svaki mjesec u Ingru, po principu: kako došlo tako ošlo [smiley]

Kako se neko ruga s ovom dionicom.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Najbolje ponude [ INGR-R-A ]
Kupnja Cijena
10

39,50
381

39,40
100

39,38
500

39,36
233

39,35
200

39,33
550

39,26
459

39,24
219

39,20
123

39,17

Cijena Prodaja
39,74

100
39,75

450
39,78

604
39,79

211
39,80

2244
39,81

1
39,82

2
39,83

3
39,84

4
39,85

5

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close