INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koje besramno rušenje.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



…nakon ovakvih komentara bilo bi najbolje da javimo Jaci da pročita ove komentare pa da ukine ovu posudbu…ipak su naši stručnjaci koji nemaju Ingru najmjerodavniji…mogli bi vas i u ekonomsko vijeće uzeti…šteta da niste tamo…a kako će to utjecati na građevinu?-zar nikako??? e ljudi moji-ako ovo nije druk onda se stvarno trebaju neki zabrinuti za svoju percepciju budućnosti…a ako je druk opet se treba zamisliti koliko je čovjek spreman biti pokvaren za šaku kunelića…i onda nam ne treba biti čudno što je cijeli svijet spreman za uništenje, uništenje svake vrste zla, jer se toga zaista nakotilo na svakom koraku…

S kim se ti svađaš?
[/quote]

…pa da upravo o takvima pišem…hvala što si potvrdio moje mišljenje i pretvorio ga u činjenicu…udri jedinicu i sada…a što god mi pisali o INGRI ona je na dnu dna…paničari je mogu spustiti na cca 38,39, ali kratkotrajno, no tu smo bili nedavno i nije dočekano 35 a i neće…vijesti su sve povoljnije za ovaj sektor…prema tome samo vi drukajte nema problema… [thumbsup]…uživajte barem u tome kad vam već cijene nisu po volji… [proud]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Koje besramno rušenje.

…ne uzbuđuj se kolega…to je samo burekinvestitor koji je kupio po 39,20 pa čekao veći skok i budući da je propustio 40 uzeo na kraju barem malo-za burek i savijaču…pa dobro ima čovjek pravo da tako trguje no ne mijenja to pozitivan sentiment koji će se ovih dana sve više zagrijavati…pozzz

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Cijena ne mrda previše jer se čeka izvješće.
Ne brinite kolege, bit će i više nego dovoljno vremena na kupnju kad ga objave [wink]



Koje besramno rušenje.

…ne uzbuđuj se kolega…to je samo burekinvestitor koji je kupio po 39,20 pa čekao veći skok i budući da je propustio 40 uzeo na kraju barem malo-za burek i savijaču…pa dobro ima čovjek pravo da tako trguje no ne mijenja to pozitivan sentiment koji će se ovih dana sve više zagrijavati…pozzz

[/quote]

koliko se ovdje čeka na taj veliki rast,svakodnevni burek investitori već imaju burekdžinicu ispred Arene


Cijena ne mrda previše jer se čeka izvješće.
Ne brinite kolege, bit će i više nego dovoljno vremena na kupnju kad ga objave [wink]

pa cijena je tu di je zbog odabranih koji znaju kakav je izvještaj … to je već u cijeni ukalkulirano

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ponavljanje je majka znanja
http://www.poslovni.hr/Content/Article.aspx?id=139906&rnd=1266263082545
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Koji su targeti za ovaj tjedan. Za prošli pamtim 44,45. A sada?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Koji su targeti za ovaj tjedan. Za prošli pamtim 44,45. A sada?

ti isto pamtiš svašta…
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

IGOREEEEEEEE jesi ziv pa gdje si nestao pokazi se u javnosti reci nam bar nesto , negativno (ošli smo u p…. m …….) ili mozda nesto pozitivno (nismo otisli u p…. m……. ), JURE ti se svako vece sepuri pred malim ekranima,ako neznas prepisi mu imovinu [angry]

sta vi ljudi ocekujete u izvjescu"?>> smanjenje troska, otpustanje radnika, otpustanje dijonica, STA???
Dajte ozbiljno napisite sta POZITIVNO ocekujete pa cu razumjeti i uci u ingru, jel mozda ingra odradila neki poso za koji niko nezna ili je uprava ispunila 100 listica lota pa su potrefili sedmicu,?????????

samo svoje misljenje i dokumnete molim [kiss]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


sta vi ljudi ocekujete u izvjescu"?>> smanjenje troska, otpustanje radnika, otpustanje dijonica, STA???
Dajte ozbiljno napisite sta POZITIVNO ocekujete pa cu razumjeti i uci u ingru, jel mozda ingra odradila neki poso za koji niko nezna ili je uprava ispunila 100 listica lota pa su potrefili sedmicu,?????????

samo svoje misljenje i dokumnete molim [kiss]


[thumbsup]

New Report

Close