INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


-Posudba u vrijednosti 31mil. kn
-tj. Oko 4,3mil eura
-znaći ako je posudba 200eura po kvadratu
4,3mil.eura : 200eura=

-znaći radi se o posudbi na 21500 kvadrata

-ako je prosječan stan velik 60kvadrata
21500:60= mizerija od 358stanova.
Ako sam fulao u računici,unaprijed se ispričavam.
I ponavljam radi se o posudbi. Dakle novce moraš vratiti. A stambeni krediti i tako se uzimaju na 20-30 godina.

Pa šta je u tom tako dobro?

ako se ne varam ti moraš vratit taj novac nakon 20 godina ali BEZ kamata….u tom grmu leži zec….

koliko samo to pomaže jednom mojem prijatelju koji baš u zadnjih mjesec dana kupuje stan….jako puno

DOKUP!

…nakon ovakvih komentara bilo bi najbolje da javimo Jaci da pročita ove komentare pa da ukine ovu posudbu…ipak su naši stručnjaci koji nemaju Ingru najmjerodavniji…mogli bi vas i u ekonomsko vijeće uzeti…šteta da niste tamo…a kako će to utjecati na građevinu?-zar nikako??? e ljudi moji-ako ovo nije druk onda se stvarno trebaju neki zabrinuti za svoju percepciju budućnosti…a ako je druk opet se treba zamisliti koliko je čovjek spreman biti pokvaren za šaku kunelića…i onda nam ne treba biti čudno što je cijeli svijet spreman za uništenje, uništenje svake vrste zla, jer se toga zaista nakotilo na svakom koraku…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…nakon ovakvih komentara bilo bi najbolje da javimo Jaci da pročita ove komentare pa da ukine ovu posudbu…ipak su naši stručnjaci koji nemaju Ingru najmjerodavniji…mogli bi vas i u ekonomsko vijeće uzeti…šteta da niste tamo…a kako će to utjecati na građevinu?-zar nikako??? e ljudi moji-ako ovo nije druk onda se stvarno trebaju neki zabrinuti za svoju percepciju budućnosti…a ako je druk opet se treba zamisliti koliko je čovjek spreman biti pokvaren za šaku kunelića…i onda nam ne treba biti čudno što je cijeli svijet spreman za uništenje, uništenje svake vrste zla, jer se toga zaista nakotilo na svakom koraku…

S kim se ti svađaš?

idući tjedan će bit bolje...

Ingra prodaja…. kaj bi ovo trebalo značiti? Popuni tablicu?!?!

350 39,95
250 39,99
22 40,00
1 40,01
2 40,02
3 40,03
4 40,04
5 40,05
6 40,06
7 40,07
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

pritisak na prodaji [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

…. dio članka :

Ostatak možda pruže najavljene Vladine mjere koje bi, između ostalog, trebale donijeti živost na tržištu stanova. Iako se već sada može reći da će pomoća najviše na ruku ići prodavateljima već postojećih stanova, i to bi mogao biti neki pokretač budućih investicija u stanogradnji. Jer, kad se rasproda postojeći fond novih stanova, gradit će se novi. Od kompanija koje kotiraju na burzi vjerojatno će ova mjera najviše koristiti Tehnici (ZSE:THNK-R-A) i Ingri (ZSE:INGR-R-A) dok će za Viadukt (ZSE:VDKT-R-A) i Hidroelektru (ZSE:HDEL-R-A) relevantnije biti informacije o nastavku gradnje dionice autoceste Ravče-Vrgorac koja je prekinuta prošloga tjedna. Pa ako do toga doista i dođe u ožujku, proljeće bi doista moglo donijeti neke dobre vijesti za dionice iz sektora koji će, sve je očitije, biti jedan od najvećih gubitnika hrvatske recesije.

Ma sve jo to igra, onaj koji je prodavao prosli tjedan po 39,xx mogo bi je spustit i na 35kn da ga je volja, a isto tako dignuti na 45kn, i napravit ce to kad njega bude volja,ne vezano s nikakvim stanovima,ni vjestima.
ingra je postala likvidna,i koriste tu likvidnost za zaradu.
eto da je sad nekog volja sa 100k je gurne na 42kn il spusti na 39kn

idući tjedan će bit bolje...

…ako je po jutru suditi dan onda nas čeka slab promet i sitna promjena cijene danas…šteta 🙁

"Cijena stanova je trebala padati, ali nije, i tu imamo dodatne mjere što ćete vidjeti u novom zakonu", kaže Jadranka Kosor.

http://seebiz.eu/hr/analize/kosor-cijena-stanova-treba-pasti,68500.html

da bi se zadovoljilo i starog i novog predsjednika i premijerku,treba primjeniti rogoznički model,
sve izgrađeno srušiti, vlasnike osloboditi davanja za dozvole pri izgradnji novih objekata, ima svi da zarade od rušitelja,graditelja i korisnika(novi stanovi bi trebali biti jeftiniji) i potakne stanogradnja da građevinski sektor ima posla

Prodaje:
Količina-Cijena
196-40,06
472-40,07
200-40,10
250-40,14
50-40,15
265-40,19
250-40,28
2065-40,30
380-40,35
200-40,36
…ovja poboltani mi je genijalan…malo ga ima…pa ga nema…pa je na 40.07..pa na 40.30…čovjek bi reko da nešto pokušava i da mu ide…nikako da skužim što…hmmmm…što bi to moglo biti…a daaaaa…štopa rast… [rolleyes]


da bi se zadovoljilo i starog i novog predsjednika i premijerku,treba primjeniti rogoznički model,
sve izgrađeno srušiti, vlasnike osloboditi davanja za dozvole pri izgradnji novih objekata, ima svi da zarade od rušitelja,graditelja i korisnika(novi stanovi bi trebali biti jeftiniji) i potakne stanogradnja da građevinski sektor ima posla

Tako je.
Najbolje da jednostavno srušimo dio Zagreba i da ponovo izgradimo "lepši i stariji".

New Report

Close