INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako će mi to doći na dobro kada če tržišna cijena dionice možda biti manja od povlaštene. Dali je to moguće?

Uff, uff…. Uspio sam dokupiti pa ću poslušati kolegu ksafaric i opustiti kočnice i čekat rasplet događanja…. [smiley5]

A kako stoje stvari, izgleda da sam pogodio dnevni minimum (nadam se)!!![smiley7]

Dođite i hurdite....

kocka..ne brini se…dugoročno si u plusu……
..osim dakako ako nisi digao kredu za kupnju dionica……onda ti se žuri…….
…ali briga ima samo jednu pozitivnu stvar, a ta je čir na želudcu…………….[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Ko nije dokupio magarac [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ima utjeha nama koji nismo dokupili. Vi koji jeste prštite optimizmom. Ajmo sad up.

What we've got here is a failure to communicate...


Samo Vi kupujte INGRU. Čestitam današnjim kupcima na 37.000. Ide to danas u blokadu. Čuje se da su upetljani, a dolazi i ta dokapitalizacija pa je bijeg u blokadu jedino rješenje. Može li gore ???

Još nema blokade…. Kaj ćemo sad?[smiley1]

Čak mi se čini i da je cijena otišla gore (ukoliko dobro razlikujem brojeve od 35000 do 36000)

Dođite i hurdite....

Za sve vas koj imate broj dionica koji nije djeljiv s 4 danas je zadnja prilika za nadokup

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Prošlo sad 100 komada po 37,000 [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kako će mi to doći na dobro kada če tržišna cijena dionice možda biti manja od povlaštene. Dali je to moguće?

Daj se smiri. Nemaš pojma koliko si sretan što si kupio INGRU. Sjekira ti je u med upala. Ali nemam sad vremena da ti to objašnjavam.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

To bi potrajalo…..[smiley2]

Dođite i hurdite....

kocka:

Kako će mi to doći na dobro kada če tržišna cijena dionice možda biti manja od povlaštene. Dali je to moguće?

Daj se smiri. Nemaš pojma koliko si sretan što si kupio INGRU. Sjekira ti je u med upala. Ali nemam sad vremena da ti to objašnjavam.

Ja bi rekel da je človek dobro pital? I ja se to isto pitam, ali ne na Ingri već na jenoj drugoj.

Obrat – naravno. Što sad misle ovi koji su davali po 35? Dioničar ingre je u win-win poziciji: može u dokapitalizaciju i zaraditi, ili prodati ako mu se baš da… Vidjet ćemo još kako se to čisti pred kraj. Ako su davali za ingru regularno 39 bez dokapitalizacije, koliko se isplati danas? Vidjet ćemo dokle se ide. Nema više po na sniženju ništa.
Požuri, jer autobus već trubi…[smiley2]

New Report

Close