INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel još mislite da je 39 potpora i da neće niže?

Neće.

Zašto neće?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Zašto neće?

Nema razloga.


Zašto neće?

…zato što bi to vi htjeli, zato neće… [thumbsup]…sutra će biti što bude a tko misli kupiti kupiti će, tko misli prodati prodati će a tko neće neće…a neki samo pišu gluposti iako nemaju niti misle imati dionicu Ingre…

…ljudi moji svakakvih komentara na ovoj temi…zaista bi trebalo ovu dionicu vratiti u normalu prije stock split poremećaja…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Stvarno ste neumorni, kolega filija….
Prema kolicini postova na ovom topicu covjek bi pomislio da vam zivot ovisi o tome dal` ce sutra bit na 50 ili 30kn…..zaista se nadam da nije tako…..ipak je tu rijec samo o novcu…..ima stvari koje su puno puno bitnije od toga….

Gospon filija kažete da se pišu gluposti,pa da baš čitam vaš post…
Nego kad kažete da dionicu treba vratit u normalu,koja je to normala
ove dionice?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


…ljudi moji svakakvih komentara na ovoj temi…zaista bi trebalo ovu dionicu vratiti u normalu prije stock split poremećaja…

SUPER!
De da vidimo kak bi to izgledalo. Stock-split je išo 1:150, cijena je bila negde oko 35.000 kuna.
Znači, sad bi trebalo napraviti tak da za 150 dijonica dobiš jednu i to po vrijednosti koja je bila kad je nastal split , znači nekih 35.000 kuna za trenutnih 150 dionica. Pa ti sad nemoj imat INGR-R-A!
[wink]

P.S. Štiocu. Danas je petak. Nebum rekel da vežete pojaseve jer Vam to stvarno nebude potrebno, ali svakak si provjerite air-bagove….
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

A joj a neki su obećavali da će goli šetati po Trgu kad INGRA bude pala na 200 kuna. Eh ko ih ne zna skupo bi ih platio.

GRA GRA INGRA pa dobro majku mu gdje to ima da u firmi uprava ima najviše dionica.

A kako su do njih došli ???? Jel RADOM I POŠTENJEM ???? Sve će to u RBA ( Remetinac business academy )

Nemojte mi samo slati zahtjeve za prijateljstvom

bilo kako bilo ispod 37 su i zadnji od zadnjih na minusu, ne znam tko će propustiti te količine kad je sve refinancirano

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



…ljudi moji svakakvih komentara na ovoj temi…zaista bi trebalo ovu dionicu vratiti u normalu prije stock split poremećaja…

SUPER!
De da vidimo kak bi to izgledalo. Stock-split je išo 1:150, cijena je bila negde oko 35.000 kuna.
Znači, sad bi trebalo napraviti tak da za 150 dijonica dobiš jednu i to po vrijednosti koja je bila kad je nastal split , znači nekih 35.000 kuna za trenutnih 150 dionica. Pa ti sad nemoj imat INGR-R-A!
[wink]

P.S. Štiocu. Danas je petak. Nebum rekel da vežete pojaseve jer Vam to stvarno nebude potrebno, ali svakak si provjerite air-bagove….
[wink]
[/quote]

Sudeći prema nalozima, čini mi se da će nam trebati padobran
[rolleyes]

Koja burza , promet niti 500 000 kuna

Sudeći prema nalozima, čini mi se da će nam trebati padobran
[rolleyes]
[/quote]

nisi u pravu,netko je ipak utukao lovu po asku [wink]

New Report

Close