INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ipak sam bio u pravu , nakon dvodnevne euforije zbog posla za građevinske dionice koje su rasle
20% slijedi hladan tuš i vraćanje na startne pozicuje IGH – cca 2700/800 a THNK 1600/1700..
To nemora biti danas ali u 10 dana definitivno …

E sad mi nismo rasli ništa čak smi i pali , tako da bi extra rezultat bio da ne padnemo ispod 39 kn …

Tko ne vjeruje i misli prodavat INGRu – po meni bolje mu je sačekat malo ili pad komplet tržišta
ili pad pojedinog sektora npr. brodara i onda se prebacit …naravno pod uslovom da mi stagniramo …

Iako sam ranije najavio da ukoliko se drugi građevinci vraćaju na prije opbjave posla startne pozicije
da INGRa ide na cca 36 KN , tj. da INGRa njihov pad od 20% proprati padom od 10% , ipak se nadam da ćemo ostati zacementirani na 39+KN….

Ostajem kod iznesenog ….

Nisam mišljenja kao Vi ostali da je stalno neka urota protiv INGRe , da stalno netko štopa ,
da u tišini skuplja …Od toga nema ništa …

Jednostavno sve regulira tržište ….I to je jedini ispravan način ….

E sad , kod nas nema protekcije kao kod Jure , pa da nas netko zaštiti …
Znači dok su rasli 20% sve OK… sad kad padaju , štite se kao ulagači …Pa i njima je uvaljen vruć krumpir …Da mi je znati jesu li se s insajd informacijama barabe iskrcavale? [lol]

smanjuje se minus.......

Vidim po postovima pojedinih kolega gorčinu, što znači da su do grla u Ingri a ona ne ide u pravcu u kojem bi oni htjeli.
Nema brige, dugoročno će ona doći tamo gdje joj je i mjesto [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Sve kaj je više je previše!
INGR-R-A
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

kvart99- Stvarno ste neumorni, kolega filija….
Prema kolicini postova na ovom topicu covjek bi pomislio da vam zivot ovisi o tome dal` ce sutra bit na 50 ili 30kn…..zaista se nadam da nije tako…..ipak je tu rijec samo o novcu…..ima stvari koje su puno puno bitnije od toga….

optimist1- Gospon filija kažete da se pišu gluposti,pa da baš čitam vaš post…
Nego kad kažete da dionicu treba vratit u normalu,koja je to normala
ove dionice?

…imate pravo, ima veoma važnijih stvari od novca-i to ćete uskoro vidjeti…ne pišem ovde zbog novca već zbog toga što po dionici pljuju oni koji je nemaju i -kao-ne žele imati, pišem zbog licemjerstva tih osoba, iako znam da neću time ništa postići, jer će oni i dalje ostati licemjeri kojima je njihovo sveto a tuđe treba uništiti…možda je to i pitanje mentaliteta …to se vidi u cijeloj zemlji…no možda kome od njih i pomogne moje pisanje pa se poprave dok im još nije kasno, jer kao što rekoste ima od novca važnijih stvari-a to je naravno život…zato se svako od nas treba preispitati dok živi što radi u svom životu, pa i kad piše ovdje-ima li u tome licemjerja i želje da se zaradi preko "tuđih leševa"…naravno i ovaj post će neki popljuvati, ali nije li to upravo ono o čemu pišem???…no možda je i to nekima ono:ljubi bližnjega svojega kao samoga sebe…

PS:volio bi imati neke dionice ali su mi sada preskupe, ali mi nije niti na um palo da u temi te dionice pišem gluposti kako bi, kao, utjecao na dionicu da padne pa da je se dočepam …a pogotovo ne pljujem po onim dionicama za koje osobno mislim da ne vrijede koliko trenutno jesu…
…pozdrav svim ljudima koji nastoje biti korektni i pošteni…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Vidim po postovima pojedinih kolega gorčinu, što znači da su do grla u Ingri a ona ne ide u pravcu u kojem bi oni htjeli.
Nema brige, dugoročno će ona doći tamo gdje joj je i mjesto [lol]

A ja vidim da ti nisi u INGRi , pa neznam zašto pišeš na našem topiću…
Čak pretpostavljam da si iz ‘blokiranog konzorcija’ pa ti je dosadno …
Ne boj se , odblokirat će te se uskoro …[bye] [bye]
[/quote]

konzorcij je blokirala Hanfa,a ovdje blokada sama od sebe, pomalo netko ipak trpa, da nije Vojković ?
sad više ne puši. pa možda ulaže u građevince

Sudeći prema nalozima, čini mi se da će nam trebati padobran
[rolleyes]

nisi u pravu,netko je ipak utukao lovu po asku [wink]
[/quote]

Jest, pomeo je sa aska 4 komada po 39,79 što u zbroju daje čitavih 159, 16 tj stopedesetdevet kuna i šesnaest lipa


Sudeći prema nalozima, čini mi se da će nam trebati padobran
[rolleyes]

nisi u pravu,netko je ipak utukao lovu po asku [wink]
[/quote]

Jest, pomeo je sa aska 4 komada po 39,79 što u zbroju daje čitavih 159, 16 tj stopedesetdevet kuna i šesnaest lipa

[/quote]

opet netočno,ipak se čovjek iz fondmenadžerije opskrbio sa lijepih pet(5) komada i ostvario cijelih 197,50 kn prometa, što je u ova teška vremena zavidan ulog [cool] možda ih pokloni nekome za Valentinovo,čak i ja razmišljam da kupim par komada za tu prigodu iz ljubavi prema Ingri

INGR-R-A 39,79 4 159,16 12.2.2010 11:09:10

idući tjedan će bit bolje...

39,38_jed cijena 7-količina KN_275,66 12.2.2010 11:57:53….ajde ekipa šta neide niže pa pokušavamo sa veoma kompliciranim manevrima….kako prozirno…

radi se i idući tjedan

Kaj se i ovdje čeka nastavak blokade na igh? Zašto je odmah nisu odblokirali nego tek u ponedjeljak?
Ajd dobro, bar nas čeka dobar sljedeći tjedan!!!

Nije dobro, nije….
Dobit sestrinske tvrtke ingre potonula 60%……………
Shodno tome se pitam kakvo će biti izvješće ingre….
Još uvijek se dionica dobro drži…
Sretno…

New Report

Close